Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 85

  • 61 360
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 751
Червила купувам само на Ревлон. През повечето време нося цветни гланцове на Катрис, но за червила залагам на Ревлон. Малко случно, но общо 5-6 цвята ползвам и купувам все от тях.
Доволна съм от трайността им и лесното премахване.
https://www.notino.bg/revlon-cosmetics/ultra-hd-matirassha-boja- … ustni/p-16064460/
https://www.notino.bg/revlon-cosmetics/ultra-hd-matirassha-boja- … a-ustni/p-618856/
https://www.notino.bg/revlon-cosmetics/ultra-hd-matirassha-boja- … ustni/p-16064465/

Последна редакция: сб, 13 май 2023, 13:35 от Janice_

# 691
  • Мнения: 1 436
Peypy За да премахнеш червилото просто намажи малко мазнина каквато имаш-зехтин, кокосово масло, дори обикновено олио

# 692
  • Мнения: 1 671
Благодаря ти, ще пробвам
А за очите може ли, тези сенки са като червило и те се махат трудно
Или добър лосион за грим
С тоалетна вода не се получи, също и с  пенлив гел за лице не се маха 😳

# 693
  • Мнения: 1 436
Да, пак с мазнина някаква.
Иначе има специално разработени лосиони и балмове на маслена основа за сваляне на грим за така нареченото двустъпково почистване. Първо с тях, после с измивна пяна.
Има такъв дори на Балеа, но аз го нямам и не мога да прикача снимка да ти го покажа, че ще го объркам. Някой друг да се включи и покаже

Последна редакция: сб, 13 май 2023, 13:56 от Figs

# 694
  • Мнения: X
Аз ползвам един двуфазен на биотен, около 3-4 лв е.

# 695
  • София
  • Мнения: 29 050
Всякакъв грим махам с дегримиращо олио (държа да е хидрофилно).

# 696
  • Мнения: 1 936
Здравейте,крем за къдрици или нещо ,което да оформя чуплива коса?

# 697
  • Мнения: 1 436
Всякакъв грим махам с дегримиращо олио (държа да е хидрофилно).
Точно за хидрофилно олио говорех и аз. Ето, намерих снимка на това на Балеа, за което споменах

# 698
  • София
  • Мнения: 29 050
И аз ползвам него. А ако съм сложила повече водоустойчив грим на очите, за там ползвам двуфазен дегримьор и после олиото. Това сваля всичко.

# 699
  • Мнения: 1 724

Аз в момента съм с това и много ми харесва ..
Става ли за проблемна кожа? (Пъпки и черни точки)

Точно за такава е, има салицилова киселина и цинк в състава.

# 700
  • Мнения: 192
Аз минавам само да похваля новите ми находки

Пачовете са супер нашумели напоследък, много са хубави и доста бюджетни. Сутрин и вечер нанасям нещата от рутината и ги слагам за около 15-20мин. Прилепват много добре, като ги махна кожата е хидратирана и загладена.

Пяната е с много хубав състав, има лека приятна миризма. Измива добре без да пресушава кожата, със сигурност ще си я взема отново.

# 701
  • Мнения: 1 436
Мерси за ревютата, но споменавайте и каква ви е кожата, защото на една мазна кожа няма да я изсушиш, но сухата може направо да се напука

# 702
  • Мнения: 6 021
Момичета, имате ли впечатления от интимния гел на DM - Jessa Sensitive? Четох, че не съдържа SLS и е на достъпна цена.

# 703
  • Мнения: 24 762
Веднъж го купих, по препоръки от тук, но не ми хареса и се върнах пак към Лактацид

# 704
  • Мнения: 2 688
Аз минавам само да похваля новите ми находки
Скрит текст:
Пачовете са супер нашумели напоследък, много са хубави и доста бюджетни. Сутрин и вечер нанасям нещата от рутината и ги слагам за около 15-20мин. Прилепват много добре, като ги махна кожата е хидратирана и загладена.
Как така пачове за многократна употреба? Перат се и пак се ползват ли, не разбирам. И как точно помагат като са за многократна употреба?

Общи условия

Активация на акаунт