Еротичните танци в Шоуто на Слави!

  • 5 529
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Paris
  • Мнения: 1 727
... До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка. Не ми харесва, че Слави пробутва нея и Моника...
Не само е акробатка, но е и племенница на Данчо Лечков /дете на сестра му/ Twisted Evil Twisted Evil
ха познайте дали няма да я избутат напред   Mr. Green Mr. Green
Какво значи да избутат?! Ще я "избутат" ако е некадърна. Но при положение, че е супер талантлива и е може би най- достойна да кара ферарито, какво значение има кой и е свако и бако.

# 76
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
... До нас седеше една жена, която каза, че Лили била акробатка. Не ми харесва, че Слави пробутва нея и Моника...
Не само е акробатка, но е и племенница на Данчо Лечков /дете на сестра му/ Twisted Evil Twisted Evil
ха познайте дали няма да я избутат напред   Mr. Green Mr. Green
Какво значи да избутат?! Ще я "избутат" ако е некадърна. Но при положение, че е супер талантлива и е може би най- достойна да кара ферарито, какво значение има кой и е свако и бако.

Ами не я виждам да е суперталантлива ...
Аз съм фенка на Метин. За мен той е таланта и много ме дразни "избутването" на въпросното момиченце  Sick

# 77
  • Мнения: 6 918
Надявам се,че не ги бъркам:
народни танци - 09.11
джаз балет (или каквото там беше) - 16.11
латино - 23.11
ориенталски - 30.11
спортни - 07.12
танци на народите - 15.12
еротични - 22.12
рок - 19.12

 
bouquet Hug Heart Eyes  Някой ще прави ли корекции по списъчето или да започвам да тегля?




А откъде ще ги теглиш?
И аз искам да знам от къде?

# 78
  • Мнения: 2 386

А откъде ще ги теглиш?

Oт тук: http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=90&bm=2

По другата тема искам да кажа,че Лили е талантлива и това е очевидно...Метин има особен вид талант, а Самоел ми е любимец,заради невероятния си стил  Heart Eyes  За мен това са хората,които заслужават да спечелят....

П.С.Забравих Йоана с невероятното и тяло..... Crazy

# 79
  • Мнения: 7 122
Единствено мулатката подпират откровено.
Мен Лили ме кефи. И Лечков ме кефеше като футболист, но не намирам нищо общо между името му и качествата на миньончето.    

# 80
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Имате право да и се кефите на Лилито ...
аз просто съм предубедена стане ли въпрос за сливенския кмет и родата му ...
асоциирам го с мръсни пари, нечисти сделки, наркотици, шуробаджанащина и некомпетентност ...
к'во да се прави ... гледна точка
освен това малката е почти професионалистка ... хич не и е мястото в този конкурс
лично мнение   Peace

# 81
  • Мнения: 622
освен това малката е почти професионалистка ... хич не и е мястото в този конкурс
лично мнение   Peace

Напълно съгласна съм с теб!   Peace

# 82
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Ама, че злословите!Имаш ли право да говориш така за г-н Лечков сякаш си му светила?
Имате право да и се кефите на Лилито ...
аз просто съм предубедена стане ли въпрос за сливенския кмет и родата му ...
асоциирам го с мръсни пари, нечисти сделки, наркотици, шуробаджанащина и некомпетентност ...
к'во да се прави ... гледна точка
освен това малката е почти професионалистка ... хич не и е мястото в този конкурс
лично мнение   Peace

# 83
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ама, че злословите!Имаш ли право да говориш така за г-н Лечков сякаш си му светила?
хаха Simple Smile
Абе ти да не живееш във Враца. ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 84
  • София
  • Мнения: 10 325
Mомичета, незнам на кой е племеница Лили, но случайно гледах рока... ами момичето е класи над останалите!!!

Определено заслужава да е 1ва  Mr. Green

# 85
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Цитат на: Ян Бибиян link=topic=152204.msg2952876#msg2952876 date=1167686230

хаха Simple Smile
Абе ти да не живееш във Враца. ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[/quote
В Сливен живея и е много грозно да се оплюва човек. Който има доказателства,че  г-н Лечков ги е извършил гореспоменатите неща, отива където трябва доказва ги и така по канален ред Темида ще действа. Та чак и Лилия да я свързват с него по този начин?  Факт е ,че тя е талант! А вуйчо и е друга бира...

# 86
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
хихи Simple Smile
Взех да се съмнявам, че имаш връзки с Лечков Simple Smile "Грозно оплюване" - Ти ме разби бе маце ...
Както и да е - няма да споря с радиото за общоизвестни неща ... За Темида също
Факт е обаче, че мацката я подпират именно заради връзките с вуйчо и ..
може и да е талантлива, но както казах по-нагоре не ме кефи - ама хич  Twisted Evil Twisted Evil

P.S. Ако имаш да ми кажеш нещо неизвестно за сливенския кмет - моля на лични че оспамихме тамата

# 87
# 88
  • Мнения: 2 386
Aми регистрираш се и ....теглиш.
Сега се сетих,че старите предавания ги няма там и ги теглих от www.DMCA-removal-from-Google  Naughty
Приятно гледане!

# 89
  • София
  • Мнения: 10 325
Факт е обаче, че мацката я подпират именно заради връзките с вуйчо и ..

Tи гледа ли я как танцува  ooooh!

Аз подпиране, не виждам. Тя просто е по-добра от останалите  Mr. Green
Аз гледах рока и еротичните танци... повтарям се, но на рока, беше класи над останалите, а на еротичните танци, макар и да нямаше така изявна преднина, пак беше от най-добрите!

Общи условия

Активация на акаунт