Еротичните танци в Шоуто на Слави!

  • 5 519
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
Много добре се справят всички участници. Фаворит ми е Самуел, още от кастинга  Peace Единствено не ми хареса този мазен тип от Дейнджъръс.  Много му са просташки хореографията и костюмите. Но може би съм пристрастна, защото много харесвам Максимус  newsm78

# 16
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Бяха много яки. Адски се забавлявах coolcool Само дето тая мацка от балет "Магаданс" наистина е голяма злобарка Shocked Забелязала съм, че винаги дава най-ниски оценки Rage

# 17
  • Мнения: 456
Най-много лансират тази Бабикер, а освен прекрасна външност не бих казала, че танцува чак толкова добре. Много ме е яд, че снощи пак и надуха оценките както винаги.

# 18
  • Мнения: 9 903
аз пък ги харесах повече в танците на народите. Снощи си приличаха много, много, различаваха се само по костюми и аксесоари. Ужасно си мятаха ръцете и се обарваха агресивно и с всичка сила - ми може и повече финес. Жените правеха това, което "учителката" им показа пред Слави, когато демонстрираше какво е еротичен танц. Личеше си, че мъжете се подготвят всички при един, а жените - всички при една.

# 19
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Направо умрях от яд.До сега не бях  изпускала изпит и точно снощи на най-интерсната задача се заблеях в "Забравени досиета" и като превключих беше почнал "Реймънд".

Изтегли си ги от Нетера-та, по- нагоре дадох линк! Hug

# 20
  • Мнения: 7 114
Съдийка без устни определено има проблем. Откровено реже мацката от Русе. Тя е изумителна (поне според мен) и като външност, и като баядерка.
А девойката полусомалийка я подпират, но сигурно скоро ще си проличи за чий.
От мъжете Цецко ми е лепнал на сърцето  Mr. Green.  И пародия трябва да има.
Дванадесет предавания са общо. Остават 5.

# 21
  • Мнения: 3 216
Бяха уникални,напльниха ми душата. А тази Лилия Иванова така си тьркаше дупето в масата,че направо ми се дощя да сьм един мьж и да..... Embarassed

# 22
  • Мнения: 2 211
Моята фаворитка е Лилия Иванова. Има школувани движения и подхожда по - професионално от останалите участници, което не знам дали е предимство в конкурс за аматьори. Харесвам и арменчето.

# 23
  • Мнения: 493
страхотни бяха Simple Smile

# 24
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Наистина, почти всички момичета се справиха страхотно, харесаха ми много Йоана, Алина, Лиляна... Но за мен номер едно твърдо си остава Метин  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 529
Не ми харесват просташките елементи в мъжките еротични танци, например гащите на Цецко и Метин с тези финтифлюшки  Sick Този, който ги е подготвял явно няма кой знае каква фантазия.
Жените ми харесаха  Peace Честно казано ми е все едно кой ще спечели, защото всички са ми симпатични  Grinning

# 26
  • Мнения: 7 474
Много хубаво танцуваха момичетата Laughing  Ама мъжката еротика нещо newsm78

# 27
  • Мнения: 6 993
Много хубаво танцуваха момичетата Laughing  Ама мъжката еротика нещо newsm78
и аз така мисля, много зле беше мъжката част...Ама не се очудвам, ако наистина някой от Дейнджърс ги е подготвял -гледах ги случайно в един клуб - ужас, то грозно, то просташко Rolling Eyes

# 28
# 29
  • Мнения: X
О,и аз се накефих...ама и се посмях,че малкия още не беше заспал и такива въпроси ми задаваше..."Тая кака що си съблече жилетката...а що се дупи на масата отгоре...нали там не се качва...".....иначе  целия конкурс ми е страшно забавен/то и миналия ..за певците-също/...малко разнообразие не се отразява зле на шоуто....А фаворит и на мен ми е Метин-има много свежи идеи...а и възможности да ги реализира.

Общи условия

Активация на акаунт