Дали съм бременна или е нещо друго?

  • 2 617
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Дано е бременност, но не се навивай още от сега. Раздавай го по-спокойно,  направи тест на датата на която чакаш да ти дойде. Според мен е супер рано да отчете тест, та ову-то ти е била преди една седмица... newsm78

# 16
  • Мнения: 547
Мила Д.Анчева, предлагам ти да се тестваш с първа сутришна урина, но с друг тест. При мен шуър чек на два пъти показа бледа втора чертичка, без да съм бременна. Вярно около половин час след указаното време, но в този форум момичетата приемат, че понякога се получава и така - чертичка след указаното време също може да означава бременност. А ако смяташ, че овулацията ти е била около 28.12 наистина е раничко за наситена втора чертичка. Желая ти следващия тест да е убедително доказателство че ще ставаш майка. Успех!

# 17
  • Мнения: 176
Направих си тест с различна марка тази сутрин (този път clear test- лента, защото на опаковката му пише, че е за след седмия ден от зачеването) и ми показа пак много, много бледа втора линийка. И все пак ще ви послушам да не се надявам много, за да не се разочаровам. Следващ тест ще направя чак като ми дойде датата.
Отново ви благодаря за съветите и подкрепата!   bouquet   Вие сте добри приятелки  Hug .  Обичам ви!!!

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 14:00 от d.ancheva

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Хайде, стискам палци следващия тест да покаже тлъста втора чертичка!

# 19
  • Мнения: 176
Момичета, помощ!!!
Снощи като си легнахме с мъжа  ми, реших да си разтрия гърдите, защото ме болят ужасно и напипах голяма бучка между едната си гърда и мишницата. Заболя ме като я натиснах. Поопипах за още и открих още 2, но доста по- малки. А мисля, че съм бременна наистина, пък и теста тази сутрин го доказа (много по- ясна втора черта). Дали е от развиване на гърдите или е поради рак? Как мислите? Моля някой да ме посъветва нещо, защото наистина съм изплашена. Какво да правя? При какъв лекар да ходя?

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
Отивай на лекар - тук никой няма да може да ти каже нещо със сигурност.

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 09:00 от Лекси

# 21
  • Мнения: 11 607
Отивай на лекар - тук никой няма да може да ти каже нещо със сигурнос.

 Peace Дано има бременост!

# 22
  • Мнения: 176
Охххх...Олекна ми. Благодаря Ви за Всичко!!!
Наистина е било от бременността!!! Всичко е наред. Дано и занапред да е така.  Praynig
Обичам Ви!!!   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Все пак отиде ли на лекар? Че си бременна е ясно, за което честито  bouquet, но не е обичайно да имаш температура и бучки

# 24
  • София
  • Мнения: 36 048
Не изпадай в паника - нормално е и високата температура / но не повече от 37,3/ , както и зърнестата структура на гърдите в ЛФ.
За всеки случай, ако болките предизвикват дискомфорт - направи консултация с мамолог.
На мамолог се ходи след М. преди О.
Честито за хубавата новина!  bouquet

# 25
  • Мнения: 176
Да, ходих на лекар- той ми каза да не се притеснявам за бучките. Съобщих му и за температурата, която меря под мишницата и той каза да продължавам да я следя. Между другото, тя не се покачва над 37,5, но в повечето случаи си стои 37,2-37,3. И се чувствам добре. Благодаря Ви за помощта.   newsm51

# 26
  • Мнения: 284
ЧЕСТИТО   bouquet

# 27
Привет дами, бих искала да ви попитам дали е задължително при евентуална бременност темпер. да е над 37.Защото, четейки симптомите на d.ancheva, аз мога да кажа че ги имам всичките, но темп ми е около 36.9.Трябва да ми дойде на 17.18.01 , но се надявам изобщо да не става Praynig.Преди 2 вечери  правих тест но беше /-/.Отчитам го на това че е рано все пак, но....ще се радвам да ми кажете мненито си.
поздрави на всички
  bouquet

# 28
  • Мнения: 17
Охххх...Олекна ми. Благодаря Ви за Всичко!!!
Наистина е било от бременността!!! Всичко е наред. Дано и занапред да е така.  Praynig
Обичам Ви!!!   bouquet
Peace  Hug  Peace
Много се радвам за теб. ЧЕСТИТО. newsm44

# 29
  • Варна
  • Мнения: 917
моята температура след овулация се качва към 37 до началото на следващия цикъл. Това нормално ли е без да съм бременна?

Общи условия

Активация на акаунт