Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 85

  • 61 043
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 663
Днес го гледах много този Ревокс в ДМ, купих си околоочния флуид, взех и брошурата, която висеше над продуктите да прочета нещо за марката. Доволни ли сте от тези продукти или на Ординари са по-добри?
П.С. Имам опит само с аргилерин и съм впечатлена от ефекта.
На Ревокс съм ползвала серума с витамин Ц, околоочния флуид и скоро си взех гликолова киселина. От витамин Ц съм доволна, не лепне, избистри ми тена на лицето, но като цяло нямам база за сравнение, може да има и по-хубави от него. Сега съм решила да пробвам този на Skincyclopedia.
 Околоочният флуид на Ревокс е хубав, доколкото искате само лека хидратация. Не прави нищо от това, което обещава, но пък е приятно 😀 Гликоловият серум използвам отскоро и все още на мога да изкажа мнение.
На Ординери не съм ползвала нищо засега, набелязала съм обаче няколко, сред които и арлигерин 😀

# 31
  • Мнения: 79
Днес го гледах много този Ревокс в ДМ, купих си околоочния флуид, взех и брошурата, която висеше над продуктите да прочета нещо за марката. Доволни ли сте от тези продукти или на Ординари са по-добри?
П.С. Имам опит само с аргилерин и съм впечатлена от ефекта.
Аз съм ползвала на ревокс един крем (японски ритуал примерно), азелаиновата киселина и салицилова киселина. Нито едно не ми хареса, нещо като нищо. За мен ординери е много по-добра марка, а инки лист най-много харесвам от този тип.

# 32
  • Мнения: 439
Някой ползвал ли е тази измиваща пяна? Днес бях в ДМ и бяха налични само пяните на Нивеа, на Балеа само бялата, която вече имам и ми е любима, но търсех розовата да пробвам. Нямаше нито розовата серия пяна или гел, нито синята серия..

Тъкмо я привърших и си купих розовата. Тази зелената ми харесва, но леко ми изсушаваше кожата, въпреки че съм с комбинирана кожа. Добре почиства и грим. Тепърва ще тествам и розовата.

# 33
  • Мнения: 626
Благодаря за темата!
Отдавна не съм се включвала,  в предната тема някой беше питал за ампулите на Алверде 7 дневна терапия, много ги харесвам и при смяна на сезони винаги си взимам. Скоро взех за проба и тези ампули на Balea, също ми харесаха и ще ги повторя. Харесвам много и посоченото напред олио за коса на Balea.
Скрит текст:

# 34
  • Мнения: 27 607
Тези ампули на Балеа (но и на Алверде също) мазни ли са? Бях си купила на Балеа едни "перлички" (не съм сигурна как точно се наричат), май бяха пак по около 7 броя, макс 10 да са били. Те ми идват мазни- с една перличка вероятно мога да се мажа поне 3 пъти или повече. Но моята кожа не търпи големи количества кремове по принцип и слагам пестеливо (нормална е до смесена в Т-зоната понякога, но не винаги)...

# 35
  • Мнения: 626
dolce, вътре са 2 или 3 вида, сега точно нямам спомен и едните може да ти дойдат леко мазни, но аз съм със суха кожа и ги усещам много добре.

# 36
  • Мнения: 1 895
Крем ,дневен и нощен за над 36 години,с комбинирана кожа съм,омазнявам се в т зоната.,Ако може да ми препоръчате от кои сте доволни????

# 37
  • Мнения: 872
Крем ,дневен и нощен за над 36 години,с комбинирана кожа съм,омазнявам се в т зоната.,Ако може да ми препоръчате от кои сте доволни????
Бюджетен вариант за дневен крем.
https://remedium.bg/mixa-sensitive-hidratirasht-krem-za-litse-za … a-x50-ml-129199/p
По-скъп вариант.
https://remedium.bg/avene-hydrance-hidratirashta-emulsia-za-chuv … a-h40-ml-140300/p
Също така и този.
https://remedium.bg/avene-hydrance-light-hidratirashta-emulsia-z … 0-h40-ml-150463/p
За нощен крем ето този ,който е с Ретиналдехид.
https://remedium.bg/aven-cleanance-women-izglazhdashta-noshtna-g … zha-30ml-056928/p

# 38
  • Мнения: 1 895
Благодаря,но аз искам против бръчки 😀

# 39
  • Мнения: 872
Благодаря,но аз искам против бръчки 😀
Последният е точно такъв.
С Ретиналдехид.

# 40
  • Мнения: 50
На Ревокс съм ползвала серума с витамин Ц, околоочния флуид и скоро си взех гликолова киселина. От витамин Ц съм доволна, не лепне, избистри ми тена на лицето, но като цяло нямам база за сравнение, може да има и по-хубави от него. Сега съм решила да пробвам този на Skincyclopedia.
 Околоочният флуид на Ревокс е хубав, доколкото искате само лека хидратация. Не прави нищо от това, което обещава, но пък е приятно 😀 Гликоловият серум използвам отскоро и все още на мога да изкажа мнение.
На Ординери не съм ползвала нищо засега, набелязала съм обаче няколко, сред които и арлигерин 😀
Серумът с витамин Ц на ревокс много ли е течен?
Имам на Victoria Beauty Age Pro Вит. C и е като вода, съответно единствения начин да го ползвам е като тонер - с ръце и отива и бая количество, защото попива ..като вода и трудно разнасям хубаво. Купих и този на Skincyclopedia, още не съм го отворила, но видях, че пак е със същата водна консистенция и чак ми се прииска да го върна. Всички серуми с витамин Ц ли са така? Няма ли нещо с по-гелообразна/гъста консистенция, което да се разнася по-лесно?

# 41
  • Мнения: 663
Не, по-гъста консистенция има от този на Skincyclopedia, по гелообразна е. Много добре се нанася и е икономичен.

# 42
  • Мнения: 128
Здравейте момичета,
Скоро си взех захарния скраб на Balea - този с портокал в пакетчетата. След ползване кожата на лицето ми стои като мазна на допир. Нормално ли е това?

# 43
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Здравейте момичета,
Скоро си взех захарния скраб на Balea - този с портокал в пакетчетата. След ползване кожата на лицето ми стои като мазна на допир. Нормално ли е това?
И при мен така се получи и не го ползвам поради това.

# 44
  • Мнения: 279
Не, по-гъста консистенция има от този на Skincyclopedia, по гелообразна е. Много добре се нанася и е икономичен.
+1  за серума на Skincyclopedia. Бонус точки, че са намалени в Лили до края на месеца.

Общи условия

Активация на акаунт