1365 e новият номер в помощ на Дари!

  • 2 530
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
В сайта на Сити ТВ пише, че е 1.50 без ДДС. Ако за Дари отива само 1 левче значи 50ст. отиват за някой друг. newsm78
Знам, че това няма значение, защото всъщност краткият номер е едно улеснение и удобство за хората, които нямат възможност да ходят до банка и следователно този начин на дарение е малко по- скъп, но аз искам да съм наясно когато давам пари за какво отиват. Най- малкото, за да си направя сметката колко СМС-а трябва да пусна, за да даря определената от мен сума за Дари.

Така е, защото в сайта на СитиТВ са подали изцяло грешна информация както за цената на СМС, така и за номера на сметката на Дари - не е същата, ако забелязвате! Няма и дума за официалният сайт на Дарито www.save-darina.org, а ако си дръпнете документа за дарение, който предлагат на всички решили да дарят по тяхната сметка, ще видите, че надареният не е Дарето, а шефа на СитиТВ. Може би случайна грешка, може би не. Пиша просто за да не се подведете и изпратите пари по сметката дадена от СитиТВ.

Искам обаче да ви успокоя, че информацията изнесена от М-тел е истинната - цената на СМС е 1.20 с ДДС и 1 лев отива по сметката на Дарито посочена в официалния сайт www.save-darina.org.
 

ПС. Следя отблизо случая с Даринка и помагам с каквото мога, защото ме е много близък този случай!

Благодаря ви за добрите думи и добрите действия!    bouquet 

# 46
  • Мнения: 2 353
  Добре де, някой гледал ли е тази игра?
  Много съмнително с този сайт newsm78

# 47
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Хапке, няма смисъл да го решаваме това тук - взети са мерки и ще се поиска сметка от СитиТВ за погрешно изнесената информация!

Аз просто исках да ви предупредя за да не се подведе някой!

# 48
  • Мнения: 5 468
  Мисля, че смс-а струва 1.50
1.20 струва. Снощи като изпратих смс, проверих ваучъра си и беше намалял с 1.20.

# 49
  • Мнения: 2 353
  Наталина ТИ го каза, нещо не те разбирам...
  Видях сайта, пише, че цел на дарението е да се помогне на Дари. Парите минават през тяхната сметка, но това все още не означава, че са мошеници.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 162
Благодаря ти Наталина! Simple Smile Най- сетне разбрах това, което ме интересуваше. Весели празници и благодаря, че отделяш от времето си да помагаш на семейството.

# 51
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
 Наталина ТИ го каза, нещо не те разбирам...
  Видях сайта, пише, че цел на дарението е да се помогне на Дари. Парите минават през тяхната сметка, но това все още не означава, че са мошеници.

Да - аз и не твърдя че са мошенници,  но и не мога да съм сигурна в обратното, затова и казвам, че ако някой е решил да изпрати пари по сметка, сам да си прецени на коя. Само ми е странно защо трябва да се отваря нова сметка, след като има вече една - така хората се объркват и всичко става подозрително.

# 52
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Благодаря ти Наталина! Simple Smile Най- сетне разбрах това, което ме интересуваше. Весели празници и благодаря, че отделяш от времето си да помагаш на семейството.

За съжаление, не мога да помогна толкова колкото искам, а и има хора които правят много повече!

Приятно изкарване на празниците и на вас!  bouquet

# 53
  Наталина ТИ го каза, нещо не те разбирам...
  Видях сайта, пише, че цел на дарението е да се помогне на Дари. Парите минават през тяхната сметка, но това все още не означава, че са мошеници.

Здравейте, момичета! Не се подлъгвайте по ника ми, баща съм на две деца. А в свободното време, модератор в АБВ форумите, където сме пуснали постоянни съобщения за Дари, както и тема в най-посещавания там форум. http://forum.abv.bg/index.php?showtopic=23691

Чест е за мен, да съм и потребител във форум Дрън-Дрън, който запали искрата за създаване на сайта на Дари - http://www.dryndryn.net/forum/viewforum.php?f=22

Сами ще видите, че следим отблизо дискусиите при вас и много се радваме, че заедно ще извършим едно добро дело и Дари ще изживее всички хубави мигове, които с вас сме имали досега.

Не бих казал, че Сити ТВ са мошеници. Просто не обичам квалификациите.

 Но положението е следното - прекопирали без разрешение на създателя и администратор на сайта,  снимките, текста от сайта, даже са взаимствали договора за дарение, но са го променили така, че надареният да не е Дарина, а Радио сити и шефа му Камен.  #Crazy  #Cussing out  #2gunfire

 Даже и линк към сайта на Дари не са сложили, та хората да видят, че цената на СМС-а е друга, че на името на Дари има открита сметка в Прокредитбанк, че Договорът за дарение се сключва с бащата на Дари като неин законен представител, а не с радиоводещи и т.н.
За медия с претенции, това трудно може да се приеме като недоглеждане......

Предприети са стъпки, Сити ТВ да промени съдържанието на сайта си, като постави там коректна, точна и вярна информация.
Изрично са предупредени, че както има хора, готови на всичко, за да помогнат на едно дете, така има и хора, готови на всичко, за да предотвратят злоупотребата с неговото и на семейството му нещастие.

Защото целта на всички нас е здравето на Дари, а не нечия ПиАр кампания или обогатяване...


Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 15:18 от Макарена

# 54
  • Мнения: 107
http://www.save-darina.org/index.php?option=com_joomlaboard& … =368&catid=14
тук пише, че 1 лев отива по сметката на Дари, по City вчера казаха 1.80.....
Може би всеки за себе си ще прецени кое по-удачно....
Аз днес във фризьорския салон помолих две познати да пуснат по SMS. Покрай тях имаше други непознати и те изпратиха. Все още има хора, които не знаят за случая...

# 55
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Включих се и аз.Хайде дано капка по капка стане вир.

# 56
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Информацията в Сити ТВ е променена - посочени са както сайта на Дари така и официалната сметка. Договора също е променен!

Освен това, това бе току-що публикувано от админа на www.save-darina.org

Цитат
ВЕЧЕ ИМА ВЪЗМОЖНОСТ И ЗА АБОНАТИТЕ НА ГЛОБУЛ ДА ИЗПРАЩАТ SMS НА СЪЩИЯ НОМЕР 1365!

SMS-ът е на стойност 1.80лв (с ДДС), като по този начин всеки дарява 1.50лв за лечението на Дари.

# 57
  • Мнения: 107

За съжаление, не мога да помогна толкова колкото искам, а и има хора които правят много повече!

Приятно изкарване на празниците и на вас!  bouquet
[/quote]


За съжаление, никой от нас не може толкова, колкото ни се иска, но вярвам, че с общи усилия ще успеем.
Благодаря ти, Наталина   за сърдечното отношение  bouquet  bouquet  bouquet
Весело посрещане на Новата 2007 година!

# 58
Информацията в Сити ТВ е променена - посочени са както сайта на Дари така и официалната сметка. Договора също е променен!
Да, така е! Стъпките, които предприехме доведоха до нормализиране не нещата.  Когато се общува в името на децата ни, всичко става възможно... Peace

# 59
Аз съм с глобул Sad Все още се чудя дали да си купя прима или просто да преведа парите по сметката на Дари
Аз бих ги превел директно. Така няма да плащаш ДДС на държавата..... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт