Вместо Коледно звънче да зазвънка ЯНУАРСКО бебешко гласче !!!

  • 11 908
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 871
Къде ли е проплакало първото бебче на 2007??? Още никой нищо не е казал, надявам се да е съфорумка  bouquet

# 241
  • София
  • Мнения: 541
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! bouquet
Нека ни донесе много любов и радости, споделени мигове на щастие и много късмет! Да растат здрави и усмихнати децата ни, да ни обичат и уважават мъжете ни....Бъдете щастливи през новата година!!!

Stiliana, пусни на каката от 9.30 бтв-и - ще има Барби. Нашата кака от вчера я чака...

Честит имен ден и на именяците /ви/!!!  bouquet

# 242
  • Мнения: 871

Stiliana, пусни на каката от 9.30 бтв-и - ще има Барби. Нашата кака от вчера я чака...


Саша, златна си, пуснах и филмчето за Барби мишлето си умира от кеф newsm44

# 243
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честита Нова година, мамчета! Simple Smile

# 244
  • София
  • Мнения: 541
пуснах и филмчето за Барби мишлето си умира от кеф newsm44
  smile3521
Мамчета, аз до края на деня не знам дали ще се включа, защото имам и именници и рожденник днес....Голямо празнуване са тези празници през декември и януари - не ми се говори чак...
Само споменавам -  и мъжа ми и каката са януари, сестра ми, кумците, на кумовете щерката и още и още....поне 10-тина близки и роднини  doh  bouquet
Та ако има някакви новости и/или попълнения ще ви проследя чак  довечера. А новата темичка е готова от снощи, като решите - местете се.
Да ви призная някак си се настроих бебо да излиза на 3.01 - ама това е моето желание, да видим и то какво си мисли  newsm32
Лек ден на всички

# 245
  • Мнения: 385
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ. НЕКА ПРЕЗ НЕЯ ИМА МНОГО ДЕТСКИ СМЯХ И УСМИВКИ   bouquet

Ние вчера посрещахме при едни приятели в Редута, на терасата на последния етаж и виждахме целия център - беше СУПЕР. Видяхме Бейрут и Светлинно шоу в едно  Joy
Днес сме на обиколка на роднини. Пожелавам ви прекрасен ден  Hug

# 246
  • Мнения: 1 289
  bg Добро утро Европейски мамчета...   newsm18

Как прекарахте Новата година?  Wine Glass  Какво ви се падна от новогодишната късметлийска баница?  cook На мен ми се падна "къща на морето"-   grinning039 така че морски мамчета ако има нещо за продаване по българското черноморие обаждайте се ...  Nature Sunny
На мъж ми му се паднаха три късметчета  Flowers Four Leaf Clover : БЕБЕ  newsm32,Нова работа   typeuuи Път далечен  bye ...Бяхме си вкъщи  lalalala и стояхме до към 2:30ч. и си полегнахме luvbed ,ама тия пусти киселини стават все по-ужасни и едва изкарах нощта. newsm46

Хайде спорна и лека година  smile3525 и много здрави бебешоци  smile3504  Дано наше да е първото бебче за годината...   ylinfant Ама никоя мама не се обажда...  preggo

Честит имен ден на всички именници   bigdance2

# 247
  • Мнения: 1 104
Честита Нова Година!
Да сме живи и здрави, винаги усмихнати и с гордо вдигната глава да посрещаме всички трудности.Нека всяка мама се радва на здраво бебе през тази година, много да си ги обичаме бебоците, а те да растат и да се слушаме взаимно.
Ние бяхме в едно заведение и доста добре си изкарахме, но аз съм станала  член на "Клуб на пенсионера". Още в 11 часа ми се спеше, но с голяма усилие изкарах до 3.30. Краката така ми се бяха подули, че едвам стъпвах.Ох, и това продължително седене...И ето ме сутринта в 9 часа вече пиех чай!

# 248
  • София
  • Мнения: 6 803
Желая на всички много успешна 2007 година! На мамите 2 в 1 - успешно отбебване и здрави и послушни мъници. На вече отбебелите се - леко гледане, по-малко колики и здрави бебета.
Снощи направихме малко снимки на Никол и малкия, като имам време ще ги кача. Peace

# 249
  • София
  • Мнения: 3 249
Честита Нова 2007 година!

Да сте живи и здрави и успешно "отбебване", както каза Клеми на очакващите! На останалите - здрави нерви да ни съветват и помагат!   bouquet

Ние посрещнахме Новата година сами с татито у дома и макар че нямаше купон и кръшни танци, откарахме до 4 часа (той даже до по-късно). Такова блаженство и спокойствие ни беше налегнало. Само дето моята хрема и гърлобол продължават със страшна сила и нямам никакви изгледи на оздравяване.  Tired Тази нощ имах "просветление", че ще родя на 5-ти. Съответно има 2 варианта: наистина да съм имала просветление или да съм имала температура и да съм бълнувала!  Joy

Хубав ден на всички и честито на всички именици!  Simple Smile

# 250
  • София
  • Мнения: 3 099
Free Soul, благодарна съм ти за всеки изписан ред!
Боря се, но Шош е още поспалив и едвам успявам да му пробутам 60-тте мл кърма, които трябва да приема! Но няма отказване - пробвах го гладен и познай: заспа ми върху корема за още 1 час, така както пищеше от глад....

Успех на всички Ви! Къде са попълненията???  Rolling Eyes

# 251
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
честита 2007!!!!! santa2 santa2 santa2
Все още съм 2 в 1 preggo
Нека през новата година имаме здрави бебета,добри мъже и много истински приятели!!! txtloves

# 252
  • Мнения: 1 132
Честита 2007!  bigdance2 Tada
Няма ли попълнения днес ?
При мен явно няма да е днес събитието. Снощи такова дунавско хоро друснах, че мъжа ми се изплаши  Mr. Green .

# 253
 Hug Hug Hug
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА
ДАНО Е ПЛОДОРОДНА,ЩАСТЛИВА И НИ НОСИ ЗДРАВЕ.
НОВА ГОДИНА НОВ КЪСМЕТ -КЪДЕ СА НИ БЕБЕТАТА.
НЕЗНАМ ЗА ВАС АМА ВЕЧЕ МИ Е ДОСАДНО ТОВА ПИТАНЕ -КОГА,ОЩЕ КОЛКО И ДР.ТАКИВА ВЪПРОСИ.И ТОВА ЗВЪНЕНЕ ПО ТЕЛЕФОНА УЖ СЛУЧАЙНО.И БЪДЕЩИТЕ БАБИ СА ПОД СТРЕС ПРИ ВСЯКО ОБАЖДАНЕ.
И ТАКА АЗ СЪМ СИ ОЩЕ 2В1.И ЧАКАМ,И ЧАКАМ И ПАК ЧАКАМ.
ХАЙДЕ УСПЕШНО РАЖДАНЕ. baby_neutral

# 254
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
За много години!  bouquet Как успяхте да изпишете цяла тема, утре ще ви чета.  Само хубави работи да ни се случват тази година

Общи условия

Активация на акаунт