Продължението...

  • 3 502
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • INFJ
  • Мнения: 9 639
Авторке, от цялата работа, бившият ти е ударил големият джакпот. Дано да разбира и оценява колко много е спечелил, когато си го зарязала.
Обаче е жалко, че детето ти е изтеглило късата клечка.

# 31
  • Мнения: 1 550
Айде сега, може пък бившия, онзи, дето е по - възрастен от шоколадчето с 30 години мисля, да си я прибере и без корекции, и с бебчи.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 371
Ми връщай се!
Остави поне детето на родителите си, даже им дай правата за отглеждане и ходи, където искаш!
Някои хора наистина не знам защо стават родители, след като не обичат децата си!

# 33
  • София
  • Мнения: 35 332
Не, родителите да почват да я сбутват в стаята и да ѝ викат, че не им е приятно тоя да идва. На висок глас.

# 34
  • Мнения: 1 550
Интересно, след като е занулил сметката с майчинството и парите от тъстовете, с какви пари излизате с приятели? И мунчо кво яде? Тършува в хладилника на баща си, докато реве за теб?

# 35
  • София
  • Мнения: 35 332
Тате взима пенсия, де.
Като пресъхне източника - търсиш нов.

# 36
  • София
  • Мнения: 39 101
Аз виждам бъдещето! Мунчо ще започне работа. Ще дойде с първата заплата. Ще бъде една любоффф, ще се съберат. До втората заплата, която ще бъде наполовина, защото ще напусне.

# 37
  • София
  • Мнения: 13 748
Ох, седнал да реве. Горканчо.
А работа започна ли?
Кой гледа бебето и кой ви даде париЧКИ, когато излизахте с приятели и си показвахте колко се желаете?
Ако съм на мястото на бабата и дядото, ще взема внучето и ще натиря щерката при ревльото. После ще им спра кранчето. Да се оправят, но поне детето да има бъдеще. И няма да им дам да го видят. Напълно е постижимо, вкл. законово.

# 38
  • Мнения: 7 070
Аз се чудя как такива жени нямат жал към родителите си. Събират се с някой Мунчо, раждат му набързо дете заради голямата любов и после обратно при мама и тате, които си нямат друга работа, че трябва на стари години да се занимават пак с бебета, но и с глупавите си дъщери. Сигурно авторката ще се върне при смотания си мъж, може и още едно бебчи да си направят и пак ще се разделят. И пак баба и дядо ще гледат бебета. Или пък авторката ще си "подобри" външния вид (нали това е от съществено значение) и ще излъже някой друг мухльо, който също ще й направи бебчи. Посредствена работа. Не се съмнявам, че историята може да е истинска - има много, ама много глупави хора.

# 39
  • Мнения: 6 307
Няма как да не направи впечатление, че след всичката драма, сълзи и сополи, отново вариантът да работи изобщо не стои като възможност. Виждал съм такива тарикати, лентяи и подобни, обаче този се държи напълно алогично. Цоца майчинството и парите от сватбата, забранява на авторката да работи, след тва прави драми със сълзи и сополи, но без реално решение.
Мисълта ми е, че ако знаеше какво прави, предвид болната зависимост на авторката можеше цял живот да бъде носен на ръце и отглеждан като много други търтеи. Обаче човека така прави, че това става невъзможно дори и при тва състояние на авторката. Което говори, че е психически нестабилен или има психично заболяване, авторката я чакат наистина кофти времена ако не успее да се откопчи.

# 40
  • София
  • Мнения: 35 332
Е, били му обещали за другата седмица, ама евентуално.

# 41
  • Мнения: 9 931
Тая тема няма да докара до 10-та страница.
 🔐

# 42
  • Мнения: 36 169
Съвсем вярно.
Мнението на потребителите е ясно, авторката ще прочете постовете, когато има възможност.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт