С усмивка от СТАРАТА СТОЛИЦА - 6

  • 12 904
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 546
Честито на Светланчо!!!И на щастливия тати разбира се!  bouquet  bouquet
Да им расте силен и хубав юнака и много да ги радва! Hug

# 241
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloniЧестит Рожден Ден,Vqqra!пожелавам ти да си много здрава,щастлива,обичана мама и уважавана съпруга!Весел празник! newsm51

Къде сте момичета?

# 242
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН мила Vqqra !Здраве,обич,щастие и любов живота ти да има и много сбъднати мечти...  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 243
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
    bouquet  bouquet  bouquet  kalasita      ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН      bouquet  bouquet  bouquet
           ОТ ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И ОБИЧ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕШ 

# 244
  • Мнения: 19
 smile3510Много благодаря за пожеланията!!!Изпращам вируална почерпка! Hug

# 245
  • Мнения: 927
вярка, честит рожден ден!!! Нека щастието не те напуска!!

Каласита, честито и на теб!! Много любов и щастие !!!

# 246
  • Мнения: 686
Много благодаря за поздравите.
Честит рожден ден Каласита? Crazy

# 247
  • Мнения: 927
Някой знае ли кой интернет доставчик предлага безжичен интернет?

# 248
  • Мнения: 258
     Здравейте,момичета!Ще помагам и аз в това благородно начинание/ще пиша на Дидка на лични/.
     Честит празник на всички,които са имали повод!
      Вяра,синът ми познава най-голямото ти момче.Докато преглеждах темата,видя снимката и каза "Спри,това момче учи в Бачо Киро,нали?"или греши?

# 249
  • Мнения: 19
Благодаря за поздравите!И с малко закъснение:Честит Рожден Ден Vqqra!!! HugТук мисля че е време да се представя,защото само ви чета и не посмявам да пиша. EmbarassedАз съм от Бургас,бях студентка тук и понеже съпруга ми се примести във Велико Търново да работи,сме се установили за сега в този невероятен и много мечтан от мен град!
Винаги съм обичала да идвам тук!Чувството е прекрасно!Също така очаквам своето първо съкровище,да се появи към края на март! CrazyНадявам се да ме приемете във вашата компания и обещавам да съм по-активна от тук-нататък!  Blush Приятна вечер!

# 250
  • Мнения: 686
     Здравейте,момичета!Ще помагам и аз в това благородно начинание/ще пиша на Дидка на лични/.
     Честит празник на всички,които са имали повод!
      Вяра,синът ми познава най-голямото ти момче.Докато преглеждах темата,видя снимката и каза "Спри,това момче учи в Бачо Киро,нали?"или греши?
Учи в Бачо Киро и е първи Г клас.Да не са в един клас с твоето момченце?

# 251
  • Мнения: 258
Вяра,не са в един клас,но се виждат в училището.Моят син е първи "б".
Добре дошла на Каласита!

# 252
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
станахте две бургазлийките и  вече три съфорумки тук от морето  smile3548 smile3549 smile3548

# 253
  • Мнения: 884
Здравейте! От скоро съм между вас, и за да не стоя все така скрита, реших да се представя, за да се запознаем. Родена съм в Русе, но винаги съм живяла в Г.О.   Не знам от кога се познавате в нета, но ми е интиресно да разбера дали сти се виждали? Организирате ли си от време на време срещи? Честит имен ден на всички именици с пожелания за здраве и късмет newsm68 newsm44 !

# 254
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Добре дошла Laughing!Надявам се при нас да ти хареса!Лично,аз с по-вечето мами съм се виждала,а на организирана среща съм ходила веднъж още бях бременна!

Общи условия

Активация на акаунт