Обичате ли да оставате сами?

  • 2 495
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, много обичам. Най е гот като иде в командировка за няколко дена- така си почивам и си отспивам. А като се върне пак кеф, щото се радваме един на друг Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 891
много обичам да се разхождам сама!!!

# 32
  • Мнения: 14 133
Да, но за малко.

# 33
  • Мнения: 1 065
И аз се успокоих ,че не съм нещо сбъркана.С годините и с честото отсъствие на съпруга ми от къщи свикнах да съм сама и за малко, и за повече време.Така сама си планирам нещата,мога на спокойствие да си свърша всичката планирана работа, да си поровя в интернет без някой да ми диша във врата и само да чака да стана от стола за да ми заеме мястото пред компютъра.Не готвя ,понякога и не ям .Само през нощта ми е самотно и страшно,но се свиква

# 34
  • Мнения: 1 533

Иначе какво бих правила... дълъг топъл душ, после ще се намажа с някакво ароматно масло и в леглото с книга и чаша горещ шоколад или червено вино. Welness, наслада за всички сетива  Simple Smile

Аха, повярвах ти. Басирам се, че ще почетеш страница две, ще си грабнеш шоколада и виното и ще се пльоснеш връз компа Whistling

По темата, обичам не, ами се размазвам, но рано или късно всички се прибират и питат какво има за ядене.

# 35
  • Мнения: 126
Обожавам такива моменти,а и доста често ми се случва/мъжо е полицай/

# 36
  • Мнения: 3 423
през деня не ми пречи, но нощем сама НИКОГА Shockedадски ме е страх,чак имам чуство ,че ще полудея,като се стъмни ми се привиждат всякакви страхотии Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes
мъжо само два пъти ме е оставял сама ,като е ходил до Ловеч при родителите си-умрях от страх първия път и цяла нощ стоях блудна на светнати лампи ,втория път извиках сестра ми да спи у нас

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Абе, да си кажа честно, откакто се омъжих обичам и все по-често си търся начини да оставам сама. Работата ми е натоварена, общувам всеки ден с много хора и като се прибера или дойдат почивните дни имам желание да съм сама, да не говоря с никой. Единствено детето и мъжа ми не ме натоварват с нищо, май като се замисля... newsm78....
Разтоварвам се тук и предпочитам да си стоя необезпокоявана от никой на компа вечер.... Mr. Green

# 38
  • Мнения: 8 505
Не,не обичам.

# 39
  • Мнения: 845
Обичам да оставам сама, но скоро не ми се е случвало и май скоро няма да е, с моето бебче, докато не порастне Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 3 886

и аз.Страх ме е

# 41
  • Мнения: 5 577

От кво па те е страх?  Wink
Някой хубав съсед да няма ...  Whistling

# 42
  • Мнения: 3 886

От кво па те е страх?  Wink
Някой хубав съсед да няма ...  Whistling


то ако имаше щеше ли да ме е страх newsm78около мен са само пенсионери Rolling Eyes Shocked #Crazy newsm78

# 43
  • Мнения: 811
Да,обичам да оставам сама.И не ме е страх,въпреки,че имах една кофти случка.Никой не иска ядене,никой не иска да му обърнеш внимание на секундата,компа е само за мен...Ма рядко ми се случва...

# 44
  • Мнения: 4 733
Обичам да съм сама, да. Правя неща, които иначе няма как да ми се случат.

Общи условия

Активация на акаунт