Крадете ли от хотелските стаи?

  • 3 129
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 294
Не - защо ми е някакво си сапунче или шампоанче, или още по-малко използвана хавлия от друг?

# 46
  • Мнения: 7 112
Остава да започна да разтоварвам хотелите от техните вещи. И после ще си посипвам главата с пепел къде да ги дяна в дома си. Нема нужда.

# 47
  • Мнения: 1 100
Аха. Всеки път си крада бонбонките или каквото са ми 'аризали камериерките върху леглото.  Joy Да са живи и здрави.  Grinning

# 48
  • Мнения: 560
Е, шампоанчета и сапунчета се полагат, тоест не е кражба. На въпроса- не, не крада...за какво са ми хавалии и тем подобни, използвани от стотици хора преди мен??
И не само.
Значи всичко това:козметика в банята+шапката за къпане,обувалката в гардероба,тампона за полиране на обувки,комплекта за шиене,химикалката и тефтерчето на бюрото,цялата папка с листа,пощенски пликове,рекламни брошури и картички на хотела и други рекламирани от него,презерватива в нощното шкафче,комплекта за бръснене,четката и паста за зъби и бонбончето на възглавницата СА ЗА ВАС.
От презерватива нататък се слагат обикновено в хотели 5 звезди.
Друго е обаче да повлечете телевизора и да убеждавате охраната,че това е "монитора" на джобния ви лап-топ /шега-не ми се е случвала такава наглост/.

# 49
  • Мнения: 5 539
Ние сме много добри клиенти на хотелите, които посещаваме, и персоналът и собствениците обикновено остават доволни Peace
Освен това съм работила на рецепция и знам какво е. Никога не би ми хрумнало да отмъкна нещо от хотел, някакси не ми се връзва #Crazy

# 50
  • Мнения: 2 759
Аз... си взимам... и найлоновите шапки за баня - така и не намерих от къде да си купувам Embarassed
        Като писах, че повечето неща 'не се броят' за кражба, нямах предвид, че си ги прибирам, а че са калкулирани в цената на стаята и ако е нарушена цялостта на опаковката така или иначе се изхвърлят. От друга страна шампоаните/балсамите в 99% от случаите са с доста ниско качество.

      Но точно тези еднократни шапки за баня ми вършат чудесна работа при всички маски, които си правя, затова си ги вземам... Опитвала съм се да си купя от козметични магазини, но ми казаха, че жената, която ги прави не е ходила отдавна поради което така и не намерих.

# 51
  • Мнения: 1 043
 Mr. Green ох и сол пиперчетата от самолета си взимам даже  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 1 043
човещинка - явно ни е заложено на повечето жени да сабираме разни нещица за гнездото  Joy

# 53
Абсолютно винаги си отмъквам онова мъничко нещо с безопасна игла, няколко кончета и копче. Колко колежки съм спасила от резил с това, че във всяка моя чанта има по едно такова нещичко Laughing
Joy Joy Joy  Peace и аз така с конците  Joy

# 54
  • Мнения: 7 112
Значи всичко това:козметика в банята+шапката за къпане,обувалката в гардероба,тампона за полиране на обувки,комплекта за шиене,химикалката и тефтерчето на бюрото,цялата папка с листа,пощенски пликове,рекламни брошури и картички на хотела и други рекламирани от него,презерватива в нощното шкафче,комплекта за бръснене,четката и паста за зъби и бонбончето на възглавницата СА ЗА ВАС.
От презерватива нататък се слагат обикновено в хотели 5 звезди.
Нещата трябва да се променят - Шапката да стане с едногодишна употреба.
Презервативите си имат хотелски модел за многократна употреба. Някакъв вулканизиран вид гума.
Може и самобръсначките да са нееднократни. Да се въведе в действие старото обурудване от бръснарниците.
Бобончето само се облизва и обратно в опаковката.
 hahaha
 

# 55
  • Мнения: 4 735
Не, никога. Падам си по дебелите хотелски хавлии, но само съм им се възхищавала на място.

# 56
  • Мнения: 4 176
Никога! Никакви сувенири, никакви сантименти. Мразя дрънкулки и ненужни вещи.
Вярвам в снимките на любими места. Останалото е простотия. Лично мнение.
Имаше навремето тема за това дали крадем от заведенията. Мисля, че и това е гранде простотия.

# 57
  • Мнения: 5 468
Нищо не съм взимала от хотели. А сега не ходя. И да ида, не вярвам нещо толкова да ме изкуши... А и съм малко параноичка и все си мисля, че отнякъде някой ще ме види. Предпочитам да не пипна, отколкото да ме спрат на вратата - "Дай сега сапунчето!!! А хавлията, а?" Joy Embarassed Ще пукна от срам.

# 58
  • Мнения: 1 424
Взимала съм само по някое шампоанче и веднъж  едни хавлиени чехли за след баня  Mr. Green Ама това е дребна работа,не е кражба за мен.... а картини,хавлии и т.н. не ми е хрумвало дори да взема  Naughty

# 59
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Веднъж от една командировка във Франция се завърнах с хотелски сапуни, салфетки и шампоани  Mr. Green ама много сладки сапуни бяха - на цветя и така си и миришеха - розите - на рози, лилиите - на лилии и тн .......
Много яки!

Общи условия

Активация на акаунт