Уникален карък или мазохист

  • 10 280
  • 342
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 077
Звучиш ми като егоцентрично ориентирана персона. Затова казах, че е добре да се обръща внимание и показва на мъжа до теб, че ти е важен от време на време.
Ако графикът ти е – сутрин ставане, грим, тоалет, работа, после фитнес, маникюрист, фризьор, мол, прибираш се, хапнеш, легнеш. И така всеки ден, на мъжете бързо им минава "любовта".

# 46
  • София
  • Мнения: 35 268
Мне, нещо не ми е наред в тая тема. Изобщо не ми е наред.

# 47
  • Мнения: 32 138
И не мен Джорджи нещо не е в ред.
Сякаш някаква дребнавост има в авторката. Също така премълчава много и не отговаря. Избирателно го прави.
И също така не може да общува както трябва с мъжете с, които сключва брак.
И търпи някакви подигравки като "загори тенджера"
Явно проблемът и е в преценките. Сякаш се хваща с някого ей така от отчаяние сякаш.

# 48
  • Мнения: 6 619
Авторката иска да разреши проблем, пуска тема, за да й помогнем, но не дава подробности. С ченгел трябва да й вадим думи от устата (клавиатурата). И аз бих имала проблем, ако наживо трябва да общувам с човек, който така се пести в комуникацията. Може и да греша, но няколко поста има от авторката и пак нищо не се разбра.

# 49
  • Мнения: 61
Ама след първия по-сериозен скандал ли решавате да се развеждате? Защото не може при най-малкия проблем и хайде, чао

Не съм казвала, че след първия по сериозен скандал и чао. Такива е имало и преди подписа. Такива е имало и след подписа. И не не е било след първият такъв.


Мне, нещо не ми е наред в тая тема. Изобщо не ми е наред.

Например?

# 50
  • Мнения: 14 993
На мене историята ми е позната от първо лице. Залагам на патриархален манталитет - да се хване личната мома и да се забули. Коментари като тия за фитнеса и фризьора не идват от скучаещи нещастни необичани мъже, а от злобеещи комплексирани женомразци.

# 51
  • София
  • Мнения: 35 268
Например отговаряш телеграфно и сухо, като да не си участник в тия събития.
Не си ли ги обичала тия мъже, теб ли не са те обичали, не знам, но не даваш никаква информация от емоционално естество.
 
Седим ядем, той вика безсолно е, аз му викам - сбогом. Така звучи

# 52
  • Мнения: 9 400
Докато ти ходиш на фризьор, фитнес и т.н. мъжете какво правят?

# 53
  • Мнения: 20 077
И на мен ми липсва нещо емоция в тези бракове. Някакви лаконични такива връзки.

# 54
  • Мнения: 21 604
Да не би да са си намерили други жени тия бивши? За изневери ли става въпрос?

# 55
  • София
  • Мнения: 8 002
Да се разведеш заради маникюр и фризьор, че и два пъти, звучи леко странно. Или грам не сте се обичали, или проблемите са били далеч не тези, или и в двата случая говорим за крайно повърхностни отношения. Но хората не се развеждат заради разкрасителни процедури, освен ако те не заемат изцяло акъла и свободното време на жената.
На фона на два неуспешни брака само с пушка в гърба биха ме склонили за трети.

# 56
  • София
  • Мнения: 35 268
Ненененен, фитнес и маникюр изобщо ги изключвам като предтекст за влошени отношения, които са довели до развод.
Някаква причина се мята тук, лека маркировка, но не е там разковничето

# 57
  • Мнения: 6 619
Не знам дали това е проблемът, но:
Няма лошо да си отделяш време за фризьор, маникюр и там каквото ти харесва, но трябва да се обръща внимание и на партньора, трябва да правите някакви неща заедно. А не ти на една страна, той на друга и само вечер да се виждате за кратко. Аз лично не бих изтърпяла партньор, който да не ми обръща внимание, пък какво остава да се омъжвам за него.
Другият вариант е да си избираш повърхностни и глуповати мъже, а да не можеш да търпиш такива, но пък след като сте имали връзка преди брака, все ще си ги разбрала, че са такива.

# 58
  • Мнения: 4 787
Четейки тази тема се сещам за "Щастлив семеен живот" и мнението на този потребител:
Ще се престраша първа, въпреки че вече нямам съвместен живот.
Ами това е - да имате съвместен живот. Да сте заедно в почти всичко. Да живеете заедно, да сте заедно физически и душевно. Да правите секс, а ако обстоятелствата налагат да спрете, поне да се докосвате ежедневно.
Да мислите един за друг, ама наистина. Той сега дали е ок с тази работа по 10 часа? Тя дали е ок по цял ден с децата? Ако не е, сядаме заедно и мислим заедно как да го променим, така че да е удобно и за двамата.
Да си делите честно домакинството и децата.
Даже не казвам "да си помагате".
Да си отделяте време само за двамата, независимо от колко време сте заедно и колко сте заети.
Да имате някакви общи теми, извън ежедневието - забавления, музика, филми, пътувания, хоби, каквото и да е, за което ви е приятно да говорите и вършите заедно.
И финансово доверие. Ама желязно.
Нека автора на тази тема прочете внимателно и си отговори какво е липсвало в двата брака.
Може да намери и самата тема. Там има още добри постове за щастлив семеен живот.

# 59
  • Мнения: 9 810
Много повърхностни обяснения, явно и бракове. Сякаш си поръчваш ястие в ресторант, не е приготвено добре, буташ чинията и си тръгваш.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт