Като две капки вода - сезон 11, тема 1

  • 42 390
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 172
Владо първо е певец после е актьор. Той е музикант и пее отдавна.
Личи му!
Другите актьори тази година с изключение на Димо са гола вода с пеенето.
Имало е години с много силно представяне на гилдията, дори няколко победители са актьори.

# 706
  • Мнения: 27 928
Joyмного е смешноооо
Керана как се кокорчи

Смях се със сълзи и мислих че може да спечели лайфа.  Добре го изимитира оригинала той си е дръвце и се кокори ,като жаба.Joy  Оркестъра е як браво че са ги поканили.
Иначе наистина Керана я бяха направили  на Веско Маринов Joy

Яна ще се разбие на Лепа Брена. Слушам сръбско и фолк  даже искам повече сръбско да имитират в капките. Има страхотни певци и хитове.  
Христо Гърбов е трагедия. Тома и Владо са най добрите в този сезон.

Последна редакция: пн, 27 фев 2023, 07:42 от femmi2

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Владо фалшивееше на места, но Мадона и тя на живо пее фалшиво, така че имах чувството, че го прави нарочно. Иначе съм му фен и съм доволна от първото му място.
Дожаля ми за Димо - справя се добре с пеенето и според мен Ралица го дърпа назад, тя нещо не се справя. Ако беше сам щеше да е конкуренция на Тома и Владо.

# 708
  • Мнения: 10 488
Керана хич не го изигра добре. По лицето й се четеше срам, че пее тази песен. Хич я няма с артистичността. Васко Жабата трябваше да се падне на Яна. Сигурна съм, че щеше да се справи много по-добре.

# 709
  • Мнения: 726
За мен пък Керана се справи идеално. Същата муцуна и движения беше докарала.

# 710
  • Мнения: 7 287
Никой не ми се открои на мен снощи.
Влади много се постара, танц, пеене... обаче чак се задъхвах като го слушах как се мъчи да пее, да криви ръце насам-натам. Ама трябва да се вкара малко във форма, какъв е този корем Grinning

# 711
  • Мнения: 491
Веско що се е съгласил по негов адрес да се сипе тая сценарийна помия ? Какво е заплащането на журито, че чак пък толкова да се излага.

# 712
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 173
Малко да отменят Фънки, девет сезона се кодошат с него. И на зрителите омръзнаха, и на себе си.

# 713
  • Мнения: 3 916
Влизам, за да кажа, че заспах.
Скеча с Веско и Рачков=скука. Самия Рачков=едва се трае, идеално беше докато го "няма".
Всичко щеше да е поносимо, ако поне имаше имитации. Такива няма. Грим-под всякаква критика. На нищо не приличат, най-често всъщност на себе си.
Разочароващо.
ПП. Ама наистина-кой гримира? Кой прави дегизировката на образа? То не е само балета да се кълчи отзад, за да пресъздаде някакъв клип. Много слаба работа, много. До тук аз една прилика не видях. Назад в годините чат-пат имаха някакви попадения, в началото особено. Сега го карат сякаш на червило и сенки.

Последна редакция: пн, 27 фев 2023, 14:08 от фаастък

# 714
  • Мнения: 14 170
Проблемът на Маринов е, че няма чувство за хумор, а може и егото да му е по-голямо, не знам. И с Вергов се майтапеше Рачков, пък не се е изложил първият. Вчера ми беше скучно без Рачков. Лигав, не лигав, предаването го свързвам предимно с него и лигавщините му. Мен ме разтоварва. Веско Маринов може само да спечели ако се отпусне и влезе в тона на Рачков със закачките. Ако не е разбрал от 11 сезона как протича предаването и какво се случва, жалко за него. А относно "баджанаците", той пръв го употреби, та не го жалете, че му подриват реномето. Изрази като "баджанак" и "мръснико" говорят за неговото безсилие, та не разбирам коментари от типа, как Маринов му го казал на Рачков, натрил му носа и пр. Рачков отреагира на момента, с чувство за хумор и се справи със ситуацията.

# 715
  • Мнения: 3 916
Ама диалозите между Рачков и Маринов са по сценарий и са тъпи.

# 716
  • Мнения: 14 170
Вчера, да. Явно Маринов се е фръцнал и Рачков е предупреден.

# 717
  • Мнения: 544
Само на мен ли ми се струва, че с обръщенията на Веско Маринов към Рачков - ти си много добър водещ, много добре се справяш и т.н. или нещо от сорта, са все едно му тегли по една дълга. Дали не са му казали, като му идва да скръцне на Рачков да го заменя с някоя хвалба, а той да си знае, че е нещо като псувня. Точно така ми изглежда с хвалбите през зъби 😅😅😅😅

Последна редакция: пн, 27 фев 2023, 21:15 от KatyaS

# 718
  • Мнения: 7 627
На мен на моменти Рачков ми идва прекалено лигав, но не мога да отрека, че умът му е като бръснач - много бързо реагира, отиграва успешно почти всяка ситуация, вкарва коментари съвсем на място.

Според мен миналата седмица наистина конфликтът беше реален. Веско се подразни, Рачко реагира в типичния си стил, според мен уместно, но Веско не успя да влезе в тона му. След това явно е говорено и с двама им, и сега изглежда всеки от тях се опитва да не прекрачи някаква граница.

# 719
  • Мнения: 2 217
За мен изненадата за сезона са Ралица и Димо, не ги понасям като водещи на ИВ, обаче в Капките много ми харесват. Справят доста добре.
Иначе Тома и Владо са друго ниво, ще им стискам палци.

За конфликта между Рачков и Веско, напълно режисирано сдобряване.  Забавно е, защото Веско се връзва на шегите и се притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт