Новородено в столче за кола?

  • 9 754
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 155
Ами ние имаме кошче за новородено MaxiCosi и го ползваме по предназначение. То затова е за новородено, проектирано и разработено за бебета. ЕСТЕСТВЕНО НЕ Е НОРМАЛНО ДА СТОИ В НЕГО ПО ЦЯЛ ДЕН. Това по принцип важи за всяка поза, в която се застоява бебето. Аз лично гледам да редувам: в леглото, по корем, в кошчето, на ръце.

# 31
  • Мнения: 287
Ако не си бях направила труда да прочета статиите, дадени от Free Soul, бих категорично заявила, че кошниците не са вредни за детето и че то може да стои колкото мама пожелае (така четох някъде) и бих се присъединила към повечето майчета в тази тема. Дори имам постинг в една предишна тема с подобна формулировка, където подържах оставянето на новороденото в кошница.
Направи ми впечатление, че статиите са съвсем "пресни" - на има-няма 2 седмици. Веднага извадих Борко от кошницата, тъй като старателно го люлеех с надежда да се отдаде на следобедна дрямка и го сложих в кошарката. Лично аз ползвам интензивно кошницата за по 4-5 часа/ден от около месец. Смятам да спра. Ще слагам дечко в нея само при нужда.
Въпрос на личен избор. Peace

# 32
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ние често пътуваме и то на големи разстояния,така че децата ни са прекарвали по 5-6 чса в столчето без това да е довело до някакви проблеми. Peace
Моя приятелка си държеше сина в кошчето до нея,когато си работеше нещо из къщи,юнака е здрав и много жизнен Hug

Общи условия

Активация на акаунт