Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 18

  • 48 820
  • 784
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 1 312
Днес получих това яке, което е разкошно и ми заспа М-ката. Лошото е, че имам почти същото и сега се чудя трябва ли ми. https://m.aboutyou.bg/p/ragwear/zimno-palto-7974689?utm_medium=r … _campaign=product

Успях да поръчам и това, но то е Л и сигурно ще ми е голямо.
https://m.aboutyou.bg/p/ragwear/prehodna-parka-aurorie-7440092?u … _campaign=product
Много ме е яд като стане така 😁

https://m.aboutyou.bg/p/tommy-hilfiger/teniska-8539047?utm_mediu … _campaign=product
Тениската е супер. Л размер леко ми е свободна, но ще си я оставя.

Ще помоля, който получи зелените Rieker от естествена кожа да сподели отговарят ли си?

# 751
  • Мнения: 20 221
Ананас, пусна ли оплакването на имейл?
Много скоро ми пратиха кода, след като се появи отново наличен артикула и им писах да ми пратят кода. Ако нямаш време, им звънни.

Най накрая се появи оня зелен шал на Марко Поло дето всички си го купихте, на цена 97 лв.
Възмутена съм!
Добре че не го върнах, минаваха ми такива мисли.

# 752
  • Мнения: 2 512
Намалението мина и махнах отстъпките. Нормално е да е такава цената на шала без намаление.

Потърсих код от инфлуенсърите, които следвам, но не попадам.

# 753
  • Мнения: X
След колко време мога да очаквам да ми изпратят код за купуване на промоционална цена при  погрешно изпратен артикул.
Когато се обадих за грешно изпратените боти, още докато говорех по телефона и обясних за грешката, получих имейл с извинителен код.

# 754
  • Мнения: X
Обадих им се , попълних формуляр на имейла , който ми казаха . Но код няма, а казаха, че веднага ще го изпратят. Дадоха ми номер на оплакването и автоматичното съобщение ме подреди в редичката на оплакващите се. Докато ми разгледат оплакването , якето едва ли ще ме чака. Сутринта бяха 5, сега ми пише, че е останало едно.  
  Аз им се обадих още в деня , когато ми изпратиха грешното и ми казаха да чакам да се появи.
  Няма нищо , пак проверих. Утре освен пак да звъня.
Освен, че е скъпа марка и беше много намалено , да им се свиди - нямам друго обяснение.

# 755
  • Мнения: X
Ами... какво да ти кажа, освен да им се обадиш пак или да научиш как да си поискаш код така, че да не ти откажат. Съжалявам, не мога да помогна с друго. Ако имах код, щях да ти го предоставя.

# 756
  • Мнения: X
Благодаря , кодът трябва да е сериозен. Затова сигурно няма и да го дочакам. Тъкмо ще се посърдя и няма да пазарувам известно време.

# 757
  • София
  • Мнения: 2 078
Звънни им още сега и им кажи "Обещахте код за този продукт, но още не съм го получила...и т.н ... останала една бройка ще я изпусна,  ...бла-бла
Виж в спама да не е.

# 758
  • Sofia
  • Мнения: 7 025
Момичета, тези дънки дали ще се отпуснат в талията или да ги връщам?
Навсякъде са ми идеални, освен на кръста. Закопчах ги легнала. Blush
Бяха на чудна цена.

# 759
  • Мнения: X
Karen, ако е в колана... да не те разочаровам, ама не се отпуска. Не може ли някак да преместиш копчето?

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 1 312
Karen, умалени ли са според теб? Точен номер ли поръча?

# 761
  • Sofia
  • Мнения: 7 025
Точни са , отговарят си, но с висока талия, а моята хич я няма вече.

# 762
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
И аз чакам от тези дънки. Единствено в тях имам съмнения( дали съм улучила размера)

# 763
  • Мнения: 11 461
Савана о, не! Много исках пухени светли чехли и чакам 2 броя от тези за който си споделила, че ги връщаш. Аз смятах боса да ги нося у дома, предполагам, че тогава няма да ми се хлъзга крака ..... Вече след твоя коментар не ги чакам с нетърпение хъхъхъ

# 764
  • Мнения: X
Аз ги пробвах боса, защото пантофите си у дома нося на бос крак...

Общи условия

Активация на акаунт