С усмивка от СТАРАТА СТОЛИЦА - 6

  • 12 889
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 686
mariana.iordanova, какво значение има дали мартеничките са изработени от мен или са купени от някъде(където пак някой ги е направил).По важното е да са от сърце дадени и да зарадват децата.И смея да твърдя ,че мойте са много хубави,дори са опаковани.
Дидка ,ако не успеем да се видим през деня ще дойда след работа до Горна.Само ще трябва да ме посрешнеш на входа на Горна,че не я познавам добре.
 Нагласила съм много дрешки и един кашон обувки.Всъщност възможно е и утре (вторник)вечер,само тебе да те устройва.

# 271
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Утре вечер ще съм в р-т КОРОНА тук,по централната част-ще правим представяне на перлените бижута на ВЕЛМАР,та ще съм от 17ч до незнам кога в това заведение,така,че може и да дойдеш,като официален гост от Търново  Mr. Green
 Thinkingпо принцип обувчици и дрешки за от 3г нагоре,а мартенички,и да са в повече пак ще ги занесем в друг дом,и да не е на на първо число  Naughty непречи
Ianitsa   Hug иска ли питане,мила...всички сме едно

# 272
  • Мнения: 658
Вяра, с нещо засегнах ли те?  newsm78 Нямам нищо  против това че изработваш мартенички сама, аз не мога , а и нямам време. Първо защото работя от 10 до 20 часа, второ, защото малкият от 4-5 месеца е болен и свободното време ми е за него, и трето каката ми е тинейджърка, която пък има съвсееем други проблеми. Зададох въпроса за да мога да помогна макар и с малко - както вече казах за това нещо съм мислила  дълги години. Мнооого добро начинание. Пак казвам - не съм искала да засегна някой - с  каквото мога с това ще помогна. Бооже колко ми стана болно - може би не трябваше въобще да влизам тук. Извинете ме . Като че ли темата е за няколко подбрани човека.  Жалко Sad

# 273
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Мариянче,по-спокойно...тук е мястото за всички ни!Изобщо невиждам и грам сянка в думите ти за да засегнеш Вяра,ти просто си каза,че няма да са изработени от тебе ,което пък просто няма никакво значение-собствено производство или собственоръчно закупени-целта и предназначението им ще са ЗА ДОБРО
ОЧАКВАМ ДА СЕ ВИДИМ С ТЕБЕ В СРЯДА
не се обиждай така бързо,понякога една нетака написана дума както е мислена може да развали настроението  напразно
Лека нощ и усмихнати сънища...

# 274
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Добро утро Mr. Green!Хайде,ако е възможно да се видим в сряда в МОЛ-а,преди обед,защото след това няма на кого да оставя Божа.

# 275
  • Мнения: 927
Аз ще се опитам да дойда утре, но ако не успея, Дидка ще се видим по-късно през деня. А в колко часа ще е срещата?

# 276
  • Мнения: 42
Здравейте.Благодаря за посрещането и много се радвам ,че съм сред вас.
Снощи Ивона цяла вечер плака и беше много неспокойна.Пак ни мъчат зъби,в момента н избиват два на веднъж и постоянно е кисела.
   
Чета ,че си подготвяте  среща  жалко ,че не съм от града .Много бих се радвала ,ако мога да се запозная лично с вас.
welcomeIanitsa 
 

# 277
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Нали в 10 часа,може и в 10.30  Hug казвайте ......

# 278
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Аз,съм за 10.30.Дидка,ако ти е удобно да се паркираш пред аптека Асклепий,че да не мъкна чанти из МОЛ-а.Марианче,казвай и ти как ще ти е удобно.

# 279
  • Мнения: 686
Вяра, с нещо засегнах ли те?  newsm78 Нямам нищо  против това че изработваш мартенички сама, аз не мога , а и нямам време. Първо защото работя от 10 до 20 часа, второ, защото малкият от 4-5 месеца е болен и свободното време ми е за него, и трето каката ми е тинейджърка, която пък има съвсееем други проблеми. Зададох въпроса за да мога да помогна макар и с малко - както вече казах за това нещо съм мислила  дълги години. Мнооого добро начинание. Пак казвам - не съм искала да засегна някой - с  каквото мога с това ще помогна. Бооже колко ми стана болно - може би не трябваше въобще да влизам тук. Извинете ме . Като че ли темата е за няколко подбрани човека.  Жалко Sad
Просто смятам ,че в случая не е необходимо да се купуват мартенички,А с парите които можеш да заделиш за тях , да се купи нещо друго.Но всеки сам решава какво да даде.
 Не си ме засегнала .Не съм искала и аз теб да засегна,такаче от мен ПОЗДРАВИ!

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 16:08 от Vqqra

# 280
  • Мнения: 258
Ако намеря при кой да оставя беба,ще дойда и аз утре да се запознаем!Събират се дрехи и обувки от 3 до 7г,сладкиши и мартеници?Правилно ли съм разбрала и последно 10.з0 ли е часа?

# 281
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не се събират сладкиши и мартеници-мартеничките са вече на лице,дребни сладки ще ни даде производител,дрехи и обувки,но по принцип сега обувките са по-важни.
10.30 в МОЛ Ще пусна снимка в подписа си по някое време-като видите една голяма мама/моя милост/ дето се търкаля,и една по-финна мама с дълга коса - ние сме със ТИХА ВОДА
Я кажете как да стигнем до там-автобус,от къде, кой номер ... Thinking

# 282
  • Мнения: 884
Добър вечер и от мен! Много е студено навън, належащо ли е точно утре да се видим

# 283
  • Мнения: 686
Добър вечер и от мен! Много е студено навън, належащо ли е точно утре да се видим
Нали трябва да се занесат за 01.03 в дома,а първи е в четвъртък?

# 284
  • Мнения: 658
О.к.  и аз ще съм там.Ама ми се струва студеничко пред Асклепий да се чакаме. Предлагам ви  нещо - ателието ми се намира точно пред МОЛа-срещу входа на Пикадили - аз в 10 часа ще съм там ако искате да се видим при бен - ще оставим багажчетата и ще идем да пием кафенце  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт