Сребърна вода

  • 452 333
  • 764
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 485
Някой знае ли до колко тази сребърна вода помага за диабет? newsm78
В инфото има дозировка ипродължителност на употреба,но нещо не ми се връзва какъв ще бъде ефекта,и то с вода??? Thinking

# 166
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Някой знае ли до колко тази сребърна вода помага за диабет? newsm78
В инфото има дозировка ипродължителност на употреба,но нещо не ми се връзва какъв ще бъде ефекта,и то с вода??? Thinking


Това ми звучи като фантастика. Мъжа ми също е с диабет, не сме пробвали, но учените за сега не са открили лек. А сребърната вода се използва от векове.

# 167
  • Мнения: 73
Момичета, а някоя от вас пробвала ли е водата за вагинални промивки?Дали би помогнало при бактерии или вирус на шийката наматката?

Иначе и аз още днес ще си купя,че имам 2 афти и много ме дразнят. #Crazy

# 168
  • Мнения: 1 737
Момичета, а някоя от вас пробвала ли е водата за вагинални промивки?Дали би помогнало при бактерии или вирус на шийката наматката?


Да, помага за такива...

# 169
  • Мнения: 291
а дали може да се капе в нослето на триседмично бебе? Thinking

# 170
  • Мнения: 420
И аз днес взех за детето,че го мъчи една хрема от две седмици и с нищо не минава.Обаче много трудно я намерих,и накрая поръчах в една аптека.Незнам дали си въобразявам ,но на обед му сложих и от тогава не съм му бърсала носа.Ще видим утре как ще е.А може ли да се дава едновременно с прополис готов разтвор?

# 171
  • Мнения: 5 393
Някой ползвал ли е водата за третиране на ечемик на окото? На Иво му излезе преди няколко дни и нямам идея с какво да го третирам.Помня, че на мен като малка ми правеха компреси от сварен живовляк, но той няма да стои мирен и за 10 секунди с такова нещо на окото.Има ли смисъл да му капя сребърна вода в окото?Ако някой има опит, моля да сподели Hug

# 172
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Някой ползвал ли е водата за третиране на ечемик на окото? На Иво му излезе преди няколко дни и нямам идея с какво да го третирам.Помня, че на мен като малка ми правеха компреси от сварен живовляк, но той няма да стои мирен и за 10 секунди с такова нещо на окото.Има ли смисъл да му капя сребърна вода в окото?Ако някой има опит, моля да сподели Hug

Да едно от момичетата каза, че много помагало за ечемик.
Аз пробвах за вагинално и за подсилване на имунитета, че мъжа ми и сина ми нещо се бяха раз-кихали и ги болеше гърло и успя да ги пресече не се разболяха. Но сега пак нещо ги хвана а ми свърши сребърната вода, ще трябва утре да купя пак.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 2 133
а дали може да се капе в нослето на триседмично бебе? Thinking

Най-добре се обади на педиатъра на бебето.

# 174
Вчера я купих от една аптека в Стрелбище за 2,5 лв.

а дали може да се капе в нослето на триседмично бебе? Thinking

Най-добре се обади на педиатъра на бебето.

# 175
  • Мнения: 52
това което чета е невероятно!още утре ще си купя.в момента цялото сем.сме кашлящи и сополиви .ГАДОСТ!дано помогне Hug

# 176
  • Мнения: 382
Някой ползвал ли е водата за накапване в очите на бебенце? Нещо ме е шубе,а малката е със сълзящи очи и зачервени очни ръбове.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 1 792
Момичета, в една друга тема коментирахме, че сребърната вода е забранена в други страни. И помислете малко, има логика. Ако сребърната вода избива такъв широк спектър бактерии това означава, че се унищожават и полезни бактерии за нашия организъм, не само вредни. Нали не мислите, че сребърната вода ги различава по някакъв начин? От това, което съм чела излиза, че тя е своеобразен антибиотик. Така че, имайте едно наум с тази сребърна вода.

ladybg, на твое място бих завела детето си на лекар. Недей да пробваш някакви течности с неустановен произход и състав. Още повече, че става въпрос за очи и за бебе.

# 178
  • Мнения: 2 761
Някой знае ли до колко тази сребърна вода помага за диабет? newsm78

Гаргарите със сребърна вода са много ефикасни при фарингит, ларингит, синузит, тонзилит, ринит, ангина, грип. Сребърна вода с концентрация 20 мг/л се препоръчва при язва на стомаха и дванадесетопръстника, хроничен хиперациден гастрит, колит, ентерит с повишено отделяне на стомашен сок, невроза, захарен диабет — пие се по 2 с. л. З пъти дневно 15-20 минути преди хранене. Лечението продължава от 1 до 3 месеца.

ПРИРОДАТА ЛЕКУВА ВСИЧКО
Е. Мирошникова С. Мирошников

Книгата може да се тегли от тук:
http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=20&LangID=0&Letter=%CC

Момичета, в една друга тема коментирахме, че сребърната вода е забранена в други страни.

Не знам къде се е коментирало,но това са големи глупости.Ако някъде е рабранена,то не е за това,4е е вредна.Среброто се е използвало  о6те от дълбока древност за ле4ение.

# 179
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Силно ме съмнява да излекува диабет. Мъжа ми е с диабет и ми се струва научна фантастика; от сребърната вода изведнъж да заработи зад стомашната жлеза и да започне да произвежда инсулин, поне при 1 тип диабет е абсурдно.
Ефикасен е за подсилване на имунитета, поне в нашето семейство от както разбрах за сребърната вода не сме боледували. Но на семейството на моя приятелка не и е помогнала.  newsm78
Но, и на мен ми се струва пълна глупост да е забранена. Сребърната вода се ползва от 2 световна война и в нея няма нищо вредно, това е естествен продукт, а не някаква химия (творение на човека), която лекува едно, но уврежда друго. Няма нищо по-добро от природните продукти, но за нещастие в БГ не се продават като медикаменти, понеже не можели да патентоват продукт от природата, можело само ако се добави химия в него. А и ние простолюдието не знаем коя бика какво ликува за да си набавяме.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт