Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 85

  • 60 978
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Deutschland
  • Мнения: 5 417
Не са лоши измивните им геловете, малко капачките им трудно се затварят.

# 736
  • Мнения: 4
Не са лоши измивните им геловете, малко капачките им трудно се затварят.
Благодаря ☺️

# 737
  • Мнения: 3 064
Ако искате нещо като бб крем , можете да смесите малко фон дьо тен или коректор и крема ви за лице за по леко нещо за лице.

# 738
  • Мнения: 366
Аз съм доволна от този ББ крем на Алверде. С нормална кожа съм. Ползвам на Миша по принцип, но исках да сменя малко. Добре се размазва, нямам кир ефект.

# 739
  • Мнения: 1 380
Аз от този СС крем на Алверде въобще не съм доволна:

Нито от покривност, нито от аромат, прави кир ефект ако сложиш малко повече. На Биотен СС крема ми допада много повече.

# 740
  • Мнения: 648
Това е ББ кремът на алверде, който споменах, че не ми харесва:


А това е новият на Балеа, който го няма нито в българския, нито в немския сайт:

# 741
  • Мнения: 3 978
Аз го видях във физически магазин 5 в 1 на балеа

# 742
  • Мнения: 1 671
За по лек финиш смесвам 3 капки основа за грим и една Фдтен, лицето е леко гримирано и се чувствам много добре, отколкото да се намажа само с фндтен
Става страхотен ББ крем
Преди това слънцезащита
Днес гледах това:

Дали може за възрастни
Пише, че е без онази щипещата съставка
Разнася се добре
Харесах и това гланче

# 743
  • Мнения: 1 604
Аз за по-лек финиш понякога слагам серум, а за да си коригирам цвета си капвам и малко слънцезащита във фдт-на./отделно преди това съм се намазала със слънцезащита разбира се😁/

# 744
  • Мнения: 3 537
Изобщо не съм доволна от plex шампоана и балсама на Балеа. Много ми изпръхна косата.

# 745
  • Мнения: 10 605
Peypy, през повечето време цялото семейство ползваме слънцезащита за деца.

# 746
  • Мнения: 1 370
Аз от био+декоративна козметика бягам надалеч, не само на Алверде. Не я докарват и това е. То и няма много смисъл да очакваш грим да е еко, био и т.н. Пада яка химия, за да те оцветят както искаш. Grinning

# 747

Общи условия

Активация на акаунт