Какви цели си поставихте за 2007 година?

  • 2 149
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 1 334
Мили, пиши ми на сметката работа, нова къща и 5 изпита  Grinning и 10 кила по-малко  Laughing

# 31
  • Мнения: 2 032
1. Gain weight. At least 30 pounds.
2. Stop exercising. Waste of time.
3. Read less. Makes you think.
4. Watch more TV. I've been missing some good stuff.
5. Procrastinate more. Starting tomorrow.
6. Take a vacation to someplace important: like, to see the largest ball of fluff.
7. Don't have eight children at once.
8. Get in a whole NEW rut!
9. Start being superstitious.
10 Learn to speak in a monotone voice and only use monosyllabic words.
 newsm48

# 32
  • Мнения: 253
 хайде и аз да се запиша - че ако наистина вземем да го преговорим тоя списък в края на годината  ooooh!
И така:

Да завърша последната година от следването, с която се мотая вече 5 години Embarassed
Да се занимая сериозно с планирането и работата по собствен бизнес и той да има редовен оборот.
Да отделя  повече време за четене на книги и да чета поне по 1-2 книги на месец
Да разширя социалните си контакти
Да си се върна във формата която бях преди 6 години (нищо че вече не работя в спортен център)
Да вкарам ред във финансите и най вече да изплатя разни дългове

Ами това е в общи линии!

# 33
  • Мнения: 1 363
в момента търсенето на работа ми е по-скоро развлечение.. ако стане - добре дошло, ако не - здраве да е! И без това не се виждам скоро да започна.. поне още една година докато голямата щерка тръгне на училище.

Мили, ако не ти се започва, недей да кандидатстваш. Не прави тази грешка. Липсата на интерес се усеща от работодателя и няколко отказа могат да  ти подействат доста зле на самочувствието, което в последствие ще се отрази на бъдещето ти кандидатстване за работа, когато наистина искаш да започнеш.  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 780
в момента търсенето на работа ми е по-скоро развлечение.. ако стане - добре дошло, ако не - здраве да е! И без това не се виждам скоро да започна.. поне още една година докато голямата щерка тръгне на училище.

Мили, ако не ти се започва, недей да кандидатстваш. Не прави тази грешка. Липсата на интерес се усеща от работодателя и няколко отказа могат да  ти подействат доста зле на самочувствието, което в последствие ще се отрази на бъдещето ти кандидатстване за работа, когато наистина искаш да започнеш.  Heart Eyes

Мира, не съм стигнала още до работодател. В момента просто следя обявите на рекрутърски фирми и си пращам резюмето. Не бих си губила времето за това или за интервюта, ако определна работа не ме интересуваше. Това, което имах предвид е, че в момента си гледам децата и трябва да е някоя супер добре платена и добра работа, за да мога да си позволя да ги пратя и двете на градина, а аз да работя и второ, че в момента не е належащо за домакинството и аз да работя. Затова казах "развлечение"..  Peace

# 35
  • Мнения: 11 315
Имам намерение да почна работа. Трябваше да стане още миналата година, но... по независещи от мен причини, ще чакам тази година.
Другите ми цели са да сме здрави, да минем без перипетии като предишната и да ни забрави злото.

# 36
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз имам нова цел. Обожавам да пращам картички за рожденни дни. Винаги мисля: на кого трябва да изпратя скоро. След това ме завърта шайбата. И стигам само до картичките: Късно, ама от сърце. Така че, дано успея през тази година да успявам навреме да поздравя всичките си обични хора.

# 37
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 643
- да изкарам най-сетне тукашна шофьорска книжка;
- да си сменя работата (вече действам по въпроса);
- да отслабна (това си го обещавам вече 5 години);
- да престана да се връзвам за глупости (но това едва ли ще стане)
- да попътуваме малко насам-натам

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 19:39 от Rotsa

# 38
  • Мнения: 577
да отслабна 20 кг.
  261uu   
нова кола  car003
и най-важното,да бьда по добра сас близките

# 39
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Вчера се замислих че тази е първата година от 8 насам, в която НЕ МИ СЕ НАЛАГА да си поставям определени цели, които със сигурност трябва да изпълня!!! И страшно спокойстие ме обзе Party....Сигурна съм че повечето от вас ще ме разберете...8 години откакто сме в Англия винаги е имало неща (обикновено много) които със сигурност ТРЯБВА да се изпълнят и други само пожелателни...Това е първата година в която имаме само пожелателни Laughing и ми е много хармонично и спокойно, дано да е така и през цялата 2007!!!

Иначе пожелателните са да сме здрави, да спортувам повече, и да имаме много усмивки Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 381
Да отслабна 15 кг.
Да отида в колежа през септември/ тази година не стана, отмениха курса/
Да си намеря нова работа


GI ти ме успокой малко.Дано на 8 година тук и на мен да не се налага да си поставям цели.

# 41
1-да спра да върша необмислени неща,да не прибързвам
2-да отидем с принцесата при татко в UK
3-да напълнея поне с 6кг и то преди да доиде лятото
4-ако успея поне малко да се преборя с ревността ще се брои за много точки
5-да си сложа силикон Laughingако не напънея Grinning
6-всичко за което не се сещам

Общи условия

Активация на акаунт