Дали съм бременна или е нещо друго?

  • 2 611
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
mila-ss , АЗ бях също в твоето положение до днес, и на мен трябва да ми дойде тогава към 16- 18  но ако си много нетърпелива, можеш да направиш кръвен тест, струва 12 лв .
Аз си направих днес сутринта, но за съжаление е отрицателен .
Малко съм нещастна , но дано следващия път да стане .
Пожелавам ти  УСПЕХ !
Дано да си бременна .
Пиши какво е станало .
Поздрави Диляна !

# 31
  • Мнения: 176
Megan и Tsveti, благодаря ви от сърце !  bouquet

# 32
  • Мнения: 191
моята температура след овулация се качва към 37 до началото на следващия цикъл. Това нормално ли е без да съм бременна?

Здравей, абсолютно нормално е температурата спада преди да ти дойде цикъла, ако си бременна се задържа така температурата през първите 3 месеца от бременността, успех Peace

ЧЕСТИТО НА Д.АНЧЕВА, ЛЕКА И СПОКОЙНА БРЕМЕННОСТ  bouquet

# 33
  • Мнения: 176
Огромно благодаря, Lileto Ya !!!!!!!

# 34
  • Мнения: 83
d.ancheva честито мила  smile3525 бъди щастлива и да се радвате на прекрасно  baby_neutral накрая   bouquet

# 35
  • Мнения: 233
Незнам как попаднах в тази темичка но не се сдържах да я прочета до край и да разбера че има бременна мама.ЧЕСТИТО миличка-пътят ти от тук нататък да е обсипан с цветя.И на финала най-прекрасното бебоче.  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 176
Много благодарности на всички за пожеланията!!! Пожелавам на тези, които не са го изпитали това чудо още, да го изпитат по- скоро! А на тези, които вече са минали по този път- да са ви живи и здрави дечицата...А на тези, които са бременни в момента- желая лека, щастлива бременност и леко раждане!!!!  newsm51 newsm10

# 37
ЧЕСТИТО НА D.ANCHEVA!!!  bouquet
Мили Дами, имам нужда от съвет.На 13.01 имах леко зацапване, от което помислих че и този път нищо не е станало.Обаче след това, нищо ...Снощи пак имах много мнофо бледа розово кафеникава точица ...И все още не ми е дошъл МЦ.Не знам какво да мисля.Гърдите продължават да си ме болят.Миналата седмица имах болки и в кръста и в яйцниците, сега престанаха.Само леко придърпване усещам.Страх ме е да си направя тест, за да не се разочаровам отново...В очакване съм което ме побърква...Моля ви....дайте ми съвет, не знам какво става.Никога не съм имала проблемен цикъл. Sad
 Praynig
Безкрайно ви благодаря че го има този форум   bouquet

# 38
  • Мнения: 176
mila-ss, и все пак направи тест, ако още не си.
Желая ти успех! Не забравяй да бъдеш спокойна! Само така ще е наред всичко...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт