Раждане във Втора гр. б-ца???

  • 11 036
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 150
Д-р Угрински  newsm10

имах намерение да раждам при нега, като близък на семейството ми поиска 700лв.Незнам като "не близък" - колко ще иска.

Но определено е добър доктор и си разбира от работата

# 31
  • Мнения: 590
И аз родих в 2 градска по препоръка на наблюдаващата ме гинеколожка.Обясними,че ако искам второ дете да отида там,ако искам травма за цял живот да отида в МД.Преносвах го 5дни  вдигнах кръвно и ме приеха в Патологична бременност-д-р Петрова.Чудесна д-рка.Стоях още 5 дни и минаха всички екипи.Разкошни акушерки се грижеха по 24ч за теб.  bouquetВ отделението е много чисто. По две в стая има и телевизор.Не можах да родя нормално и след два пъти на системи.И д-р Угрински каза секцио, за което сам му благодарна.В предродилна акушерките са професионалистки макар и дръпнати.Оперира ме д-р Петрова и Д-р Калев и съм доволна много.В реанимацията готини сестри макар и на възраст.Дотук с хубавото.Родилно отделение никакво внимание от сестри те.Една червенокоса пухкавелка ми залепи цитопласта върху шева. #Cussing out Детето го донесоха на 4 ден,до тогава никой не ми каза здраво ли е как е.Още нямах кърма никой не ме попита имам ли оставиха го в18ч и аз в00ч го занесох сама защото то пищеше от глад.Наруших вечерята на 3 дами те като ме видяха  в хор викнаха какво съм правела там.4 ден секцио спят децата при маиките.Попитах като нямам кърма какво да правя това дете цяла нощ.Едната си отвори устата,но другата каза остави го.Цяла нощ плаках исках да си тръгна веднага.Исписаха ме на 5 ден беше неделя.В понеделникбях на хирург с възпалена,отворена,пълна с гной рана благодарение на цитопласта,които видях чак на 5 ден.30 дни на превръзки и дренчета през 2 дни.Дами е живо и здраво детенце другото минава.Става въпрос за края на 2005

Последна редакция: чт, 09 мар 2006, 12:55 от manel

# 32
  • Мнения: 122
Аз съм раждала и дветe си деца във 2-ра градска при д-р Петрова. Много съм доволна и от нея и от акушерките, които ме израждаха. По нагоре видях, че се търсят координати на д-р Петрова- gsm 0887925290.

# 33
  • Мнения: 1 756
Доволна съм от Др Угрински,който ме следи до родилното и Др Николова която ми направи операциятра

# 34
  • Мнения: 80
И аз съм за Втора градска. Д-р Петрова беше моята лекарка и горещо я препоръчвам на всички. По време на цялото раждане не ме остави и за миг, а това ми беше най-необходимо, приятел (защото тя се държи именно така), който да те окуражава и разведрява. Страхотна е и невроятно мила!!!
Условията са прилични, все пак не се очаква да векуваш там! Персоналът съдейсства, дава напътствия, разбира се не всички са безкрайно любезни, но така е навсякъде.  Благодарна съм на всички, които ми помагаха и се грижиха за мен, а като единствен недостатък бих изтъкнала, че не допускат външни хора, а и като прочетох мненията на други, явно не са особени привърженици да слагат упойки.

Общи условия

Активация на акаунт