Фотошоп XII

  • 32 098
  • 334
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 378
Amber,жестока е .Дааа,права е Малена ....

# 61
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
ЧЕСТИТА НОВА 2007! ДА Е СПОРНА И ИСПЪЛНЕНА С МНОГО ЛЮБОВ И ИСТИНСКИ ПРИЯТНИ ЕМОЦИЙ, ЗА ВСИЧКИ!

# 62
  • Мнения: 2 863
Ставаше въпрос за Св. Валентин първо, после Баба Марта...
По-скоро имах идеята да има тематични неща, а  не толкова да се състезават по между си, но беше само идея, аз и без друго рядко пускам неща, така, че нека момичетата, които го правят по-често  да решат.

# 63
  • Мнения: 1 084
Malenna, Amber, страхотни рамки!!! Аз страдам от липса на снимков материал Sad(, вдъхновение и време Simple Smile)) Поствам нещо съвсем простичко с Джуниър (от сутринта след кошмарната, зъбопоникваща Нова година), защото се сърди, че не му правя рамки ))

# 64
  • Мнения: 6 039
горкичкият, ревнува Grinning

# 65
  • Мнения: 1 884
Е, какво стана сега, ще действаме ли по въпроса с тематичните колажи или няма, нещо не разбрах?  newsm78
Има ли желаещи да си спретнем нещо забавно, и на каква тема последно? "Св. Валентин" ли остава?
btw,  поствам нещичко покрай въпросите  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 237
Лелееее,не мога да смогна да ви изчета!А  и хич не ми достига времето да седна и да правя нови неща.Май доста имам да наваксвам. newsm78

# 67
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
За конкурса- аз съм пас. Но ще ви следя с интерес.
Ето какво направих аз през коледната си ваканция, а имах планове за много много нови рамки Mr. Green










Биляна, страхотни Hug


http://nelipetrova.multiply.com/photos/hi-res/3/29.jpg?xurl=%2Fp … hoto%2F3%2F29.jpg

http://nelipetrova.multiply.com/photos/hi-res/3/28.jpg?xurl=%2Fp … hoto%2F3%2F28.jpg

http://nelipetrova.multiply.com/photos/hi-res/3/28.jpg?xurl=%2Fp … hoto%2F3%2F28.jpg

# 68
  • Мнения: 6 039
ех, че красота, ех, че цветове, не мога да не си призная, че пролетно-летните мотиви са ми легнали на сърце. С тези зимните направо се мъча и си смуча от пръстите. Хайде да става топло. А и снимките сега все са с яке и най много да разнообразя с шапка.

отчет от снощи:

# 69
  • Мнения: 1 884
И на мен ми омръзна тая зима, липсва ми пролетта и окото ми жадува за зеленко  Simple Smile.
Иска ми се вече да е топличко.
Ето едно колажче от мен, да кажа чао на зимата.




Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 12:00 от SheDevil

# 70
  • Мнения: 1 502
Привет момичета!
Искрени благодарности за пожеланията, дано всички станат реалност. Днес съм болна в къщи, надявам се да понаправя някоя друга рамчица, но да видим...
Malenna, свалям шапка пред изкуството ти, незаменима си.   bouquet
SheDevil, както ме тресе в момента, направо ми стопли душата с лятно-зимния колаж, много изпипано.  bouquet
Трилиън, и ти ми стопли душата с тия топли цветове.   bouquet

# 71
  • Русе
  • Мнения: 611
Аз съм навита за състезанието въпреки че не мога да се похваля с големи успехи във фотошопстването , но мисля че ще бъде интересно.Ако обаче има само  2-3 момичета навити както се очертава до сега мисля , че няма смисъл.

# 72
  • Мнения: 2 863
Аз съм навита за състезанието въпреки че не мога да се похваля с големи успехи във фотошопстването , но мисля че ще бъде интересно.Ако обаче има само  2-3 момичета навити както се очертава до сега мисля , че няма смисъл.
И аз така мисля, просто ми се струваше, че ще бъде по-интересно, но може пък по-нататък да има повече желаещи:)

# 73
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз дори измислих наградата, пък вие се отказахте. Спечелилата работа да стои в първия постинг на темата ни до следващия конкурс.А и защо да е гласуване, може да си изберем жури от по-наредналите, които няма да участват. За председател предлагам Малена.

Мимс се изгуби някъде newsm78

# 74
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Това е от мен. В белия лист ще слагам снимка на малката първокласничка.
Искаше ми се да сложа огледална сянка на кабърчетата, но не  успях. Освен това искам белия лист, със снимката малко да е повдигнат.
Приемам всякакви препоръки и забележки.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт