На ФЕВРУАРИ 2005 Юнаците - излизат от тумбаците!!! ХІ

  • 15 670
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 562
Marry_72 и Годзи, май ще си спретнем купон заедно в болницата   bigdance2

# 61
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Pola
Marry_72 и Годзи, май ще си спретнем купон заедно в болницата   bigdance2

Да, предлагам да си сложим малки табелки с  Ник-овете, за да се разпознаем!!!!  Laughing

# 62
  • Мнения: 366
Цитат на: Godzilla
Цитат на: Pola
Marry_72 и Годзи, май ще си спретнем купон заедно в болницата   bigdance2

Да, предлагам да си сложим малки табелки с  Ник-овете, за да се разпознаем!!!!  Laughing


А още по-хубаво ще бъде, ако имате и лаптопче със сателитна връзка (ала Джеймс Бонд), че да споделите купончето и с нас Simple Smile

Привет и от мен - щастливата мен, водих бебо на балет и бяхме над оркестъра на първи ред - той/тя беше много доволен и си оттанцува. Честно казано много се радвам, че се е научил да слуша класическа музика, че то с тази майка има ли избор милия Simple Smile))

Отивам да изтърбуша хладилника, а на вас Лека нощ ви пожелавам  Simple Smile

# 63
Цитат на: Godzilla
Цитат на: Pola
Marry_72 и Годзи, май ще си спретнем купон заедно в болницата   bigdance2

Да, предлагам да си сложим малки табелки с  Ник-овете, за да се разпознаем!!!!  Laughing


Ха, идеята ми харесва. Някоя от вас ще бъде ли във ВИП стая? Щото аз мисля да съм във ВИП

# 64
  • Мнения: 2 274
Цитат на: marry_72

Ха, идеята ми харесва. Някоя от вас ще бъде ли във ВИП стая? Щото аз мисля да съм във ВИП

Не, не смятам да съм във ВИП.

# 65
  • Мнения: 2 498
Момичета, бързам да ви съобщя, че имате още едно бебе....
На 27-ми ТАNITA-30, на обяд роди момиченце-Мелия-3200гр., 50 см....всичко е минало нормално....

Извинявайте, че ви съобщавам след няколко часа, но много съм притеснена-утре ще приемат дъщеря ми в болницата-с двустранна пневмония е...

# 66
  • Мнения: 1 045
Честито на мама Таня ! Да и е жива и здрава малката принцеса !
Божкееееее като и гледам термина на Таня ми тя след мене пък вече си има бебка #Puppy dog  Виждате ли какво става момичета ? Ние дет най са притесняваме , най-накрая на опашката ще останем май..... Whistling

# 67
  • София
  • Мнения: 679
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МАМА ТАНЯ!!!

Момичета и аз се отправям към болницата след 2 часа. Вчера бях на преглед и вече имам 100% изглаждане на шийката и 3см. разкритие. От няколко часа съм с контракции и изчаквам само да се освободи моя лекар, че има планирано секцио за да ме приеме.

Стисткайте ми палци, че много ме е страх! Бебето е доста едричко за мен и незнам как ще се развият събитията, но едно е сигурно, че в най-скоро време ще се срещна с нашта бебка.

# 68
  • Мнения: 562
Цитат на: marry_72

Някоя от вас ще бъде ли във ВИП стая? Щото аз мисля да съм във ВИП


Аз ще съм във ВИП стая.

И ЧЕСТИТО на ТАНИТА  #Milti  #Milti Да е жива и здрава малката принцеса!

# 69
  • Мнения: 844
Честита бебка на мама Танита. Много, здраве и късмет на двета дами!

# 70
  • Мнения: 523
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА ММА ТАНЯ;)
ЛЕКО РАЖДАНЕ ВАЛЯ, ама може и вече да си родила, дано:))

# 71
  • Мнения: 2 274
Леееее, как само се развиват нещата!!!!
ТАНИТА, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ЩЕРКАТА!!!! БРЪЗО СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАЙ!!!   ura   ylinfant   love001
Вили, стискаме ти палцииииии!!!! Всичко ще е наред!!! Flowers Four Leaf Clover

# 72
  • Мнения: 206
#Milti 4естито бебе...
Здравейте мили,как сте?
Много малко ни остана аа.Ве4е по4нах да се притеснявам.Ходихме вьв Май4ин Дом,уговорихме се сьс Др.Яков.
Дано вси4ко да стане по-бьрзо 4е нямам тьрпение.
Моята приятелка Деси роди на 21.01 и си имат мом4е,кристиха го Кристиян.Та роди вьв Окрьжна и не е доволна...

# 73
  • София
  • Мнения: 6 810
ЕЕЕ,честито бебе на мама Таня!Да и е живичко и здравичко детенцето!
Валя,стискаме палци всичко да е наред и да се похвалиш скоро!
Момичета,като си помисля,че на мен ми остават още 20дни до темина и лошо ми става.Хем иксам да си го гушна,хем искам да ми мине последният изпит на 7ми и тогава да тръгва да излиза беборанка!

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
ЧЕСТИТО,TANITA!
Да сте живи и здрави с девойката и много да се обичате и слушкате!
 newsm30
villi, стискам палци всичко да е по план, леко и безаварийно раждане и едно здраво и сладичко бебече да гушкаш довечера!
Много се разчевръстихте, момичета, с раждането  Thinking
На мен все ми се струва,че има време и си планирам какво ли не за предстоящите дни  Rolling Eyes
Нямам чувство,че ще раждам скоро  Rolling Eyes ,ама то и никой няма да ме пита, де  Wink Човекът като реши да излиза няма да се съобразява с плановете на мама-та  Flutter
Днес ми предстои боядисване на косата, маникюр - въобще разкрасителен ден  4470 , пък ще видя, докъде ще ми стигне търпението  ooooh!
Хубав и спокоен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт