Как мъжете изживяват абортите?

  • 2 452
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 040
И аз съм преживавала загуба и моят мъж се държеше по подобен начин. И, да, и на мен като на теб, ми се струваше, че не страда толкова, колкото мен
 И, да, искаше ми се да си покаже емоциите.

# 31
  • Мнения: 18 333
Тоест искаше да го боли повече любимият ти мъж? Не разбирам.

# 32
  • INFJ
  • Мнения: 9 419
Айде сега, да го боляло повече... Не, вероятно просто е искала да й покажат повече присъствие в ситуацията. Ако ще са си сами дори в такива моменти, какъв е смисъла от връзката?

# 33
  • Мнения: 2 352
Всеки изживява болката по- различен начин. Трябва ли да е така, както очаква някой друг?

# 34
  • Мнения: 52
Здравейте
На 8ми март влязох за серклаж 22г.с понеже ми беше много скъсена шийката на матката мехура беше влязал във влагалището и се спука преди серклажа . Водите ми изтекоха и бебето беше без околоплодни води
Когато се обадих на моя мъж веднага дойде при мен и наистина никога няма да забравя погледа му и едничката надежда която имахме беше че пак може да се възобновят околоплодните води не ме остави целия ден
На следващия ден когато ме викнаха на преглед се оказа че няма околоплодни води и че съм имала бактерия и тази бактерия е отишла към бебето следваха най-лошите думи в живота ми-трябваше да го махна
Пак се обадих на мъжа ми и беше до мен докато не ме вкараха в родилното изчака ме и пак беше до мен
Не ме остави и за секунда сама и сега е така
Заедно преживяваме болката за което съм му много благодарна че не ме оставя и е до мен

# 35
  • Мнения: 214
И аз съм преживяла загуба след 1 мисед и моят мъж се държеше идентично. НО, честно казано не съм му се сърдела, напротив той ми помогна да изплувам емоционално и да не падна в дупка. Представи си ако и той го изживяваше по същия начин - щеше да е още по-зле и за двама ви. Вдигате се и продължавате, направи си нужните изследвания, виж от къде идва проблема, но не се ядосвай на мъжа ти, че иска да е силен за теб и да те мотивира, че в крайна сметка наистина не е края на света. Ние в деня в който излязох от болницата отидохме и си запазихме час за граждански брак и ще съм му вечно благодарна, че не ме остави и за миг да се сдухам и да се самосъжалявам, реално няма какво да промениш.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт