Какви цели си поставихте за 2007 година?

  • 2 146
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 907
Да отслабна! Поне с 10 кила. Минимум!

# 16
  • Мнения: 980
искам само да се усмихвам повече и моментите zа усмивки да са повече. Да намеря спокойствие и да се почувствам обичана, zакриляна и желана.
и искам работа...
и ако може и ботушките от онаz витрина дето ги мернах миналата седмица  Praynig еееей мноо яки Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 521
До август да си върна старата форма. И да си я zадържа.
Да отделям повече внимание zа приятелите ми.
Да науча поне 10 детски песнички на немски.
Да понауча мъжО на малко повече български.
Да стана маааалко по_подредена Tired.

# 18
  • Мнения: 7 605
И аз съм на опа6ката за отслабване  Embarassed  но бих казала, 4е трябва об6то взето да се храня по-здравословно
Ина4е:
* да се прибера в БГ
* да кръстим детето в БГ
* да не съм толкова мързелива като става въпрос за домакинството  Whistling (изоб6то, да се стегна малко)
* съботите и неделите да са посветени единственно на семейството
* да пи6а по-4есто на мом4енцето в Бангладе6, което спонсорираме

# 19
  • Мнения: 316
1. През март да се радвам на хубаво и здраво бебче, за отслабване после ще му мисля #Crazy
2. Да науча повече от тайнството на нискоземния език;
3. Най-накрая да си изпратя дипломата за приравняване;
4. Да запазим топлината и обичта в семейството за много дълго.... Hug

  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 757
Темата е супер. Мисля, че помага за постигането на целите ако си ги систематизираш и споделиш с много хора х Wink
Имам само една цел - да направя всичко възможно да си родя живи и здрави близначета и да си гледам по възможно най-добрия начин.
Сметам, че толкова ми стига  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 363
NikiFin[da ne bi...?)

Цели нямам. Имам идеи. Ако мога да отида до Б-я и да взема шоф. книжка (не в Б-я, тук)ще е идеално

# 22
  • Мнения: 5 475
1.Да си оправя здравословните проблеми Rolling Eyes
2.Да си намеря подходяща работа  Sunglasses
3.Да си ида до Бг...не съм се прибирала повече от 2 години  Embarassed

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пьрво да си вля3я вьв формата, че много му отпуснах края миналата година Mr. Green  ooooh!( шоколади, шоколадчета и всякакви подобни шоколадови работи ) и после - една малка Шоколадка Линда Grinning
вЪрти го, сучи го, на теб само шоколад ти е в главата и пред очите  Crazy Mr. Green Heart Eyes

Аз си поставих за цел да не сьм толкова нервна и да си сменя работата (нервността иде от работата Joy).
И вчера си поставих още една цел : да не забравям хармонията и щастието, с които ме посрещна 2007  Heart Eyes

 smile3534 ами да, пустите му шоколади  Crazy....
пожелавам ти да си постигнеш целите от все сьрце  Hug Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 909
пьрво да си вля3я вьв формата, че много му отпуснах края миналата година Mr. Green  ooooh!( шоколади, шоколадчета и всякакви подобни шоколадови работи ) и после - една малка Шоколадка Линда Grinning
вЪрти го, сучи го, на теб само шоколад ти е в главата и пред очите  Crazy Mr. Green Heart Eyes

Аз си поставих за цел да не сьм толкова нервна и да си сменя работата (нервността иде от работата Joy).
И вчера си поставих още една цел : да не забравям хармонията и щастието, с които ме посрещна 2007  Heart Eyes

 smile3534 ами да, пустите му шоколади  Crazy....
пожелавам ти да си постигнеш целите от все сьрце  Hug Heart Eyes
Благодаря, дано и ти осьществиш своите  Heart Eyes Simple Smile
а3 в4ера направих пьрвата кра4ка и информиах шефовете си, 4е 3апо4вам да тьрся нова работа.
На единия видимо му при3ля  Joy,
а другият обеща сьдействие.
Направих и вьтрешно 3апитване до HR на един друг отдел, но ще по4акам, понеже жената е в отпуск та3и седмица.

