Еротичните танци в Шоуто на Слави!

  • 5 520
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 396
рокендрол

# 46
  • Мнения: 151
На мен също много ми харесаха,а най-много Лилия Иванова.Тя беше страхотна,и голямата награда трябва да е за нея

# 47
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Аз съм за Самоел, може би защото съм пристрастна - познавам го от малко дете.
Самуел ме дразни,че на всеки танц играе Майкъл Джексън.
Няма как той от малък харесваше Майкъл Джексън и знаеше всичките му танци. Поне със сигурност той никога не се е занимавал професионално с танци, а танцува най-добре.
И аз съм пристрастна, колега ми е от университета и много се кефя на представянето му дотук. Дано спечели той!  thumbsup

# 48
  • Мнения: 1 289
А на мен най-много ми харесва Метин-много е артистичен и е голяма хава.  Hug
От жените също съм привърженичка на Лилито...

# 49
  • Мнения: 7 640
С тоя боби вече много се изтърка Слави, друг е въпросът, че определено има симпатии към тая Моника и гледа да я пробутва леко. А тя не е особено префекта в танците, в сравнение с някои други от момичетата.

Еротичният танц на последната мацка- май Йоана- много ми допадна, а жрито- строга била Shocked.

Кирил и аз го видях в един клип на Планета- певицата беше Яница.
Не танцуваше толкова, колкото стоеше hahaha

# 50
  • Мнения: 19
здр откаде мога да си сваля еротичните танци,защото нямах късмет да ги гледам.някой може ли да ми даде линк? Hug newsm78

# 51
  • Мнения: 6 911
здр откаде мога да си сваля еротичните танци,защото нямах късмет да ги гледам.някой може ли да ми даде линк? Hug newsm78
И на мен ми се иска, но не знам дали ги има някъде. Ако намеря ще пусна линк все пак.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 704
......
 Поне със сигурност той никога не се е занимавал професионално с танци, а танцува най-добре.

пристрастна си, нямаш право на глас.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 7 474
Някой знае ли Лилия Иванова от къде е? Много ми прилича на Клавдия от Стар Академи newsm78

# 54
Всички участници ми харесват много,с изключение на онова пълничкото момче  261uu,забравих му името.Мисля,че него лично го оставиха за шоуто,да има над какво да се посмее човек.Метин най-много ми харесва до този момент.Много се забавлявам с предаването newsm10

# 55
  • Мнения: 1 317
Някой знае ли Лилия Иванова от къде е? Много ми прилича на Клавдия от Стар Академи newsm78

От Сливен е Лилия, ама тя и Клавдия май е от този край. Може пък и да имат нещо общо, света е малък  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 7 474
Някой знае ли Лилия Иванова от къде е? Много ми прилича на Клавдия от Стар Академи newsm78

От Сливен е Лилия, ама тя и Клавдия май е от този край. Може пък и да имат нещо общо, света е малък  Simple Smile


И Клавдия е от Сливен, затова питам  Laughing и танцува със сестра си в балета на Пайнер newsm78, но пък фамилиите са различни, може би е само прилика  Laughing

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 14:31 от Leo*

# 57
  • Мнения: 5 713
Simple Smile
Ами значи може  да й е сестра.

Пък аз еротиката я изпуснах и тъкмо се чудех дали ще го има предаването някъде в нета. Но ето темичка има пусната. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 6 911
Пък аз еротиката я изпуснах и тъкмо се чудех дали ще го има предаването някъде в нета. Но ето темичка има пусната. Simple Smile
В арената качват шоуто на Слави, но последното е от 21-ви. Това с танците мисля, че трябва да е било на 22-ри. Предполагам, че скоро ще го качат.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 704
И Клавдия е от Сливен, затова питам  Laughing и танцува със сестра си в балета на Пайнер newsm78,

мен все ми се струва, че я мяркам в балета на Галя -Сатен  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт