Като две капки вода - сезон 11, тема 1

  • 42 384
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 343
Е, няма как Тома да печели всеки път. Всички ще ги изредят, не се косете.
Явно са потушили скандала и с Веско вече няма да се бъзикат. Според мен от това губи предаването. Беше сковано цялото, нямаше нищо общо с първия епозод.

# 691
  • София
  • Мнения: 5 795
Тома пя по-добре, но все ми се струва, че в клипа на песента Шаная доста повече се кълчоти. Тома беше дървен. Владо приличаше много повече на Мадона, а нали все повтарят, че е шоу за имитации. Така че - заради това предполагам избраха него. За другите не ми се и говори.

# 692
  • Мнения: 3 690
На Дара майка и  е набутала 1000 лв за SMS- и + две три приятелки по 50 лв.

# 693
  • София
  • Мнения: 5 066
Днес ме изгубиха и не ги догледах. Нищо общо с миналата неделя.

# 694
  • Мнения: 7 586
И аз се чудя за третото място на Гърбов. В моята класация е на дъното заради несериозното си отношение, пародията и преиграването.

Нямам претенции за първото място. Да, Владо на моменти беше фалшив, но изгради хубав цялостен образ, беше се постарал с имитацията. Все пак това не е вокално шоу за певци. Тома пя страхотно, но пък смятам, че имитацията му беше една идея по-слаба от на Владо. Другата седмица не очаквам да има проблеми с Шиниъд О'Конър, и на прическа я докарва Simple Smile

Дуетът слагам трети, много симпатични бяха. Керана след тях - забавна беше с физиономиите си и мисля, че се справи добре - очарователно дървена беше, точно като оригинала Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 481
Защо пък да не може пак да е първи, след като беше по-добър? Това да не са деца от детската градина и да се обидят, ако видиш ли не спечели всяко по веднъж? Това са възрастни хора.
А според мен точно Тома направи добра имитация - виждаше се в мимиките на лицето и в пеенето през усмивка, че я имитира, направи кънтри гласа.
Владо се стара, предвид какво му се падна се справи на ниво, танцува, пя, но като имитация нищо специфично не хвана.

Менторите трябва да си дават точките преди зрителите, а не така да донагласят нещата. Да, не е за първа година това, но мен си ме дразни!

# 696
  • Мнения: 3 814
Оригиналите за следващата неделя

Христо Петков - I Am a Man Of Constant Sorrow | O Brother, Where Art Thou? https://www.youtube.com/watch?v=YDDEqgmGIVg
Керана - Beyoncé - Sweet Dreams https://www.youtube.com/watch?v=JlxByc0-V40
Яна Маринова - Lepa Brena
Дара - Montserrat Caballé
Димо и Ралица - Дует Ритон - Някога, но не сега https://www.youtube.com/watch?v=WOHS9OciquU
Кали - Панайот Панайотов - Шопкиня https://www.youtube.com/watch?v=D4tmx9JLUJg
Христо Гърбов - Кичка Бодурова - Пея за всички приятели https://www.youtube.com/watch?v=Nm59J9NoWws
Тома -  Sinéad O'Connor - Nothing Compares 2 U https://www.youtube.com/watch?v=0-EF60neguk
Владо Михайлов - Bruno Mars

Не разбрах кои песни ще пеят Яна, Дара и Владо

# 697
  • Мнения: 2 094
Милата Керана, докарали са я на Веско Маринов JoyJoy

Но се справи, браво.

 И на мен ми заприлича на Веско Маринов.

А тая “ песен” как стана толкова разпространена след толкова години.
Не съм я чувала.
Слушах я от децата по площадките, които  си я пускаха и пяха миналото лято.......
Сега и в Капките са я включили.

# 698
  • Мнения: 2 171
За мен е загадка как Христо Гърбов стана трети Thinking
Четиримата от журито го поощриха с по-високи оценки, както и Кали. То е традиция опашкарите да ги поощряват с по-високи оценки, за да не се скофтят напълно и съвсем да им падне  гарда. Двамата най-слаби днес, плюс другия Христо.
Но зрителите ги приземиха на точните места, демек на опашката.

Въх тази Яна голям фен на чалгата и сръбската музика. В каква еуфория изпадна от образа на Лепа Брена. Преди това диви танци на Жабата. Scream
Майко мила, таз културтрегерка, таз продуцантка каква скрита лимонка била от чалготеките излязла направо.
Изненада ме!

Последна редакция: пн, 27 фев 2023, 00:44 от sineva 1

# 699
  • Мнения: 5 343
Честно казано Краси Рядков беше на светлинни години от Христо Гърбов. Въпреки пародията и при двамата де.
За Керана научих от първото предаване. Хареса ми много, но засега в имитациите няма голям успех. Нещо като Деси Добрева, добра, успешна певица, но е толкова специфична, че не може да се впише да имитира някого. Дара миналата седмица много ми хареса, днес изобщо.

# 700
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А тая “ песен” как стана толкова разпространена след толкова години.
В Тик-ток май някакъв сърбин я пусна.
А включването в Капките не е странно. Все пак уреждането на авторските права е станало много лесно с поканата на оркестъра.

sineva 1, не виждам да има нещо общо между продуцентството и слушаната музика. А и в С река на сърцето Яна игра сръбкиня, що да не се зарадва на сръбско. Отделно, че се е занимавала с танци, едва ли нещо може да ѝ се опре като танц. Пък и не съм я чувала досега да има някакви претенции, че е от неслушащите и нехаресващите попфолк.


Радва ме победата на Владо Михайлов, макар че на моменти пеенето му изневеряваше. Но Мадона на живо и тя доста фалшивее.

# 701
  • Мнения: 1 481
Повече късмет имаха тази вечер с бутона, ще има по-интересна следваща вечер и за нас.
Кали, Гърбов и Тома ще видят повече зор.
За сефте чувам това изпълнение на Джордж Клууни, песента хич не ми харесва, но мисля, че на Христо ще му пасне добре. Вече доколко зрителите ще го оценят по достойнство, ако песента масово не се харесва, е друг въпрос.

Димо и Ралица обаче ми се виждат най-облагодетелствани от бутона, защото на тях винаги ще им се падат дуети, които в повечето случаи са мъж+жена. Stuck Out Tongue

# 702
  • Мнения: 2 171
sineva 1, не виждам да има нещо общо между продуцентството и слушаната музика. А и в С река на сърцето Яна игра сръбкиня, що да не се зарадва на сръбско. Отделно, че се е занимавала с танци, едва ли нещо може да ѝ се опре като танц. Пък и не съм я чувала досега да има някакви претенции, че е от неслушащите и нехаресващите попфолк.
Радва ме победата на Владо Михайлов, макар че на моменти пеенето му изневеряваше. Но Мадона на живо и тя доста фалшивее.
Абе няма лошо, не съм такъв сноб. Всеки да слуша каквото му харесва, но в артистичните среди си е ерес да се слуша чалга, затова се изумих, че така се раздава на тази музика.
За Мадона си права, интонирането не й се отдава. Владо надали е търсел този ефект. Добре се справя, за актьор пее отлично.
Той и Тома са най-добрите този сезон.

Последна редакция: пн, 27 фев 2023, 00:24 от sineva 1

# 703
  • Мнения: 9 183
Владо първо е певец после е актьор. Той е музикант и пее отдавна.

# 704
  • София
  • Мнения: 4 429


Като две капки вода  26.02.2023 ЧАСТ - 1



Като две капки вода  26.02.2023 ЧАСТ - 2

Последна редакция: пн, 27 фев 2023, 02:57 от Mari_Mar

Общи условия

Активация на акаунт