Айде, девойки, дано сьм повлякла крак и догодина само да отмятаме c             

 Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 780
.. а3 в4ера направих пьрвата кра4ка и информиах шефовете си, 4е 3апо4вам да тьрся нова работа.
На единия видимо му при3ля  Joy,
а другият обеща сьдействие.
Направих и вьтрешно 3апитване до HR на един друг отдел, но ще по4акам, понеже жената е в отпуск та3и седмица.

Айде, девойки, дано сьм повлякла крак и догодина само да отмятаме c             

 Heart Eyes

 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 Браво!!!!!!  Hug
Браво за решителността и амбицията!!
Хайде скоро да се похвалиш и с нова работа и да разлеем шампанското!!

Хареса ми идеята за отмятането..  определено е амбициращо! като при отслабването  ooooh! Mr. Green.. което пък ме кара и аз да се отчета, че днес  направих първата стъпка към по-разумно хранене... с повече плодове, много вода и по-рядко поглеждане към хладилника!!! Много съм горда от себе си! Sunglasses Дано успея да го превърна в начин на хранене, а не в краткосрочна диета!
Получих обаче и един отказ за работа.. но не си го слагам много при сърце.. в момента търсенето на работа ми е по-скоро развлечение.. ако стане - добре дошло, ако не - здраве да е! И без това не се виждам скоро да започна.. поне още една година докато голямата щерка тръгне на училище.

Някой друг да се пУ'Фали?

# 26
  • Мнения: 1 909
smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 Браво!!!!!!  Hug
Браво за решителността и амбицията!!
Хайде скоро да се похвалиш и с нова работа и да разлеем шампанското!!

Хареса ми идеята за отмятането..  определено е амбициращо! като при отслабването  ooooh! Mr. Green.. което пък ме кара и аз да се отчета, че днес  направих първата стъпка към по-разумно хранене... с повече плодове, много вода и по-рядко поглеждане към хладилника!!! Много съм горда от себе си! Sunglasses Дано успея да го превърна в начин на хранене, а не в краткосрочна диета!
Получих обаче и един отказ за работа.. но не си го слагам много при сърце.. в момента търсенето на работа ми е по-скоро развлечение.. ако стане - добре дошло, ако не - здраве да е! И без това не се виждам скоро да започна.. поне още една година докато голямата щерка тръгне на училище.

Някой друг да се пУ'Фали?


Благодаря,  mili46    bouquet

Мотивацията наистина е много важна, особено ако те удари и адреналиньт... а3 в4ера се 4увствах сяка6 ве4е сьм подписала новия договор  Mr. Green
Важно е с какво 4увство 6те подходи 4овек, ако прави6 не6то от фрустрация, успехьт може да ти се види много дале4  newsm78
Не се от4айвай, всяко не6то идва с времето си. Хубава е нагласата ти, харесва ми  Peace Simple Smile

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 09:58 от geminarius

# 27
  • Мнения: 907
Аз съм скромна - само 2 цели. Да си родя бебето и да стана пак гадже, т.е. да сваля най-после всички тия бебешки тлъстинки Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 909
Много е полезно да сподели човек целите си - така се чувстваш по-отговорен някак си, като си ги обявил публично Grinning

Аз трябва да успея да ходя веднъж в седмицата на басейн - никак не изглежда сложно, но...все се намират извинения.

Да успея да поддържам малко повече социални контакти (ама с тези две дечица.. newsm78)

Да успеем да кръстим дечицата в България

Е, засега толкова

Успех на всички ви, Мили, предполагам че накрая на годината ще представиш списъка наново и който не е успял....тупа-лупа? Grinning

# 29
  • Мнения: 780
Много е полезно да сподели човек целите си - така се чувстваш по-отговорен някак си, като си ги обявил публично Grinning

Аз трябва да успея да ходя веднъж в седмицата на басейн - никак не изглежда сложно, но...все се намират извинения.

Да успея да поддържам малко повече социални контакти (ама с тези две дечица.. newsm78)

Да успеем да кръстим дечицата в България

Е, засега толкова

Успех на всички ви, Мили, предполагам че накрая на годината ще представиш списъка наново и който не е успял....тупа-лупа? Grinning

Ще сурвакам наред!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт