Шумен - 11

  • 18 288
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 370
Ивко кашля и едва диша със запушен нос. Дидо през ноща като линейка е обикалял града и околните за една помпичка за теглене на сопилки. а на Силия нали и се размина болницата. Заради ушите ли?
Дано всички болни по скоро да оздравяват че е някакъв кошмар! Вече и аз го изпитах!

Аз на срещата ще доведа още една мама с мен.

А всъщност кой ще идва? Да не си отидем двете? Я се издайте!

# 226
  • Мнения: 122
И аз ще дойда. Намерих гледач на Стоян за неделя. Само да не ми направи някой номер. #2gunfire

# 227
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз Peace

# 228
  • Мнения: 903
И аз ще гледам да дойда. Много ми е натоварена програмата, ама не ми се изтърва срещата.
Леле, как пневмония бе, милата Сиска. Аман от болни. Дано и Ивко се оправи скоро. Ани, наистина е гадно да ти е болно детето. Толкова безсилен се чувстваш Cry
Кари, а Яна как е? Милата душичка Sad

# 229
  • Мнения: 1 128
Най-после и аз да се включа. Аз за срещата сем ЗА с две ръце, стига някой да ми каже точен час и къде ще събирането. И Деничка е болна вече втора седмица. Цяла дедмица ми поддържаше температура, въпреки антибиотика. Този вирус е ужасен!!! На Сиска, Ивко, Янчето и на всички болни дечица и мами - БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ!!!
Да ви се похваля - купихме си лятна количка Chipolino Fiore, само дето времето се развали и още не сме я сефтосали. Целувки на всички. 

# 230
  • Шумен
  • Мнения: 67
И аз ще дойда ама не виждам час и място. Всички дечица бързо да оздравяват  Sad.

# 231
  • Мнения: 2 609
Ох, много е гаден тоя вирус. ooooh!
Яна милата близо два месеца не беше на ясла и един път не и лъсна нослето даже. Пуснах я по миналата седмица и след 5 дни ходене вдигна Т. Crossing Arms 6 дни неможах да и я смъкна и аз като Дари  с Деничка, въпреки антибиотика. Tired
И мен ме държи вече 10-ти ден. ooooh! Ужасен е, и двете ни цапна в ушите.

Бързо оздравяване и на останалите болни-Алекс, Ивко, Дени и Сиската /тях с Димана по-бързо да ги изписват/. Praynig
Дари, честита количка, другата седмица дават затопляне, до тогава да сте оздравели. Peace

# 232
  • Мнения: 1 802
Здравейте, момичета!
Ние се прибрахме на Шумен най-накрая. Операцията на Вики мина успешно! След месец сме на контролен преглед пак в Пирогов. Надявам се да не се налага никога повече да влизаме там!

Много дечица са болнички  Confused Пожелавм скорошно оздравяване!  Peace Грипа е наистина много коварен, аз и Виктория го изкарахме вече по два пъти. Кашлицата е много мъчителна и продължителна! Дали ще падне някой хубав сняг за да избие всички тези бацили?

Виждам, че съм изпуснала още една среща. Ще изпусна и следващата ... за съжаление, дядо почина  Cry Мир на душата му!  Praynig   Много ми се събра последните 2 месеца...

Приятно изкарване на срещата, момичета!  Hug

# 233
  • Шумен
  • Мнения: 67
Много се радвам за Вики, дано всичко е наред на контролния преглед  Praynig.
Последно къде и кога е утре срещата? Чоли 14:00 ??

# 234
  • Мнения: 4 370
Елеонора моите съболезнования за дядо ти.  Flowers Rose Flowers Rose
Радвам се че операцията на Вики вече е минало! Дано не ви се налага да влизате пак в болница.

Срещата е днес в Чоли в 14ч.

# 235
  • Мнения: 2 609
Някой може ли да ми каже къде е Чоли? newsm78

Браво на Вики Peace, радвам се, че операцията е минала успешно.
Елеонора, съболезнования за дядо ти. Sad

# 236
  • Мнения: 4 370
От кристал към театъра, втората пресечка в дясно , срещу парфюмерия Жули.

# 237
  • Мнения: 2 609
Благодаря Ани! Peace

# 238
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ох,колко ме е яд,че не можах да дойда,но в последния миг ми изскочи един ангажимент и нямаше как,пишете как сте изкарали и какво се разбрахте за дома,че да се включа и аз

# 239
  • Мнения: 67
Момичета как мина срещата? Пускайте снимки! По колко пари събрахте за дома?

Пожелавам скорошно оздравяване на всички болни и ви препоръчвам да пиете и давате осцилококцинум за подсилване на имунитета. За нас това и други хомеопатични са най-доброто. Вече няколко пъти лекувам Алтайра така и се разминаваме с антибиотик. Като чуя прокашляне,давам веднага съответните "бонбонки",така ги нарича тя.  За температура Belladonna -  2-3 пъти през 20мин. и вече не се покачва. Поне до сега  съм много доволна и продължавам да се образовам в тази област  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт