Коледни чудеса ... и клюкини

  • 10 068
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 6 173
Честит рожден ден на Александра!
Желая й много здраве, късмет и усмивки!

 nbirthday


Eвче , какво става , даде ли малкия юнак на ясла  newsm78

Не. Отказах се. Покрай прегледа на печата непрекъснато чета за грипната епидемия, затворени училища и детски градини и т.н. Затова го отложих за тази седмица. Още не съм решила категорично, но може би ще пропусне и другата и ще го водя от 5 февруари.

# 271
  • Мнения: 3 336
Ренци, ЧРД на мъжа ти на голяяяяяяяма патерица, да ти е жив и здрав и да слуша много   bouquet

На Ели също парацетамол под никаква форма не й действа и като дадох нурофен веднага свали температурата. На ники давах и нурофен и свещички ефералган и панадол, нищо не помагаше, накрая сам я свали.

Сега и двамата кашлят, Ники доста ме притеснява.

Този уикенд ще ги разпределя при бабите, дано мине безпроблемно, защото ще е за сефте Praynig И дано не ги доразболеят newsm78

# 272
  • Мнения: 3 336
Мацки, ще ме простите, но не мога да се въздържа, видяхте ли снимката Масларова в линка, даден от Евчето hahaha

Ще й се пръсне роклята и много артистично го раздава Joy Пу, голям смях падна Laughing

# 273
  • Мнения: 4 068
Изгубих се малко, но имах работа по форума тези дни и до днес трябваше да приключа.

Мишленце, благодаря за честитката и пожеланията! Дано започне малко повече да ме слуша мъжо, че напоследък и двамата с щерката ме изправят на нокти направо.

Иначе при нас кашлицата почти отмина, но хрема и конюнктивит все още си има малката. Пак слагаме Коларгол и Тобрин. И на всичкото отгоре от тази сутрин и аз не съм добре с очите и започнах да си слагам капки. Уф, дано вече почнем да оздравяваме, че не се трае вече.

# 274
  • София
  • Мнения: 6 173
Днес говорих с директорката на яслата. Половината от децата са болни. Това окончателно ме накара да се откажа от воденето на Виктор там поне още една седмица.

Освен това за мое най-голямо съжаление той днес след като се събуди от следобедния сън почна много да киха и при всяко кихане проточва едни сополи  Sick

# 275
  • Мнения: 2 534
И моята Поли , след цяла седмица пазене у дома , продължава да е болна , така че пак ще давам Вентолина , само тоя сироп я успокоява

# 276
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте, дами!
На болните, бързо оздравяване, че за неделя всички ни трябват здрави и весели!  bouquet

Аз писах и в другата тема, но тук да кажа колко съм проста! Когато говорих с екологичната организация въобще не се сетих да ги питам с какво точно се занимават и как, а знаех, че са от Каварна! И вчера като им разглеждах сайта се оказа, че са участвали в Екстремус фест на състезанието по колоездене, което значи, че поне задочно се познаваме! Яд ме защото на феста беше страхотно и щеше да е добре да завържа контакти с тях (ех мореееетоооо), пък и имам приятел от Каварна. Нищо де, следващия път ще знам и ще поговорим повече за тях.
 

# 277
  • Мнения: 3 336
Наси нещо ми се губи напоследък newsm78 Дано не е болна отново Praynig

Момичета, скоро ще трябва да пускаме нова тема, като гледам вървим към края, така че давам предложиние за име за следващата:

Февруарски чудеса и... клюкини и така да вървим по месеци, като гледам за 1 месец запълваме 15-те странички Wink

Или пък нещо по - твърческо може, но музата ме е напуснала ooooh!

Ще ме извините, но нямах време днес да сканирам и да ви пусна обещаното учебно помагало ooooh! Ще гледам утре да свърша таз работа ooooh!  Embarassed

# 278
  • Мнения: 1 000
Новата Тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161218.0

за да не пишем на 2 места Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт