Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 85

  • 60 735
  • 747
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 642
Благодаря за новата тема Hug
Тези от вас, които имат къса коса какви грижи полагате за нея? От кои продукти без измиване сте доволни?

# 2
  • Мнения: 855
Благодаря за новата тема Hug
Тези от вас, които имат къса коса какви грижи полагате за нея? От кои продукти без измиване сте доволни?
Аз съм с къса коса и честно казано в момента с шампоаните съм на проба - грешка.
В момента мия косата си с твърд шампоан и няма да повторя.
Косата ми е тънка и се омазнява бързо.
Използвам спрей за обем купен от фризьорски салон както и гел за коса пак от фризьорски.
Изсушавам със сешоар всеки път и косата ми не е увредена.

# 3
  • Мнения: 35 891
бях качила приложенията на нотино и на дм - телефонът ми започна да забива, да бави и изобщо стана труден за употреба от нервни хора като мен
махнах и двете приложения, защото не знам от кое от двете беше проблема
приложението на дм ми се ще да го кача отново, вашите впечатления какви са? пречи ли на работата на телефона или приложението на нотино ми създаде проблема?

# 4
  • Мнения: 855
Бубанка ,имам приложението на ДМ. Не ми прави никакви проблеми.
Пак и други да се включат ,но при мен всичко е наред.

# 5
  • София
  • Мнения: 28 106
При мен и с двете няма проблем.

# 6
  • При децата ми
  • Мнения: 5 985
При мен също няма проблем с приложението на ДМ, друг е въпросът, че никаква полза не виждам от него.

Приложение на "Нотино" нямам.

# 7
  • Мнения: 1 123
Телефонът има ли достатъчно памет? Старият ми телефон работеше бавно на моменти, заради запълнената памет и съответно невъзможността да се ъпдейтват приложенията.
С новия нямам проблем, двете приложения работят.
В приложението на ДМ имаше 1 талон за 20% отстъпка на нова серия на Нивеа, друго не са качвали. Надявам се да го развият и да качват талони за отстъпка, както в немското.

# 8
  • Мнения: 35 891
благодаря на всички за отговорите! Flowers Hibiscus

# 9
  • Мнения: 855
Телефонът има ли достатъчно памет? Старият ми телефон работеше бавно на моменти, заради запълнената памет и съответно невъзможността да се ъпдейтват приложенията.
С новия нямам проблем, двете приложения работят.
В приложението на ДМ имаше 1 талон за 20% отстъпка на нова серия на Нивеа, друго не са качвали. Надявам се да го развият и да качват талони за отстъпка, както в немското.
Едва ли ще е толкова богато на талони с отстъпка.

# 10
  • Сливен
  • Мнения: 4 024
Bubanka мисля,че е от Нотино,имам подобен проблем ,а паметта на телефона е заета само на половина.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 535
Аз имам и двете приложения. Мисля, че ако има проблем от приложенията, то е от Нотино.

# 12
  • Мнения: 2 683
И аз имам и двете приложения, но не виждам много смисъл. Особено от това на Нотино. Заради отстъпка го бях теглила.

# 13
  • Мнения: 1 921
Имам приложението на нотино, дори и онлайн поръчка съм си пускала от него, за мен всичко е наред с него.

# 14
  • Мнения: 1 329
Благодаря за темата!

И аз имам приложението на ДМ, нямам проблеми с телефона.

Общи условия

Активация на акаунт