Като две капки вода - сезон 11, тема 1

  • 40 812
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Здравейте,
Някой ходил ли е на лайв на Капките? Търсих информация от къде могат да се купят билети и не открих.

# 721
  • София
  • Мнения: 8 148
Не се продават билети. Само с покани е.

# 722
  • Мнения: 14 967
Здравейте,
Някой ходил ли е на лайв на Капките? Търсих информация от къде могат да се купят билети и не открих.
Аз съм ходила веднъж, много се изнервих. По време на рекламите са почивки, светят камерите в очите, звукът не ми беше добре, не чувах всичко. Голям хаос, движения напред-назад. Беше в сезона на Ненчо, всеки искаше автографи, снимки. Бях с големи очаквания и сигурно затова бях разочарована.

После си го гледах на запис.

# 723
  • софия
  • Мнения: 2 919
Ходила съм на живо. Загуба на време, липсва магията на телевизията. Бях в сезона на Софи Маринова.

# 724
  • Мнения: 6 257
Димо и Ралица не мога да ги приема в това им амплоа на имитиращи певци .Прекалено лигави са ми.Свикнала съм да ги гледам в ИВ -сериозни  ,коментиращи .

# 725
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Владо и Тома са безапелационните победители в този сезон за мен.

# 726
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Не се продават билети. Само с покани е.
А тези покани как се намират?

# 727
  • София
  • Мнения: 6 179
Чрез познати от телевизията или екипа.

# 728
  • Мнения: 1 145
И мен ме интересува въпросът как мога да намеря покана. Винаги съм искала да отида, но в случая ще бъде подарък за дъщеря ми.

# 729
  • София
  • Мнения: 14 767
И мен ме интересува въпросът как мога да намеря покана. Винаги съм искала да отида, но в случая ще бъде подарък за дъщеря ми.
Няма друг начин, освен чрез познат в Нова или в някой от спонсорите.

# 730
  • Мнения: 2 002
Трябва да имат много познати, че толкова хора да присъстват

# 731
  • София
  • Мнения: 14 767
Трябва да имат много познати, че толкова хора да присъстват
Ами над 700 човека служители само на Нова, отделно спонсорите, отделно фирмите на Магърдич...

# 732
  • Мнения: 14 716
Ама диалозите между Рачков и Маринов са по сценарий и са тъпи.
Страшно тъпи.Магърдич,който работи с ''на-добрите'' явно е доволен от сценаристите си.За пореден път подценяват публиката.Самозабравиха се.

# 733
  • Мнения: 2 193
Lubito. мисля, че ако пишете на сайта на предаването помолите за покани, ще ви дадат.

# 734
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 000
НОВА  ТЕМА

https://www.bg-mamma.com/?topic=1530717.new#new

Общи условия

Активация на акаунт