Възстановяване на сумата при отказ от услуга

  • 1 062
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте!

Някой знае ли дали след избрана  предплатена козметична процедура в пакет може да се откаже и да се върнат парите ? Какво може да се направи при отказ за връщане пари?🤔

# 1
  • Мнения: 9 793
Tвърде неясно ситуация за по-конкретен отговор. Имате ли документ за плащането, подписвахте ли някакви предварителни съгласия във връзка със самата процедура, че не става ясно оформяне на вежди ли е, филър в устните, ботокс..., започнахте ли курса или се отказахте преди това и т.н.

# 2
  • Мнения: 109
Имам касов бон. Закупена е процедура пакет за лице и е отказана  на другия ден още преди започването на процедурата. Има подписан документ за че няма някакви болести. Естетична процедура за лице но е в пакет

# 3
  • Мнения: 9 793
Жалба до КЗП с копие от касовия бон.

# 4
  • Мнения: 3 251
Ти се отказваш?
Вероятно ще ти отговорят, че услугите струват толкова, защото е пакет. Развалиш ли пакета отиваш на други цени, т.е може да се окаже съвсем друга сума, която не е в твоя полза.

# 5
  • Мнения: 109
Да но аз искам да откажа процедурите и да върнат парите а не да ги заменям. Курса не е започнат платен е предния ден а на другия искам да откажа. А курсът започва следващия ден

# 6
  • Мнения: 3 251
И няма друг документ освен касов бон?

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 30 205
За мен пари няма да ти върнат, вероятно ще предложат други процедури на тази цена.

# 9
  • Мнения: 109
Вече предложиха но аз не желая

# 10
  • София
  • Мнения: 30 205
Вече предложиха но аз не желая 🤷♀
Значи прежалваш сумата и толкова. Обърни се към КЗП за всеки случай, но според мен те няма да направят нещо в твоя полза.

# 11
  • Мнения: 109
За съжаление сумата не е малка а никъде не пише че при отказ от процедура не връщат пари..

# 12
  • Мнения: 1 848
Във сайта им няма ли нещо написано с дребнни букви ?

# 13
  • София
  • Мнения: 30 205
За съжаление сумата не е малка а никъде не пише че при отказ от процедура не връщат пари..
Е, то се подразбира и вероятно е написано някъде с малки букви. Провери, дано греша, но едва ли.

# 14
  • Мнения: 109
Ами не намерих такава информация

Общи условия

Активация на акаунт