Еротичните танци в Шоуто на Слави!

  • 5 517
  • 94
  •   1
Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Страаааааааааашни!

Направо ми потекоха лигите по Лилия Иванова, нищо, че съм жена! Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 289
Всички жени бяха невероятниииии   Party

А Метин с прашките ми събра очите  Shocked

# 2
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
На право са такива талнти, всеки сам по себе си е явление!
Метин ми е любимец, има толкова хумор в него, какот и в Живко...
А на Самуелчо не бих му отказала.. един еротичен танц за двама, ако мъ ръзбирате к'во искам да кажа.... Embarassed

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 23:47 от pipi67

# 3
  • Мнения: 5 622
Метин беше върха направо. И няколко от мацките също  Wink

# 4
  • Мнения: 456
Старахотни бяха!  #CrazyСамо ме хвана яд, че Йоана не получи 30 точки.

# 5
  • Мнения: 595
Моят фаворит е Лилия Иванова още от народните танци !!!

# 6
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Старахотни бяха!  #CrazyСамо ме хвана яд, че Йоана не получи 30 точки.
Ами оная недотакована - извинете ме- злобарка от балета не за пръв път се изцепва едниствена с ниска оценка- един път беше дала 4-ка даже.... ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 309
Кога е финала?

# 8
  • Мнения: 172
Той Росен и го заби де като и каза че някои обичат резки танци. Гадничка си е . newsm09

# 9
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946

Май девет седмици бяха, значи остават две.

Аз което бях изпуснала го гледах от тук

# 10
  • Мнения: 952
Той Росен и го заби де като и каза че някои обичат резки танци. Гадничка си е . newsm09
да ама в началото Росенчо даваше ниските оценки,ама сега определено е по щедър. Макар че Йоанка не ми е от любимките,не заслужаваше 29 ама какво да се прави жури Thinking
А понеже Евгени го познавам мога да ви кажа че си е такъв весел и иначе,още преди да се яви в конкурса правеше впечатление на дансинга  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 520
Сега го гледах в Нетера-та.
Тези хора наистина много добре се справят.
Слави накрая каза че още 5 изпита остават.

Мен ми е интересно дали тази Лилия Иванова няма да я добутат и до победителка. Тя действително танцува много добре, но си спомням като беше в Господарите, в конкурса за адреналинки, каза че се занимава професионално с танци и си има своя трупа. ( Пък нали трябваше да не се занимават с танци професионално). Отделно на това там я представяха като племенница на Данчо Лечков. А шуробаджанащината е дълбоко вкоренена по нашите балкански ширини. ( Незнам какви са му отношенията със Слави, ама едва ли нещо са кръвно скарани). Какъв беше тоя анализ къде е в таблицата Лилия.  Rolling Eyes Тъпо стана. Баш все едно се самоубеждават, че не е редно така, да се вземат в ръце.

Йоана наистина много готина беше. Според мен се справи страхотно.

# 12
Направо умрях от яд.До сега не бях  изпускала изпит и точно снощи на най-интерсната задача се заблеях в "Забравени досиета" и като превключих беше почнал "Реймънд".
А иначе моята фаворитка е Лилия Иванова.Много е сладка,мисля,че тя ще спечели,любимка е и на Росен.

# 13
  • Мнения: 5 577
За пръв път го гледам този конкурс снощи, много ми хареса. Супер бяха - ей сега го гледах от нета, дадох 200 МБ, но си заслужаваше. Много,много ми харесват и се радвам да видя трима русенци.

Значи на мен не ми харесаха от жените първата (със стола) и тази с банана.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 5 362
Снощи успях и аз да ги гледам.Много хубаво играха жените,а от мъжете ми хареса само Метин.
Моята фаворитка е Моника Бабикер Peace

# 15
  • Мнения: 505
Много добре се справят всички участници. Фаворит ми е Самуел, още от кастинга  Peace Единствено не ми хареса този мазен тип от Дейнджъръс.  Много му са просташки хореографията и костюмите. Но може би съм пристрастна, защото много харесвам Максимус  newsm78

# 16
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Бяха много яки. Адски се забавлявах coolcool Само дето тая мацка от балет "Магаданс" наистина е голяма злобарка Shocked Забелязала съм, че винаги дава най-ниски оценки Rage

# 17
  • Мнения: 456
Най-много лансират тази Бабикер, а освен прекрасна външност не бих казала, че танцува чак толкова добре. Много ме е яд, че снощи пак и надуха оценките както винаги.

# 18
  • Мнения: 9 903
аз пък ги харесах повече в танците на народите. Снощи си приличаха много, много, различаваха се само по костюми и аксесоари. Ужасно си мятаха ръцете и се обарваха агресивно и с всичка сила - ми може и повече финес. Жените правеха това, което "учителката" им показа пред Слави, когато демонстрираше какво е еротичен танц. Личеше си, че мъжете се подготвят всички при един, а жените - всички при една.

# 19
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Направо умрях от яд.До сега не бях  изпускала изпит и точно снощи на най-интерсната задача се заблеях в "Забравени досиета" и като превключих беше почнал "Реймънд".

Изтегли си ги от Нетера-та, по- нагоре дадох линк! Hug

# 20
  • Мнения: 7 114
Съдийка без устни определено има проблем. Откровено реже мацката от Русе. Тя е изумителна (поне според мен) и като външност, и като баядерка.
А девойката полусомалийка я подпират, но сигурно скоро ще си проличи за чий.
От мъжете Цецко ми е лепнал на сърцето  Mr. Green.  И пародия трябва да има.
Дванадесет предавания са общо. Остават 5.

# 21
  • Мнения: 3 216
Бяха уникални,напльниха ми душата. А тази Лилия Иванова така си тьркаше дупето в масата,че направо ми се дощя да сьм един мьж и да..... Embarassed

# 22
  • Мнения: 2 211
Моята фаворитка е Лилия Иванова. Има школувани движения и подхожда по - професионално от останалите участници, което не знам дали е предимство в конкурс за аматьори. Харесвам и арменчето.

# 23
  • Мнения: 493
страхотни бяха Simple Smile

# 24
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Наистина, почти всички момичета се справиха страхотно, харесаха ми много Йоана, Алина, Лиляна... Но за мен номер едно твърдо си остава Метин  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 529
Не ми харесват просташките елементи в мъжките еротични танци, например гащите на Цецко и Метин с тези финтифлюшки  Sick Този, който ги е подготвял явно няма кой знае каква фантазия.
Жените ми харесаха  Peace Честно казано ми е все едно кой ще спечели, защото всички са ми симпатични  Grinning

# 26
  • Мнения: 7 474
Много хубаво танцуваха момичетата Laughing  Ама мъжката еротика нещо newsm78

# 27
  • Мнения: 6 993
Много хубаво танцуваха момичетата Laughing  Ама мъжката еротика нещо newsm78
и аз така мисля, много зле беше мъжката част...Ама не се очудвам, ако наистина някой от Дейнджърс ги е подготвял -гледах ги случайно в един клуб - ужас, то грозно, то просташко Rolling Eyes

# 28
# 29
  • Мнения: X
О,и аз се накефих...ама и се посмях,че малкия още не беше заспал и такива въпроси ми задаваше..."Тая кака що си съблече жилетката...а що се дупи на масата отгоре...нали там не се качва...".....иначе  целия конкурс ми е страшно забавен/то и миналия ..за певците-също/...малко разнообразие не се отразява зле на шоуто....А фаворит и на мен ми е Метин-има много свежи идеи...а и възможности да ги реализира.

# 30
  • Мнения: 7 430
....и на мен ми харесаха как играха Peace
За Сливналийчето съм аз  Wink

# 31
  • Мнения: 644
Бяха много яки. Адски се забавлявах coolcool Само дето тая мацка от балет "Магаданс" наистина е голяма злобарка Shocked Забелязала съм, че винаги дава най-ниски оценки Rage

И аз я мраза,голяма оФца е    #2gunfire   Момичето толкова хубаво игра,а тя... Дори и Слави се очуди  Rolling Eyes
Всички играха супер с изключение на Цветомир    Sick  тоя си знае една стъпка и само нея си повтаря,егаси слона      261uu
Само не знам,защо му дават такива високи оценки,сигурно някой го бута    newsm78 

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз което бях изпуснала го гледах от тук

а как се тегли от тук  newsm78
аз съм изпуснала само изпита със спортните танци и от никъде не мога да си го изтегля  Sad

# 33
Не се тегли регистрираш се и си го пускаш  дирекно от там Hug

# 34
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Цецко е вкаран за сеир hahaha
Фаворит ми е Метин, жесток!!!
А иначе жените бяха #Crazy, много секси, страхотни тела, нямам думи! И Лили, и Алина, и Йоана, браааааааааавоооооооооо!

# 35
  • Мнения: 1 100
Не се тегли регистрираш се и си го пускаш  дирекно от там Hug

На мен много ми забива. Дали го няма някъде другаде?

# 36
Незнам за другаде!Пробвай да го пуснеш но не прави друго на компа newsm78

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Аз още от кастинга съм за богомолката и много се кефя,че със всеки изпит се издига още повече в очите ми  Party

Самуел ме дразни,че на всеки танц играе Майкъл Джексън. Живко -също,ама поне хумор вкарва.
Кирил все шпагати.
На Цецо наистина няма нужда чак такива високи оценки всеки път.
От жените съм за Лилито. Мариела е малко скована. Йоана е добра....

иначе всички са готини. Едно голямо браво от мен!

Подкрепям общото мнение за онзи от Дейнджъръс или каквито са там. Това си беше чист театър хумореска,та гротеска. Чудно ми е,че не беше учител някой от Максимус.

много им се вълнувам на тия танци  Flutter

# 38
  • Мнения: 139
Току що гледах Шоуто на Слави по Neterra.tv, за пореден път орязаха момичето! Говоря за Йоана, страшен танц направи, беше супер яко, а онази скумрия от балет я отряза, подушвам че се чувства може би заплашена, направи ми впечатление, че и Слави беше изненадан от това,  че Йоана не получи 30т.  Thinking
Иначе всички са готини  Peace

# 39
  • Мнения: 2 229
Жените бяха страхотни освен тази с банана  Sick отврат...не ми беше  еротично, а гнусно направо.
А мъжете повечето бяха  Sick Не му знам името на този дето се съблече по прашки, но беше просташко...И дебеличкият то ясно че са го взели да им прави шоуто и да е смешно ама прекалиха малко...изобщо мъжете не бяха много еротични. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 317
Намесвам се и аз в темата, че и на мен са ми много сладички всички!

Със сигурност съм виждала Кирил да танцува с един от балетите на ТВ Планета по разни концерти и участия, ама сега не ми се търсят видео доказателства  Simple Smile

Иначе Лилито и Йоана определено са ми фаворитки. Мъжът ми като я гледа Лилито този петък и милия както е на сух режим от известно време като опули едни очи големи ...  Grinning

Моника я видяхме тази събота в една кръчма в Русе - седеше си кротко на бара и си говореше с персонала. Не се държеше надуто, даже някой се провикна - Моника къде е Боби? и тя само се усмихна  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 176
Добре се представиха според мен.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 302
Аз съм за Самоел, може би защото съм пристрастна - познавам го от малко дете.
Самуел ме дразни,че на всеки танц играе Майкъл Джексън.
Няма как той от малък харесваше Майкъл Джексън и знаеше всичките му танци. Поне със сигурност той никога не се е занимавал професионално с танци, а танцува най-добре.

# 43
  • Мнения: 952


Със сигурност съм виждала Кирил да танцува с един от балетите на ТВ Планета по разни концерти и участия, ама сега не ми се търсят видео доказателства

Моника я видяхме тази събота в една кръчма в Русе - седеше си кротко на бара и си говореше с персонала. Не се държеше надуто, даже някой се провикна - Моника къде е Боби? и тя само се усмихна  Simple Smile

Кирил със сигурност знам че беше в балет Магия дето подскачат в тв Планета,явно е напуснал за да участва или просто е напуснал и сега се пробва за ферарито Mr. Green
Доколкото знам обаче нашата Йоана също сее занимавала с танци преди да роди...
Моника беше сервиьорка в Дав-а,сега обаче едва ли ще се върне пак там и тя наистина нее надута за разлика от Йоана Rolling Eyes с нея вземахме храна от една кухня и тя винаги идваше намръщена с никого от мамите не приказваше, а само гледаше сърдито Thinking



# 44
  • София
  • Мнения: 6 743
Моля кажете ми каква е задачата за петък, че вчера забравихме да гледаме  Praynig

# 45
  • София
  • Мнения: 396
рокендрол

# 46
  • Мнения: 151
На мен също много ми харесаха,а най-много Лилия Иванова.Тя беше страхотна,и голямата награда трябва да е за нея

# 47
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Аз съм за Самоел, може би защото съм пристрастна - познавам го от малко дете.
Самуел ме дразни,че на всеки танц играе Майкъл Джексън.
Няма как той от малък харесваше Майкъл Джексън и знаеше всичките му танци. Поне със сигурност той никога не се е занимавал професионално с танци, а танцува най-добре.
И аз съм пристрастна, колега ми е от университета и много се кефя на представянето му дотук. Дано спечели той!  thumbsup

# 48
  • Мнения: 1 289
А на мен най-много ми харесва Метин-много е артистичен и е голяма хава.  Hug
От жените също съм привърженичка на Лилито...

# 49
  • Мнения: 7 640
С тоя боби вече много се изтърка Слави, друг е въпросът, че определено има симпатии към тая Моника и гледа да я пробутва леко. А тя не е особено префекта в танците, в сравнение с някои други от момичетата.

Еротичният танц на последната мацка- май Йоана- много ми допадна, а жрито- строга била Shocked.

Кирил и аз го видях в един клип на Планета- певицата беше Яница.
Не танцуваше толкова, колкото стоеше hahaha

# 50
  • Мнения: 19
здр откаде мога да си сваля еротичните танци,защото нямах късмет да ги гледам.някой може ли да ми даде линк? Hug newsm78

# 51
  • Мнения: 6 911
здр откаде мога да си сваля еротичните танци,защото нямах късмет да ги гледам.някой може ли да ми даде линк? Hug newsm78
И на мен ми се иска, но не знам дали ги има някъде. Ако намеря ще пусна линк все пак.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 704
......
 Поне със сигурност той никога не се е занимавал професионално с танци, а танцува най-добре.

пристрастна си, нямаш право на глас.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 7 474
Някой знае ли Лилия Иванова от къде е? Много ми прилича на Клавдия от Стар Академи newsm78

# 54
Всички участници ми харесват много,с изключение на онова пълничкото момче  261uu,забравих му името.Мисля,че него лично го оставиха за шоуто,да има над какво да се посмее човек.Метин най-много ми харесва до този момент.Много се забавлявам с предаването newsm10

# 55
  • Мнения: 1 317
Някой знае ли Лилия Иванова от къде е? Много ми прилича на Клавдия от Стар Академи newsm78

От Сливен е Лилия, ама тя и Клавдия май е от този край. Може пък и да имат нещо общо, света е малък  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 7 474
Някой знае ли Лилия Иванова от къде е? Много ми прилича на Клавдия от Стар Академи newsm78

От Сливен е Лилия, ама тя и Клавдия май е от този край. Може пък и да имат нещо общо, света е малък  Simple Smile


И Клавдия е от Сливен, затова питам  Laughing и танцува със сестра си в балета на Пайнер newsm78, но пък фамилиите са различни, може би е само прилика  Laughing

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 14:31 от Leo*

# 57
  • Мнения: 5 713
Simple Smile
Ами значи може  да й е сестра.

Пък аз еротиката я изпуснах и тъкмо се чудех дали ще го има предаването някъде в нета. Но ето темичка има пусната. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 6 911
Пък аз еротиката я изпуснах и тъкмо се чудех дали ще го има предаването някъде в нета. Но ето темичка има пусната. Simple Smile
В арената качват шоуто на Слави, но последното е от 21-ви. Това с танците мисля, че трябва да е било на 22-ри. Предполагам, че скоро ще го качат.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 704
И Клавдия е от Сливен, затова питам  Laughing и танцува със сестра си в балета на Пайнер newsm78,

мен все ми се струва, че я мяркам в балета на Галя -Сатен  Thinking

# 60
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Я да ви кажа една клюкичка! Слави в момента е в доста близки отношения с Йоана.Спомнете си как му стана кофти от 5 в нейната оценка. Достоверност 90%.А що се отнася до роднинската врьзка м/ду  Лилия и Клавдия -няма такава! В момента Клавдия е студентка в  муз. консерватория спец.поп и рок пеене и танцува в балета на сестра си към Пайнера. А за Лилия вече знаете.

# 61
  • Мнения: 7 114
Йоана е най-дъртото парче. Слави не го ли е докарал вече до момиченца под 25 години  Grinning
А какво Лили, че аз не знам. Не чета достатъчно странична литература  Grinning 

# 62
  • Мнения: 1 284
много бяха готини вчера всичките и мъжете и жените  Hug
и на мен ми направи впечатление приликата  Thinking

# 63
  • Мнения: 1 533
много бяха готини вчера всичките и мъжете и жените  Hug
и на мен ми направи впечатление приликата  Thinking

След еротичните танци давали ли са друг кръг? Кога е следващият?

# 64
  • Мнения: 1 284
сега ще са Индийските танци, аз ги гледам през деня повторението и ще ги дават другата седмица май във сряда но не съм сигурна

# 65
  • Мнения: 1 289
Днес ще играят РОК.  Party

# 66
  • Мнения: 2 386
Някой ще каже ли по дати кой стил кога се е танцувал.....Каквото се сетите,казвайте-искам да тегля,а не знам кои дати...  ooooh!

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Надявам се,че не ги бъркам:
народни танци - 09.11
джаз балет (или каквото там беше) - 16.11
латино - 23.11
ориенталски - 30.11
спортни - 07.12
танци на народите - 15.12
еротични - 22.12
рок - 29.12

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 23:35 от blekuta

# 68
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Абе тъй и тъй има тема за шоуто да питам - някой знае ли какво стана с five stars-ите ?
Нали щяха да продуцират албум на Светльо - нещо съвсем утихнаха нещата около това  newsm78 newsm78

# 69
  • Мнения: 622
Снощи бях на предаването. Атмосферата наживо е сто пъти по- готина Party
До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка. Не ми харесва, че Слави пробутва нея и Моника. Моника тотално се изложи снощи, поне според мен. Изобщо не беше нужно всички да гледаме лъсналото й дупе  Sick Пък и с танца не се справи хич добре. Случайно й се паднал този костюм. Да бе, да! Защо тогава не го дадоха на Павлина? А за нея милата ми стана много жал. Момчето едва успя да я преметне два пъти и на третия запецна, но поне добре замаскира гафа. А съдийката от балета на Слави- няма такава злобарка просто!
Искам да кажа и още нещо, което ми направи впечатление, но не е свързано с танците. На входа на залата двама бабаити ти преравят чантата да видят дали случайно носиш фотоапарат. И ти го взимат ако носиш. През цялото време личната охрана на Слави бди и гледа хората в публиката. Изкара едно момиченце, което беше с фотоапарат.  Crossing Arms А една мацка само шъткаше на хората да не говорят, сякаш бяхме на театър... Преди да започне предаването има задължителна подгрявка на публиката- казват ти кога да пляскаш, как да пляскаш и т. н...
Харесвам Слави, но от доста време насам така се е главозамаял... ooooh!

# 70
  • Мнения: 5 713
До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка.

Е то това стана ясно от 2-3 елемента, които направи. А и има самоконтрол като на спортист.

Искам да кажа и още нещо, което ми направи впечатление, но не е свързано с танците. На входа на залата двама бабаити ти преравят чантата да видят дали случайно носиш фотоапарат. И ти го взимат ако носиш. През цялото време личната охрана на Слави бди и гледа хората в публиката.  Преди да започне предаването има задължителна подгрявка на публиката- казват ти кога да пляскаш, как да пляскаш и т. н...
Харесвам Слави, но от доста време насам така се е главозамаял... ooooh!
Същата история и при нас стана, когато ходихме заради Нели. Много грозно и подигравателно се държат. Само дето аз не харесвам Слави, еле пък Росен. Отидохме за купона. То един купон беше...

# 71
  • Мнения: 2 386
Надявам се,че не ги бъркам:
народни танци - 09.11
джаз балет (или каквото там беше) - 16.11
латино - 23.11
ориенталски - 30.11
спортни - 07.12
танци на народите - 15.12
еротични - 22.12
рок - 19.12

 
bouquet Hug Heart Eyes  Някой ще прави ли корекции по списъчето или да започвам да тегля?

# 72
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
... До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка. Не ми харесва, че Слави пробутва нея и Моника...
Не само е акробатка, но е и племенница на Данчо Лечков /дете на сестра му/ Twisted Evil Twisted Evil
ха познайте дали няма да я избутат напред   Mr. Green Mr. Green

# 73
  • Мнения: 7 474
... До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка. Не ми харесва, че Слави пробутва нея и Моника...
Не само е акробатка, но е и племенница на Данчо Лечков /дете на сестра му/ Twisted Evil Twisted Evil
ха познайте дали няма да я избутат напред   Mr. Green Mr. Green

 newsm09 newsm09

# 74
  • Мнения: 1 289
Надявам се,че не ги бъркам:
народни танци - 09.11
джаз балет (или каквото там беше) - 16.11
латино - 23.11
ориенталски - 30.11
спортни - 07.12
танци на народите - 15.12
еротични - 22.12
рок - 19.12

 
bouquet Hug Heart Eyes  Някой ще прави ли корекции по списъчето или да започвам да тегля?




А откъде ще ги теглиш?

# 75
  • Paris
  • Мнения: 1 727
... До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка. Не ми харесва, че Слави пробутва нея и Моника...
Не само е акробатка, но е и племенница на Данчо Лечков /дете на сестра му/ Twisted Evil Twisted Evil
ха познайте дали няма да я избутат напред   Mr. Green Mr. Green
Какво значи да избутат?! Ще я "избутат" ако е некадърна. Но при положение, че е супер талантлива и е може би най- достойна да кара ферарито, какво значение има кой и е свако и бако.

# 76
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
... До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка. Не ми харесва, че Слави пробутва нея и Моника...
Не само е акробатка, но е и племенница на Данчо Лечков /дете на сестра му/ Twisted Evil Twisted Evil
ха познайте дали няма да я избутат напред   Mr. Green Mr. Green
Какво значи да избутат?! Ще я "избутат" ако е некадърна. Но при положение, че е супер талантлива и е може би най- достойна да кара ферарито, какво значение има кой и е свако и бако.

Ами не я виждам да е суперталантлива ...
Аз съм фенка на Метин. За мен той е таланта и много ме дразни "избутването" на въпросното момиченце  Sick

# 77
  • Мнения: 6 911
Надявам се,че не ги бъркам:
народни танци - 09.11
джаз балет (или каквото там беше) - 16.11
латино - 23.11
ориенталски - 30.11
спортни - 07.12
танци на народите - 15.12
еротични - 22.12
рок - 19.12

 
bouquet Hug Heart Eyes  Някой ще прави ли корекции по списъчето или да започвам да тегля?




А откъде ще ги теглиш?
И аз искам да знам от къде?

# 78
  • Мнения: 2 386

А откъде ще ги теглиш?

Oт тук: http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=90&bm=2

По другата тема искам да кажа,че Лили е талантлива и това е очевидно...Метин има особен вид талант, а Самоел ми е любимец,заради невероятния си стил  Heart Eyes  За мен това са хората,които заслужават да спечелят....

П.С.Забравих Йоана с невероятното и тяло..... Crazy

# 79
  • Мнения: 7 114
Единствено мулатката подпират откровено.
Мен Лили ме кефи. И Лечков ме кефеше като футболист, но не намирам нищо общо между името му и качествата на миньончето.    

# 80
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Имате право да и се кефите на Лилито ...
аз просто съм предубедена стане ли въпрос за сливенския кмет и родата му ...
асоциирам го с мръсни пари, нечисти сделки, наркотици, шуробаджанащина и некомпетентност ...
к'во да се прави ... гледна точка
освен това малката е почти професионалистка ... хич не и е мястото в този конкурс
лично мнение   Peace

# 81
  • Мнения: 622
освен това малката е почти професионалистка ... хич не и е мястото в този конкурс
лично мнение   Peace

Напълно съгласна съм с теб!   Peace

# 82
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Ама, че злословите!Имаш ли право да говориш така за г-н Лечков сякаш си му светила?
Имате право да и се кефите на Лилито ...
аз просто съм предубедена стане ли въпрос за сливенския кмет и родата му ...
асоциирам го с мръсни пари, нечисти сделки, наркотици, шуробаджанащина и некомпетентност ...
к'во да се прави ... гледна точка
освен това малката е почти професионалистка ... хич не и е мястото в този конкурс
лично мнение   Peace

# 83
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ама, че злословите!Имаш ли право да говориш така за г-н Лечков сякаш си му светила?
хаха Simple Smile
Абе ти да не живееш във Враца. ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 84
  • София
  • Мнения: 10 317
Mомичета, незнам на кой е племеница Лили, но случайно гледах рока... ами момичето е класи над останалите!!!

Определено заслужава да е 1ва  Mr. Green

# 85
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Цитат на: Ян Бибиян link=topic=152204.msg2952876#msg2952876 date=1167686230

хаха Simple Smile
Абе ти да не живееш във Враца. ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[/quote
В Сливен живея и е много грозно да се оплюва човек. Който има доказателства,че  г-н Лечков ги е извършил гореспоменатите неща, отива където трябва доказва ги и така по канален ред Темида ще действа. Та чак и Лилия да я свързват с него по този начин?  Факт е ,че тя е талант! А вуйчо и е друга бира...

# 86
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
хихи Simple Smile
Взех да се съмнявам, че имаш връзки с Лечков Simple Smile "Грозно оплюване" - Ти ме разби бе маце ...
Както и да е - няма да споря с радиото за общоизвестни неща ... За Темида също
Факт е обаче, че мацката я подпират именно заради връзките с вуйчо и ..
може и да е талантлива, но както казах по-нагоре не ме кефи - ама хич  Twisted Evil Twisted Evil

P.S. Ако имаш да ми кажеш нещо неизвестно за сливенския кмет - моля на лични че оспамихме тамата

# 87
# 88
  • Мнения: 2 386
Aми регистрираш се и ....теглиш.
Сега се сетих,че старите предавания ги няма там и ги теглих от www.DMCA-removal-from-Google  Naughty
Приятно гледане!

# 89
  • София
  • Мнения: 10 317
Факт е обаче, че мацката я подпират именно заради връзките с вуйчо и ..

Tи гледа ли я как танцува  ooooh!

Аз подпиране, не виждам. Тя просто е по-добра от останалите  Mr. Green
Аз гледах рока и еротичните танци... повтарям се, но на рока, беше класи над останалите, а на еротичните танци, макар и да нямаше така изявна преднина, пак беше от най-добрите!

# 90
  • Мнения: 5 682
 FlutterКак беше класирането на рока /не съм го гледала/, имаше ли пак много по 30 точки. Измени ли се по някакъв начин временното класиране Party

# 91
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Tи гледа ли я как танцува  ooooh!
...
Twisted Evil Twisted Evil
Разбира се Wink Но както казах по-нагоре тя се е занимавала твърде дълго с танци, та може да се смята почти за професионалистка ... не виждам друг от конкурентите с толкова стаж .... всички са аматьори. От мъжете също има акробат .. но в танците си личи, че не е практикувал, докато малката ....  Twisted Evil Twisted Evil ... ей това е подпиране Simple Smile къде може да се сравнява с Павлина например ... Да бяха ги избирали поне с равни възможности, тогава да видим. Ако всички мъже бяха на нивото на Метин и Ованес ... щеше да е наистина конкурс ... това имам в предвид Laughing

# 92
  • Мнения: 7 474
Не са с равни възможности , това е явно  Laughing
обаче едното момче танцува за Планета, другия акробат, другата танцувала еди къде си , ама не била професионалистка  newsm78  Не знам как определят кой е професионалист в случая newsm78

# 93
  • София
  • Мнения: 5 828
а как се тегли от там  newsm78
Aми регистрираш се и ....теглиш.

регистрирана съм, и по-натам?
може да се гледа, но не виждам опция за сваляне, затова те питам как теглиш от там  newsm78

# 94
  • Мнения: 2 386
Aма разбира се, грешката е моя  Embarassed ...само си ги гледам....На теб за какво са ти да ги сваляш?

Общи условия

Активация на акаунт