КАКВА РЕЛИГИЯ ИЗПОВЯДВАТЕ?

  • 6 077
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 327
Ок, приемам, че не съм права в такъв случай  Simple Smile

Докато аз търся линкове, за да те убедя в моята тези, ти вече си се справила с тази задача Wink
Всъчщност различното в „двете” религии, според мен е несъщественно, от гледна точка на вярата (моята и твоята).
Отново всичко е станало само и единственно заради властта.

Вярвам в Бог, но църквата вече ми се струва много комерсиална

# 61
  • Мнения: 3 334
Православна християнка Peace

# 62
  • Мнения: 1 770
Християнка съм. Но не се идентифицирам с деноминация, течение, дял или каквото и да било. Просто вярвам в Бог и следвам повелите в Библията. За мен е много важно човек да не се пуска по течението просто така, щото някой друг го прави. Важно е сам да осъзнаеш какво търсиш и като вярваш в нещо, да го живееш. Иначе с какво си по-различен от другите?

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
КАКВА РЕЛИГИЯ ИЗПОВЯДВАТЕ? Никаква, иначе съм атеист.
Имам ученици турци. С голямо удоволствие научиха доста коледни песнички и тропат хора и играят като коледари. Те също са ми разказвали за техните обичаи и традиции. Питали са ме и мен, не крия, че не изповядвам никаква вяра, май не ме разбират добре, защото мозъчетата им са промити, но ще дойде ден в който ще разберат какво съм им обяснявала.

# 64
  • Мнения: 648
       Православна християнка съм, но това не ми пречи да си взаимствам будисткото убеждение, че отговорността е повече в мен , пък и в християнството си я има доктрината за личния избор............
В никакъв случай не смятам, че всичко ми е ясно и, че съм завършена, непрекъснато съм търсеща и питаща Blush
В мен чудно си съжителстват християнство и Изток Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 1 354
Радвам се,че наличието на злобари е намаляло.Определено много ми допада идеята за църквата.Не се бях замисляла,че тя отдавна не е вече храм,а по-скоро място за събиране на пари да речем.
Много благодаря.  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 423
Веси, я, ти да ни кажеш каква е
връзката между раса и религия?
Че нещо не схващам.

# 67
  • Мнения: 1 354
Тъпо  и упорито някой хора продължават да търсят безмисленно внимание.
Лиске погледни по нагоре на първа страница.Специялно за такива като тебе е написно с големи букви:"И НЕ ТВЪРДЕ ПО ТЕМАТА..."

# 68
   Християнство-протестантка съм.Не само , че не съм расистка, но и имам много приятели от други раси.
   И спрете да тормозите момичето.Ако знаете нещо повече от него просто му го обяснете.Направо е унизително.Никой не се е родил научен.

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 17:23 от gerik

# 69
  • Мнения: 1 841
Православна християнка съм.

# 70
  • Мнения: 1 560

Православна християнкa!

# 71
# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лиске, ама защо се заяждаш-СПЕЦИЯЯЯЯЛНО в първа страница..................................................Ох, не е смешно, направо е болно.
Ох, някойййййй пак се заяждат. Wink

Веси, по молба на gerik да ти кажа, че в множествено число прилагателните и местоименията като някоИ не окончават на Й.
Заповядай в тази тема, но без да се обиждаш, а само прочети кои са най-често срещаните грешки и ако се замислиш над тях може и да не отнасяш толкова подигравки Peace

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 19:52 от Lilqna

# 73
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Веси, я, ти да ни кажеш каква е
връзката между раса и религия?
Че нещо не схващам.


Когато кажат мюсюлманин какъв си представяш- китаец ли ?
или като ти кажат , че някой е евреин......там е по- сложно ?
не че е невъзможно, но все пак.........да бъдем честни........

# 74
  • Мнения: 927
КАКВА РЕЛИГИЯ ИЗПОВЯДВАТЕ? Никаква, иначе съм атеист.
Имам ученици турци. С голямо удоволствие научиха доста коледни песнички и тропат хора и играят като коледари. Те също са ми разказвали за техните обичаи и традиции. Питали са ме и мен, не крия, че не изповядвам никаква вяра, май не ме разбират добре, защото мозъчетата им са промити, но ще дойде ден в който ще разберат какво съм им обяснявала.
Забелязала съм,че за тази дама всички хора с различни мнения от нейното са или с промити мозъци или все нещо трябва да не им е наред  newsm78. Дай Боже на детето ми да не се падне учителка като вас.
Аз съм непрактикуваща мюсюлманка. Е, не съм с промит мозък, нито пък съм подтискана от мъжа си  Laughing  Wink Съжалявам,че ви разочаровам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт