Еротичните танци в Шоуто на Слави!

  • 5 533
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Я да ви кажа една клюкичка! Слави в момента е в доста близки отношения с Йоана.Спомнете си как му стана кофти от 5 в нейната оценка. Достоверност 90%.А що се отнася до роднинската врьзка м/ду  Лилия и Клавдия -няма такава! В момента Клавдия е студентка в  муз. консерватория спец.поп и рок пеене и танцува в балета на сестра си към Пайнера. А за Лилия вече знаете.

# 61
  • Мнения: 7 122
Йоана е най-дъртото парче. Слави не го ли е докарал вече до момиченца под 25 години  Grinning
А какво Лили, че аз не знам. Не чета достатъчно странична литература  Grinning 

# 62
  • Мнения: 1 284
много бяха готини вчера всичките и мъжете и жените  Hug
и на мен ми направи впечатление приликата  Thinking

# 63
  • Мнения: 1 533
много бяха готини вчера всичките и мъжете и жените  Hug
и на мен ми направи впечатление приликата  Thinking

След еротичните танци давали ли са друг кръг? Кога е следващият?

# 64
  • Мнения: 1 284
сега ще са Индийските танци, аз ги гледам през деня повторението и ще ги дават другата седмица май във сряда но не съм сигурна

# 65
  • Мнения: 1 289
Днес ще играят РОК.  Party

# 66
  • Мнения: 2 386
Някой ще каже ли по дати кой стил кога се е танцувал.....Каквото се сетите,казвайте-искам да тегля,а не знам кои дати...  ooooh!

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Надявам се,че не ги бъркам:
народни танци - 09.11
джаз балет (или каквото там беше) - 16.11
латино - 23.11
ориенталски - 30.11
спортни - 07.12
танци на народите - 15.12
еротични - 22.12
рок - 29.12

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 23:35 от blekuta

# 68
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Абе тъй и тъй има тема за шоуто да питам - някой знае ли какво стана с five stars-ите ?
Нали щяха да продуцират албум на Светльо - нещо съвсем утихнаха нещата около това  newsm78 newsm78

# 69
  • Мнения: 622
Снощи бях на предаването. Атмосферата наживо е сто пъти по- готина Party
До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка. Не ми харесва, че Слави пробутва нея и Моника. Моника тотално се изложи снощи, поне според мен. Изобщо не беше нужно всички да гледаме лъсналото й дупе  Sick Пък и с танца не се справи хич добре. Случайно й се паднал този костюм. Да бе, да! Защо тогава не го дадоха на Павлина? А за нея милата ми стана много жал. Момчето едва успя да я преметне два пъти и на третия запецна, но поне добре замаскира гафа. А съдийката от балета на Слави- няма такава злобарка просто!
Искам да кажа и още нещо, което ми направи впечатление, но не е свързано с танците. На входа на залата двама бабаити ти преравят чантата да видят дали случайно носиш фотоапарат. И ти го взимат ако носиш. През цялото време личната охрана на Слави бди и гледа хората в публиката. Изкара едно момиченце, което беше с фотоапарат.  Crossing Arms А една мацка само шъткаше на хората да не говорят, сякаш бяхме на театър... Преди да започне предаването има задължителна подгрявка на публиката- казват ти кога да пляскаш, как да пляскаш и т. н...
Харесвам Слави, но от доста време насам така се е главозамаял... ooooh!

# 70
  • Мнения: 5 713
До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка.

Е то това стана ясно от 2-3 елемента, които направи. А и има самоконтрол като на спортист.

Искам да кажа и още нещо, което ми направи впечатление, но не е свързано с танците. На входа на залата двама бабаити ти преравят чантата да видят дали случайно носиш фотоапарат. И ти го взимат ако носиш. През цялото време личната охрана на Слави бди и гледа хората в публиката.  Преди да започне предаването има задължителна подгрявка на публиката- казват ти кога да пляскаш, как да пляскаш и т. н...
Харесвам Слави, но от доста време насам така се е главозамаял... ooooh!
Същата история и при нас стана, когато ходихме заради Нели. Много грозно и подигравателно се държат. Само дето аз не харесвам Слави, еле пък Росен. Отидохме за купона. То един купон беше...

# 71
  • Мнения: 2 386
Надявам се,че не ги бъркам:
народни танци - 09.11
джаз балет (или каквото там беше) - 16.11
латино - 23.11
ориенталски - 30.11
спортни - 07.12
танци на народите - 15.12
еротични - 22.12
рок - 19.12

 
bouquet Hug Heart Eyes  Някой ще прави ли корекции по списъчето или да започвам да тегля?

# 72
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
... До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка. Не ми харесва, че Слави пробутва нея и Моника...
Не само е акробатка, но е и племенница на Данчо Лечков /дете на сестра му/ Twisted Evil Twisted Evil
ха познайте дали няма да я избутат напред   Mr. Green Mr. Green

# 73
  • Мнения: 7 474
... До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка. Не ми харесва, че Слави пробутва нея и Моника...
Не само е акробатка, но е и племенница на Данчо Лечков /дете на сестра му/ Twisted Evil Twisted Evil
ха познайте дали няма да я избутат напред   Mr. Green Mr. Green

 newsm09 newsm09

# 74
  • Мнения: 1 289
Надявам се,че не ги бъркам:
народни танци - 09.11
джаз балет (или каквото там беше) - 16.11
латино - 23.11
ориенталски - 30.11
спортни - 07.12
танци на народите - 15.12
еротични - 22.12
рок - 19.12

 
bouquet Hug Heart Eyes  Някой ще прави ли корекции по списъчето или да започвам да тегля?




А откъде ще ги теглиш?

Общи условия

Активация на акаунт