Лекари в Бургас - 3

  • 24 589
  • 400
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 321
Здравейте момичета, при първи профилактичен преглед на гърди, при какъв лекар трябва да се запази час? Мамолог, хирург или гръден? Ако може и препоръки, ще съм ви благодаряна.

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 6 574
Sun_in_your_eyes, аз лично ходя при Проданов, който е хирург. Ехография на млечни жлези може да направи и специалист по образна диагностика. На първо четене се сещам за такива в Маджуров, Стайков, Св.София.

# 317
  • Мнения: 3 136
Аз ходих при Грънчаров в онкото-довлна съм.Добре,че не отидах на мамография.Каза ми преди 50 без изявени проблеми -да не ходя Simple Smile
Мин.година ходих при Ангелов и от там останах доволна.Сега се чудех м-у Недев и Грънчаров и отидох при 2-рия.

# 318
  • Мнения: 4 754
Привет. Наложи ми се да посетя гинеколог от днес за днес и просто влязох. Не са добри вестите, но понеже лекарят ми е тотално непознат искам да отида и на второ място. Препоръчайте ми гинеколог, не става въпрос за проследяване на бременност.Mануелян записва чак за месец юни. Приемам съвети.

Последна редакция: вт, 09 апр 2024, 17:16 от Вярра

# 319
  • Мнения: 6 242
Когато се борих със стерилитета минах през няколко гинеколога в Бургас. Тогава сред всичките за мен най-компетентна беше д-р Калчева. Обаче аз се борех със стерилитет. Беше и грижовна и много човечна към мен без да ме е пратил някой или да се познаваме от другаде. Затова предполагам, че ще направи всичко възможно да ви бъде максимално полезна по въпроса, който искате да консултирате. Освен това още тогава държеше да разполага с качествена и съвременна техника. Единствено трябва да имате предвид, че не работеше и предполагам че още не работи със ЗК. Успех в търсенето на вашия лекар, правилното диагностициране и лечение на вашия проблем!

# 320
  • Бургас
  • Мнения: 617
Аз ходя при д-р Веселин Димитров в Транспортна и съм доволна от него.

# 321
  • Бургас
  • Мнения: 6 966
Не разбирам защо всички напират за Мануелян. Може да пробвате при Костова, в същия кабинет е и ползва същата апаратура. Часовете са за седмица напред.

# 322
  • Мнения: 4 754
Не напирам. Няколко са имената , които зная и това е едно сред тях. Понеже ме наплашиха с миоми искам да отида някъде, където да съм спокойна, че ще ми кажат реално какво ми е положението

Последна редакция: вт, 09 апр 2024, 20:05 от Вярра

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Привет. Наложи ми се да посетя гинеколог от днес за днес и просто влязох. Не са добри вестите, но понеже лекарят ми е тотално непознат искам да отида и на второ място. Препоръчайте ми гинеколог, не става въпрос за проследяване на бременност.Mануелян записва чак за месец юни. Приемам съвети.
Аз ходя при Павел Добрев от няколко години, доволна съм и препоръчвам.

# 324
  • Мнения: 3 136
И аз харесвам Добрев,но и там часовете са доста напред.А жената явно по-бързо иска.

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Преди 2 седмици бях на преглед при д-р Добрев. Мисля, че никога никой досега не ме е преглеждал толкова обстойно и внимателно. Наистина съм впечатлена. Преди година се наложи буквално да ме спасява в отделението, което ръководи в МБАЛ, точно заради миома. Аз го препоръчвам.

# 326
  • Бургас
  • Мнения: 6 966
Не напирам. Няколко са имената , които зная и това е едно сред тях. Понеже ме наплашиха с миоми искам да отида някъде, където да съм спокойна, че ще ми кажат реално какво ми е положението

Аз също имам миома. Писах малко по-нагоре. Следя я при Костова. Не зная доколко е добра в това. В момента както писах съм в издирване на гинеколог, прилагащ хормонално лечение.

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 6 428
Моят съвет е да отидете и  при лекар, който не прави операции.Има по-голяма вероятност да е обективен и да ви предложи алтернативно лечение.

Ако пък искате операция - по-добре при такъв, който прави и имате отзиви, че се справя добре.

# 328
  • Мнения: 229
Аз също съм много доволна от доктор Калчева. При нея получих най-адекватната помощ. Изключително ми направи впечатление, че когато вече не беше от нейния ресор, нямаше проблем да каже аз бях до тук. Редно е да се обърнете към колега. Става въпрос за проблемно забременяване в крайна сметка бяхме с мъжки фактор, както беше и нейното заключение. Насочи ни към инвитро клиника. Не търси печалбарство. На 4 преглед го каза това.
От Веселин Димитров също съм била доволна в годините за профилактични прегледи. Той постави преди години диагноза ендометриоза на братовчедка ми след много ходене по мъките и ред други такива от други лекари и изпити сумати хапчета без резултат.
От другите споменати специалисти нямам лични впечатления.

# 329
  • Мнения: 4 754
Успях да си запазя час за д-р Добрев. Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт