Бързи здравословни въпроси и отговори – 39

  • 24 909
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 624
Последно като съм се тествала за фолиева киселина беше в норма, но ще питам хематоложката.
Но тя е на мнение, че дори и да се пробвам с желязо през устата, няма да мога да го усвоявам добре, защото пия и високи дози антиациди. Тъй че вливката е решението в моя случай, то лошото е, че цикълът ми е много обилен и губя много кръв всеки месец  😣.

# 61
  • Мнения: 1 781
От две години (приблизително), забелявам, че почти ежедневно при писане без значение дали е на компютър/телефон или на лист, разменям местата на буквите. Веднага ги поправям, нямам и никога не съм имала проблем с четенето и писането, следователно дислексията я изключвам, освен ако няма тенденцията да се появява на дърти години.
По-скоро ме притеснява, че някъде четох, че може това разбъркване да се разглежда като ранен симптом на Алцхаймер, или нещо сходно.

# 62
  • Мнения: 1 820
Какво означава това "нормохромни нормоцити наблюдават се"....до сега никога не съм пускала морфология на еритрицитите...чак след 2 седмици съм на лекар и ми е интересно...

# 63
  • Мнения: 3 050
Хайде, хайде....чак Алцхаймер.
И аз така си пиша най-редовно. По редакциите ми личи/ даже в момента пак коригирах рекадциите както го написах/.Когато пръстите изпреварват мисълта...
Ей сега ще го види тук оплакването някой квази учен и ще му измисли име и синдром.
Малко други неща има за притеснение.

# 64
  • Мнения: 1 781
Дано да си права.

# 65
  • Мнения: 3 050
Ще се наблюдаваме тука в близките години. Grinning

# 66
  • Мнения: 54 836
И аз съм в групата на разменящи букви. Но на лист не. От бързане е моето, отдавна е така.

Фолиева киселина пия постоянно. От 7-8 години. Благодарение на това съм застопорила хемоглобина на 130. Иначе беше около 110.

# 67
  • Мнения: 11 887
На компютър като пиша и аз размествам, на лист не.

# 68
  • Мнения: 85
Здравейте, имам фолекулярна киста на единия яйчник, вече е 6 см, следим я, лекуваме. Предстои ни кратка почивка, гинеколожката каза, че може плуване в басейн, но сега разбрах, че има и СПА център Simple Smile, ползвали ли сте, дали топлината не е противопоказна? Също така спирате ли със спорта - леки упражнения вкъщи правя, спрях ги и тях, а вече стана доста време. Мерси!

# 69
  • Мнения: 5 947
Тя, ако е фоликулярна, би трябвало да се спука от лекарствата.
Ако това не се случва в рамките на 1-2 цикъла, е необходима операция.

# 70
  • Мнения: 10 304
От две години (приблизително), забелявам, че почти ежедневно при писане без значение дали е на компютър/телефон или на лист, разменям местата на буквите. Веднага ги поправям, нямам и никога не съм имала проблем с четенето и писането, следователно дислексията я изключвам, освен ако няма тенденцията да се появява на дърти години.
По-скоро ме притеснява, че някъде четох, че може това разбъркване да се разглежда като ранен симптом на Алцхаймер, или нещо сходно.
Същата съм. Да не ти казвам, че вече няколко пъти ми се случва буквите в думата съм ги написала в обратен ред, всичките до една (последната първа, предпоследната втора и т.н., та до края). Не само две букви да съм разменила. На лист нямам проблем също.

# 71
  • Мнения: 919
Здравейте.
Може ли някой ако е пил ХЮМЕКСГРИП да си каже мнението дали е добро това лекарство.

# 72
  • Мнения: 2 585
Здравейте, не съм сигурна, че това е темата, но тези дни ходих до Кандиларов в Младост 2 и не знам защо по спомен бях прочела, че февруари ще работят и неделя. Дали някой е ходил или има такава информация?
Звънях им няколко пъти и не вдигат..


Здравейте.
Може ли някой ако е пил ХЮМЕКСГРИП да си каже мнението дали е добро това лекарство.

Преди се лекувах само с него и бях много доволна. Смених го с Нурофен стоп Колд, често казано май ефекта е един и същ, не знам какви са съставките им.

# 73
  • Мнения: 919
Здравейте, не съм сигурна, че това е темата, но тези дни ходих до Кандиларов в Младост 2 и не знам защо по спомен бях прочела, че февруари ще работят и неделя. Дали някой е ходил или има такава информация?
Звънях им няколко пъти и не вдигат..


Здравейте.
Може ли някой ако е пил ХЮМЕКСГРИП да си каже мнението дали е добро това лекарство.

Преди се лекувах само с него и бях много доволна. Смених го с Нурофен стоп Колд, често казано май ефекта е един и същ, не знам какви са съставките им.
Абе нещо ми е запушен носа.
Общо взето лека настинка.
Пия го от 16 ти Февруари.
Дано да има ефект.
Хубав ден

# 74
  • Мнения: 2 585
Аз го пиех при висока температура и доста добре се повлиявах.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт