Като две капки вода - сезон 11, тема 1

  • 40 742
  • 734
  •   1
Отговори
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 824
Тази вечер започва 11-тия сезон на любимото ни шоу "Като две капки вода".
То стартира с няколко промени:
Този сезон за първи път предаването ще се излъчва всяка неделя от 20.00 часа.
Ненчо Балабанов влиза като преподавател на мястото на Георги Низамов.
Асен Блатечки и  Веселин Маринов са новите двама в журито.

Жури: Хилда Казасян, Асен Блатечки, Веселин Маринов и Димитър Ковачев-Фънки.
Водещи: Димитър Рачков и Герасим Георгиев-Геро.

Участници:

Владимир Михайлов -  познат ни с ролята на мафиота Денис Топал в сериала „Братя", също така  взе участие в „Маскираният певец".



Христо Петков - за първи път участва в шоу на Маги Халваджиян,  любимец на публиката, въпреки отрицателните герои, които превъплъщава.



Юлия Йорданова - Керана  - млада певица, позната ни е основно с артистичния си псевдоним.



Христо Гърбов  - забавен и обичан актьор



Тома Здравков - певец, рокаджия. През 2008 година подгрява  шоу на  именитите  групи „ Деф Лепард ” и „ Уайтснейк ”



Яна Маринова - актриса, много е добра в танците.



Дара Екимова -  участва в телевизионното шоу „Големите надежди“,  в „Х фактор“ и в „Маскираният певец“  в ролята на Принцесата



Галина  Иванова -  Кали -  българска попфолк певица, която неотдавна се оттегли от чалгата и се опитва да пее джаз.



Последния участник все още не е разкрит. „ Той е хем мъж, хем жена. Участвал е в „ Игри на волята ”. И е влюбен в арменския волейбол. ” За този участник  Маги казва : "Тази година ще има дует  - мъж и жена, но няма да разкрия кои са в него. Това ще е като един участник, но ще изпълняват дуети. Предимството е, че песните в дует са много хубави и популярни, но важното е как ще се справят. Понякога партньорът може да ти помогне, но може и да ти пречи. "



Да пожелаем успех на участниците  и да се насладим на предаването!
Приятно гледане!

# 1
  • Мнения: 5 442
Благодаря и на добър час! Дано се забавляваме. Има дразнещи участници, но "красотата е в очите на гледащия". Хубава вечер!

# 2
  • Мнения: 3 592
Благодаря за новата тема!

От Кали не очаквам високи резултати. Тя не може да пее.

# 3
  • Мнения: 796
Ива Екимова не спря да бута дъщеря си.

Последна редакция: нд, 19 фев 2023, 22:00 от pgineva

# 4
  • Мнения: 6 529
Поздравления за новата тема! Въобще не ми харесват новите попълнения за жури

# 5
  • Мнения: 6 493
Благодаря, Алфея! Flowers Hibiscus

На мен са ми интересни новите участници, надявам се на добри имитации и хубав сезон. Simple Smile
Владо, Керана, Тома, че и Христо Гърбов смятам ще се справят, останалите дано ни изненадат приятно, чакам с нетърпение старта.

# 6
  • Мнения: 3 080
Благодаря за темата 🌺
За сега не харесвам новите в журито, дано ме изненадат.

# 7
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Благодаря за темата. Чакам с нетърпение, мисля че участниците са добре подбрани, дано има положителни изненади.

# 8
  • София
  • Мнения: 22 964
Големи очаквания имам, дано се оправдаят.
И се радвам, че ще е в неделя излъчването.

# 9
  • Берлин
  • Мнения: 4 495
Не ме кефи журито в този състав.
Като изключим мамината щерка, другите участници ми изглеждат много интересни и очаквам добро шоу.
Фаворит преди, по време на и след шоуто- Владо.

# 10
  • Мнения: 3 070
Благодаря за темата. Аз ще съм за двамата христовци и владо и очаквам и тримата на финала.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
И аз благодаря за темата.
Разнокалибрени участници, ще е интересно!

# 12
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 824
И на мене фаворит ми е Владо Михайлов. Имам спомен, че в Маскирания певец беше много добър.
Очаквам  Христо Гърбов всичко на пародия да избива, дано не е така.
За другите не знам какво да мисля.
Журито ми харесва заради  Веско Маринов и Блатечки, може да са сухари, но се надявам да опонират на Фънки.

# 13
  • Мнения: 2 185
Приятно съм изненадана от подбора на участниците, с 1-2 изключения, мисля ще се получи добър сезон. Притеснява ме дуетът, жената вероятно ще е Паулина, но дано мъжът не е Алекса, това ще ми дойде в повече.

# 14
  • Мнения: 1 472
Още един глас и от мен за Владо Михайлов.Христо Петков и той не е за подценяване.Въобще мъжкия състав ми е по на сърце.Дано не се гаврят много с тях с дежурните образи на Джей Ло,Бионсе,Шакира и т.н.,Ама пък ще се посмеем малко.

Общи условия

Активация на акаунт