Отговори
# 30
  • Мнения: 61
licorne, на мен не са ми ги назначавали нито сега, нито миналия път.

 Dimana2706, според мен направи една консултация с генетик там, където си правила БХС. Не се паникьосвай

Nomadgirl, стискам палци за хубави новини! 💖
За плацентата разбрах на ФМ, а и в протокола от прегледа си пише.

Бих се радвала да споделите каква е цената на ФМ във Фемина, ако някоя е ходила там.

Много се радвам, че ви е допаднала темата. За информацията доста се поразрових и се подготвих още от предишната тема. И се надявам да спечели второто заглавие, което licorne предложи 🤰

Дай Боже да напълним темата само с хубави новини! 🍀

Аз се следя във Фемина, въпреки че май ще търся друг вариант. Само ФМ ми излезе 140 лв.

# 31
  • Мнения: 64


Ето го и нашето мъниче от днес 😍 В 11+4 г с съм,пулс 172 . Мен все ме придърпва и наболва корема ,затова ходя всяка седмица при доки.  Следя се в клиника Димитров ,а по документи в държавна болница.  Има огромна разлика от доктори и апаратура . На 14 съм на ФМ и БХС ,след това ще се кротна и няма да ходя постоянно 😃 Надявам се другата седмица да видим пола на бебчо 😊

# 32
  • Мнения: 393
Аз платих 160 лв. за фетална морфология в МЦ Фемина.

# 33
  • Мнения: 2 125
При кои специалисти бяхте, че цените са различни? И аз като ходих там с предишната бременност имаше разлика в цените в зависимост при кого ще се запишеш.

# 34
  • Мнения: 393
При кои специалисти бяхте, че цените са различни? И аз като ходих там с предишната бременност имаше разлика в цените в зависимост при кого ще се запишеш.
Аз бях при доцент Карагьозова. Благодаря ти за препоръката! Simple Smile

# 35
  • Мнения: 61
При кои специалисти бяхте, че цените са различни? И аз като ходих там с предишната бременност имаше разлика в цените в зависимост при кого ще се запишеш.

Аз съм при Врагалева.

# 36
  • Мнения: 317
Може вече да се е коментирали, но има ли фейсбук група и има ли от тук мами, които да са вътре.

Благодаря!

# 37
  • Мнения: 207
Може вече да се е коментирали, но има ли фейсбук група и има ли от тук мами, които да са вътре.

Благодаря!

Да има. Августинки 2023 и Бебета Август 2023

# 38
  • Мнения: 99
От известно време аз имам друг проблем. При кихане, кашляне и повръщане имам неволно леко изпускане на урина, и добре, ме съм с ежедневна превръзка заради утрогестана , иначе не знам как щях да съм в някои ситуации. Има ли някоя от вас такъв проблем?

Как се отразява утрогестана, аз също го приемам и не съм забелязала нищо?

# 39
  • Мнения: 64
Момичета, бихте ли споделили според вас . Вярно ли е твърдението ,че ако пулса на бебчо е до 140 удара ще е момче ,а над 140 момиче 🤔 Става въпрос за 10-12 седмица

# 40
  • Мнения: 99
Аз пусках разширен TORCH панел за токсоплазма, някакъв херпес, рубеола и цитомегаловирус. Последните две излезнаха, че съм ги карала. Мисля, че е хубаво да се пуснат тези изследвания,

На мен ми ги пуснаха същите +още много други витамини, Пкк и тн

# 41
  • Мнения: 207
Момичета, бихте ли споделили според вас . Вярно ли е твърдението ,че ако пулса на бебчо е до 140 удара ще е момче ,а над 140 момиче 🤔 Става въпрос за 10-12 седмица


Според мен не е вярно, защото при нас пулса е 150 и е момче 😁

# 42
  • Мнения: 65
Момичета, бихте ли споделили според вас . Вярно ли е твърдението ,че ако пулса на бебчо е до 140 удара ще е момче ,а над 140 момиче 🤔 Става въпрос за 10-12 седмица
Абсолютен мит, поне според моите двама АГ-та и каквото четох от западни публикации. Simple Smile пулсът се различавал между момичета и момчета след раждане докато са новородени, но преди това няма доказана зависимост.  Мисля, че в групата тук също се опровергава този мит.

# 43
  • Мнения: 684
Момичета, бихте ли споделили според вас . Вярно ли е твърдението ,че ако пулса на бебчо е до 140 удара ще е момче ,а над 140 момиче 🤔 Става въпрос за 10-12 седмица

Не 😅 Аз чакам момче и пулсът му е 164. Баткото в същата седмица - 162.

За токсоплазмоза си назначих изследване с миналата бременност. Оказа се, че не съм карала и нямам антитела, макар цял живот да гледаме котки, кучета, зайци и подобни. Никой не ми е назначавал това изследване. Но и на мен казаха, че няма смисъл, щом нямам котка вкъщи.

За плацентата ми казаха на ФМ. Лекарката беше подробна и всичко казваше, почти нищо не съм я питала аз.

# 44
  • София
  • Мнения: 604
Здравейте,
Не мога да смогна да ви изчета ☺️
Ral_rose, LoveSea - Вчера бях на ФМ във Фмина - 140 лв, д-р Икономова. Много съм доволна и от обясненията и от отношението.
Назначи ми прием на аспирин протект, като превенция срещу прееклампсия, заради завишен кръвопоток в лява маточна кухина (или нещо такова).
Има ли някой друг, който приема аспирин протект?

Последна редакция: вт, 07 фев 2023, 23:07 от mhk_2007

Общи условия

Активация на акаунт