Шумен - 11

  • 18 296
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Шумен
  • Мнения: 67
Срещичката ми дойде много добре, разтоварих се малко  Wink.
За децата не сме събирали парички  Sad.

# 241
  • Шумен
  • Мнения: 67
И аз усещам дискриминация в декемврийския форум  newsm78.

# 242
  • Мнения: 4 370
Ами , аз предлагам да се отчитате в майския, там са много свестни всички.  Mr. Green

На срещата не сме събирали пари, и снимки не сме правили. Решихме да направим друга среща след като Димана и Силия излязат от болницата,че то и без това не се знае дали ще успеем да отидем на 01.03. Иначе транспорт за 01.03 съм уредила.

Дани , какво стана с Роберта? Попита и я дали иска? Аз вече съм я предложиа де и ми звънят да ме питат кога ще ходим да я чуе момчето. Каза ми че като е малка е още по добре.

# 243
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Ами , аз предлагам да се отчитате в майския, там са много свестни всички.  Mr. Green

И в юлския за 2006 са готини.*

Искам да попитам нещо, че мъжът ми е командирован при тъщата   Laughing за бая време. По работа, ама аз искам да му дам и задачи. Трябва ми магазин или склад за детско бельо - слипове, тениски, потници, чорапки - да са хем хубави, хем (ако може) по-евтинки. Ще се купуват КОЛИЧЕСТВА, затуй и склад ме устройва. И лятна количка търсим - тип чадърче. някой може ли да ми каже цени? И магазини?

*П. П. Ама и аз съм заплес! Аз съм в априлския, за другите не знам

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 00:35 от jd

# 244
  • Шумен
  • Мнения: 67
Момичета, ще водя Алекс на ортопед. Само че не знам при кой да отида, дайте съвет  Embarassed.

# 245
  • Мнения: 140
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Здраве и късмет на всички!  newsm51 smile3525

# 246
  • Мнения: 140
Vi_ki, прблем ли има или профилактично ще я водиш?

# 247
  • Мнения: 4 370
Честита баба марта! Да сте весели и засмени!
Вале, ортопед ще ти препоръчам Димитров. Кабинета му е в болницата. Работи със здравната каса. Само да не бъркам фамилията, но то в града няма много ортопеди, само да не е Муканов.

Момичета да ви се похваля какъв мил жест получих от една мама от майската тема. Изпрати ни мартинички за Ивко, за мен и за Дидо и картичка. И мамата е софиянка. Има и мили софиянки! Поне майските са такива.

# 248
  • където има любов
  • Мнения: 307
Аз пък ще ти препоръчам точно д-р Муканов.Той си е детски ортопед.Препоръчаха ми го още като бяхме в родилно.Водих Алекс при него и аз ходя там ,ако имам проблем!
Но все пак ти си решаваш,за един д-р ще чуеш много и различни мнения!

# 249
  • Мнения: 2 609

Но все пак ти си решаваш,за един д-р ще чуеш много и различни мнения!


Така е.
Аз например пък от Димитров не съм доволна хич. Crossing Arms

# 250
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Посетихте ли вече Кауфланд? Не съм никак очарована  Naughty Няма кой знае каква разлика в цените  Crazy На много никакво място е и не мисля, че ще ходя често да пазарувам там.
Единственото нещо, което е  по- евтино и което ме интересува, са кърпичките. Носни кърпички по 79 ст. стекчето и мокри за детето по 1.69.

# 251
  • Шумен
  • Мнения: 67
JeniS, профилактично, нали съм секцио.
Чифлигарова, А н и, Кари, благодаря ви за мненията  bouquet.

# 252
  • Мнения: 4 370
Посетихме го вчера (Кауфланд). И аз не съм очарована. Мерси за инфото за кърпички, не ги бях забелязала. Единственото, което ми хареса е, че отидохме с моята кола и се справих с паркиране , разпаркиране в тази навалица.

# 253
  • Шумен
  • Мнения: 67
И аз  неска го посетих, егати ужаса  Crossing Arms.

# 254
  • Мнения: 4 370
Я да видим как ще изглеждат бъдещите ни деца: http://www.byebe.com/

Нашето ще изглежда ето така: Малко на кръстника ми прилича.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 21:13 от А н и

Общи условия

Активация на акаунт