С усмивка от СТАРАТА СТОЛИЦА - 6

  • 12 885
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 043
Еххх , мами все поглеждам жално ей така да видя какво пишете и да си спомня за градчето си, вече 6 годни не живея във Велико Търново
, но сестра ми и приятелите ми са още там. Много ми е мъчно че немога да пътувам - работа , деца всеки има предпочитания каде да отидем да почиваме и накрая се сабира мноооого време без да си видя близките  Sad .  Добре че е този форум та срещнах тук съученици и приятели и по често общуваме .
Ами това исках да споделя с вас, и да ви кажа привет  Simple Smile! Н е съм забравила никой и ми липсват всички, всички  Hug .

# 256
  • Мнения: 211
Най-накрая и аз да намеря някой от моя град.Ех....Бургас,Бургас....така ми липсва,ама пуста любов!

# 257
  • Мнения: 683
Здравейте отново.
Нашето семейство се увеличи в още една хубавица. Мислех, че след като го изживях с първата си дъщеря, няма да се вълнувам толкова с втората. Но се оказа, че всяко детенце носи щастие! Hug
И двете сме добре. Малко се страхувам дали ще се справя, че им е малка разликата... #Crazy И дали голямото дете ще преодолее ревността и страха си да не го измести малкото... Sick

# 258
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА!ЖЕЛАЯ И ДА Е МНОГО ЗДРАВА И ДА ВИ НОСИ САМО РАДОСТ И УСМИВКИ!

# 259
  • Мнения: 686

Честито момиченце !
Да ви е жива и здрава !

# 260
  • Мнения: 927
да ви е живо и здраво бебенцето и много радост да ви носи!!!!  newsm51 newsm51

# 261
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
На всички имали повод за радост и празник   bouquet СЪРДЕЧНИ ПОЗДРАВИ

abcxyz Аз три родих и всеки път си беше вълнуващо като ,че е за пръв път!Не се притеснявай за малката разлика,моите вече големи момчета имат 1г4м разлика-тъкмо наведнъж се изгледаха.Ти по-често вземай каката и я гушкай,обяснявай как на нея разчиташ да ти помага за бебето и от този род-да се чувства важна и много необходима  bowuu
Момичета,нека да се срещнем в сряда за да се видим и който има нещо да носи,да го донесе...вие имате думата в колко часа и къде ще е най-удобно да се видим.За мене е без значение,пък и не съм много наясно с удобните за подобни срещи места

# 262
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Дидка,аз съм за МОЛ-а Peace!

# 263
  • Мнения: 683
Много благодаря! Страхотни сте! Hug
Момичета, да знаете в Търново детски психолог?

# 264
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Може,защо не в МОЛ-а Hug  А удобен час Thinkingв 10ч да кажем как е....в сряда

# 265
  • Мнения: 42
Здравейте на всички!Казвам се Валентина, и съм от Павликени.Имам дъщеричка която е на 1г. и 1месец и се казва Ивона.Много бих искала да бъда сред вас макар и виртуално.
Искам да благодаря на Anni78 и Pepi111 за помоща  Joy

# 266
  • Мнения: 686
Здравейте.
Не може ли срещата да бъде 16 или 17ч.,защото аз съм на работа ,а предполагам и други майки работят, иначе мястото за мен е без значение.
 Дидка ,днеска по твоята идея за детските градини минах през няколко и говорих с директорките да сложим бележка ,за родителите,които искат да помогнат като донесат умалелите дрешки на децата си.Директорките бяха много любезни и мили и приеха идеята много добре.Жалко,че няма повече време до 1.03,но се надявам някои да се отзоват.
 Моля ви помислете да направим срещата в по-късния следобед.Нямам възможност да изляза от работа.
 Добре дошла на Валентина!

# 267
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Вяра,аз с тебе ще се видя лично-няма проблеми!След обяда имам да обикалям с колата из детските градини тука в града за да събирам обувките,които евентуално са събрани!Затова на мене ми е най-удобна дневна среща,даже предиобедна!Колкото до детските градини в Търново,след като минем и по другите домове и разберем от какво имат нужда,ще сложим обяви!Знаете ли къде се намира ДОВДЛРГ "Пеню и Мария Велкови"?Там са деца лишени от родителски грижи,трябва да ходя и там,очаквам и да не съм сама,а с вас.......
Ако някоя от вас може да дойде на 1 март с нас до Страхилово...ще е чудесно,ако има собствен превоз Hug още по-добре,че нашата кола е двуместна
Ние ще носим сладки за почерпка,мартеничките ще са от Вяра
Валентина   bouquet добре дошла сред нас
ТИХА ВОДА  Hug най-накрая се появи !Момичета в Горна Оряховица работим двете с   bouquetTIHA VODA по организаторската дейност за базара

# 268
Здравейте мами.
Аз съм нова и много ще се радвам ако приемите и мен.
Имама две момченца:
Константин на 6год. и
Светослав на 3год.
ПОЗДРАВИ!

# 269
  • Мнения: 658
Дидка колко големи обувчици и дрешки трябва да се занесат на дечицата? Ако срещата е в Мола и аз ще мога да се отзова, отдавна чакам нещо такова - мисля че това е най-доброто за домовете за дечицата , а и за нашето прочистване на гардеробите Peace А освен това ще ми е мнооого приятно на-сетне да се запозная лично с вас /някои се познаваме Laughing/ . Ателието ми е точно срещу Мола  така че ми е много удобно. А мартенички искате ли /не изработени от мен  Blush/.  С удоволствие бих взела  за децата - На каква възраст са? Ох... май се поолях

Общи условия

Активация на акаунт