Сливен 4 - Следпразнично настроение

  • 14 806
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 040
Меги, плииз, да дадеш рецептата за рулото "Стефани Praynig"

# 16
  • Мнения: 408
Според ваксинационния календар на САЩ е на 2,3,4,12 и 15 м.Мисля, че ако се направи на 1г ще са два приема, а след 15м е само един-като при нас. Интересувах се, защото нашето педи каза, че няма смисъл, защото е само срещу хемофилус инфлуенца и т.н. Но благодарение на тая ваксина тази Коледа за нас ще бъде наистина весела и щастлива  Peace

Весела Коледа и щастлива Нова година! И много подаръци не само за децата, а и за всички останали  newsm51 newsm51 newsm51

# 17
  • Мнения: 7 430
....момичета, никой не пише ще ходи ли на срещичката ни Wink
Да не сме сами там newsm78 Mr. Green

# 18
  • Мнения: 271
Хей, защо нямаше никой на срещата. Е, вярно, че малко закъсняхме с Гоги, но когато отидохме нямаше никой и дори подготвяха заведението за рожден ден. Много сме несериозни, не можахме да се организираме.

# 19
  • Мнения: 271
Щях да забравя да ви честитя:

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!
Да станем по-добри и по-малко да грешим. Да не нараняваме хората, които ни обичат и мислят за нас.

# 20
  • Мнения: 1 040
Хей, защо нямаше никой на срещата. Е, вярно, че малко закъсняхме с Гоги, но когато отидохме нямаше никой и дори подготвяха заведението за рожден ден. Много сме несериозни, не можахме да се организираме.

lony, срещичка имаше, но бяхме на долния етаж на заведението, а не на горния, където беше рожденният ден. Жалко, че не сте се сетили да проверите долу(или може би не си знаела, че има долен етаж Confused)
Иначе - за срещата - беше много приятно - бяхме аз и моят юнак, Меги със щерката, Дидка с Вики и Катя с цялото семейство Grinning Снимки другите да качват, че аз имам само няколко и то предимно на мойто диване, което за моя изненада се държа много прилично Crazy

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 17:35 от didun4o

# 21
  • Мнения: 888
Много рано момичета сте го решили  Tired
Другия път ще дойда  Wink

# 22
  • Мнения: 7 430
Лони, съжалявам, че така се е получило Confused
Нищо - след нова година пак ще се съберем и дано този път сме повечко

РЕнке ма...как можа да не дойдеш - сърдя се Crossing Arms
 Hug

...ако не ме домързи след малко ще сваля снимките  ooooh!

# 23
  • Мнения: 15 619
Честита Коледа!!!
Ай да се запиша и аз в новата тема.  bouquet
Живи и здрави да сте всички!  bouquet

# 24
  • Мнения: 31
Здравейте, надявам се всички да сте изкарали, весело коледните празници и да сте в добро настроение.

luna, утре имам среща с Диана Калчева. Тя е във Варна, но ще си ходи до Тополовград и ще се видим за малко в Бургас.

Приятен ден от мен!

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 382
Момичета, я кажете кои са вашите педиатри и до колко сте доволни от тях?
Много ми се ще да сменя нашата педиатърка (сетих се три дни преди крайния срок Embarassed), но все се притеснявам, че каквато и да избера все същата ще е.
Търся си педиатър-непукист. Дето не се шашка от температура 38* примерно (щото аз не се плаша от такава температура) и не се захваща още от вратата да ни пише антибиотици.
За Бекриева преди време бях чувала добри думи, някой знае ли нещо?
Аз отдавна се каня да предложа да направим един списък с педиатрите си и всеки да каже по някоя добра и/или лоша дума.
Ще съм ви благодарна ако можете да дадете какво да е мнение за който и да е педиатър.

# 26
  • Мнения: 271
lony, срещичка имаше, но бяхме на долния етаж на заведението, а не на горния, където беше рожденният ден. Жалко, че не сте се сетили да проверите долу(или може би не си знаела, че има долен етаж Confused)

Леле, чувствам се като голяма бяла птица. Голям съм заплес. Хич и не ми дойде на ума да проверя долу. Добре, че поне вие сте си изкарали добре. Но пък с удоволствие ще се включим в другата срещичка. Чакаме сними от тази.

Кенга, аз съм доволна от моята педиатърка. Винаги се е отнасяла с разбиране към всеки проблем и се отзовава по всяко време, даже е и джипи на цялата фамилия. Да не говорим, че откакто се е родил малкия постоянно ми дава консултации по телефона дори и за дреболии, а за по-сериозни неща - няма проблем по което и да е време на денонощието и за домашна визита. Казва се д-р Снежана Илиева, а кабинета й е на последния етаж в ДКЦ - 1.

# 27
  • Мнения: 7 430
ЕХо.....добро утро Hug

Момичета, имам един въпрос - искам да купим на Вики легло, можете ли да ми помогнете къде мога да отида и да разгледам Wink

МЕрси  bouquet

# 28
  • Мнения: 15 619
Добро утро, Дидка!
Сещам се, че на втория етаж на Тернопол, до "Манията" предлагат мебели на Арон.
Гледала съм каталозите, има хубави неща.
Може и да си поръчаш. Hug

# 29
  • Мнения: 525
Когато купувахме кошара за малката(вече на 4 и половина) я взехме от предпоследния етаж на магазин "Добри Желязков".На някаква Ямболска фирма за производство на мебели за деца.Това беше единственото по-шарено и различно,което намерихме.Показвам ти скринчето,но кошарата е в този стил.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1822919
Намерих сайта на фирмата.Това е нашата кошара.Виждам,че при другите модели има размери и за легла.
http://avmebeli.com/Snimki/sharenag.jpg
http://avmebeli.com/legla.htm

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 10:11 от vanyia

Общи условия

Активация на акаунт