В коремчета забележими, МАЙ-ски европейчета се свили!...

  • 10 426
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 877
Какво значи да се пазим момичета не можем все да сме в легнало положение. Аз като ви слушам направо се плаша как ще я караме докрая - има толкова много време

Kати, може може да сме все в легнало положение - дано само да не се налага. Но за да ти наложат строг режим, трябва да имаш сериозен проблем. Само не разбирам ти защо се тормозиш newsm78 Щом доки ти казва, че всичко ти е наред - радвай се на бременността и престани да се притесняваш без причина!!! От това шашкане ще вземеш да си докараш някой проблем!!!

Ако една бременна се чувства добре и лекарят и е на същото мнение - за нея е най-добре да се движи максимално много и да е дейна, и да не се залежава. Лежането е превантивна мярка, когато има нужда, а не най-доброто за ВСЯКА бременна!!!

# 286
  • Мнения: 1 531
задължително искам да си купя шезлонг за бебето, смятам, че ще е от полза да го разнасям с мен из къщи.

Peace аз също - или шезлонг или кошче като за кола, ама не за кола  Laughing не че имам много голямо 'къщи'=гарсониерка, ама все пак са си две стаи  Mr. Green

стискам палци на пешън за темата - ама май трябва ДНЕС, че свъършва  ooooh! разменихме си ЛС.... майче,майче, свикнах аз, ама нека се тестне и некой друг, пък после пак аз
 
Laughing

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
T i T,  този модел удивително прилича на модела, който ползвах с баткото, но тогава марката беше друга. Удобна е, но на мен ми беше тежичка по някое време и купихме и лятна като порасна малко. Иначе е маневрена, здрава, моят модел поне беше с амортисьори, този незнам как е (все пак баткото беше бебе преди 7 години и за тогава си беше супер количка).
А Чполино не е китайско производство, незнам защо всички са останали с такова впечатление. Правят ги тук, фирмата се казва Максиком, същите, които произвеждат и велосипедите Спринт. Вярно е, че купуват материала от Китай, но се държи на качеството. В момента строят нова производствена база, огромна е.  Имат резервни части за продукцията си и ако нещо сгафи - носиш и ти го ремонтират( въпреки, че точно този модел, посочен от Т i Т геройски издържа година и половина на пране, миене, тормозене по пътищата без да му се развали нищо и накрая беше като нов). Имат и застраховки на продукцията си(голяма част от велосипедите са за износ, а там се държи на тези неща). Не правя реклама на фирмата, имаме много близък познат, който работи там (не в производството, а в управлението) и е доста навътре в нещата, та от него знам тези неща.

# 288
  • Мнения: 36
Добро утро,
Ура днес е петък newsm44!  
КСИ радвам се че вече сте добре с бебо, ама трябва много да се пазиш наистина.
Аз също получавам стягане в корема от време навреме, неболезнено.  усещам го как се втвърдява. Даже първия път като се случи така се уплаших, че веднага звъннах на док. Той ме успокои и каза, че това е нормално, но да отида да ме прегледа все пак. Оказа се че всичко си е нормално, просто бебчо е много активен и ритка доста.  Миналата седмица като бях на ЖК акушерката ме попита дали получавам такова стягане от време навреме и също потвърди, че това се случва често. Не са ми изписвали нищо засега, само док ми каза да вземам но-шпа, ако ме заболи. Сега го усещам от време навреме и най-вече вечер.
Количка Чиполино - една позната си е взела такава комбинирана и я видях преди преди няколко дни. Много е доволна, лекичка, маневрена, бебчо е защитен. Каза че тежи 7 кг.
за цигарите - аз ги спрях ноември 2005 т.е. преди година и нещо и то от раз. Дори не вярвях, че ще успея и въобще не си го поставях като цел. Просто го реших на момента и си викам що да не се пробвам. Преди това даже не съм се пробвала да ги спра, защото знаех че няма да успея. А пушех от 8 клас без прекъсване, около 1/2 кутия дневно може и повече. мъжа ми ми се смееше и викаше луда ли си ти няма да ги спреш никога, а той не пуши. Но успях, оттогава не съм си дръпвала даже. Само да не ми прищрака нещо и да ги почна пак. Има много случаи дето са ги спрели и след време, дори години пак почват. Сега дима ме отвращава и дано да е така ...

# 289
  • Мнения: 3 089
ето заглавия някакви:

МАЙски мами сме красиви, чакаме си бебета игриви.
ей го иде вече МАЙ и тогава ще сме двама/трима Simple Smile знай

мога и още да ги нарина, но чакам петра всеки момент да се размучи.

# 290
  • София
  • Мнения: 4 588
Здравейте,момичета, сори,че се бавя с темата, но малко работа изникна, а и шефът постоянно ми е на главата и ме кара да търся някакви работи тук. smile3511. А и една тъпа овца ми вдигна кръвното тук.  #2gunfire На мен заглавията на майчето ми харесват. Peace Ако някой има други идеи,казвайте. Laughing

# 291
  • Мнения: 1 531
ето че пешън вече е тук и чакаме - пешън, като си готова, предлагам да я пуснеш, дори и тази да не е свършила, ние ще си пишем в старата, докато я заключат  Laughing  важното е да има нова налична  Wink

да обобщим за срещата - макар и анкетата да е до 15ти, явно няма да дочака заветната дата: та, 25 януари Flutter като понаближи ще трябва да фиксираме и час и място  Hug

на мен МАЙски мами сме красиви, чакаме си бебета игриви! ми харесва повече
 Peace

# 292
  • Мнения: 1 531
хахаха, не си спомнях дтата и обърках - та 24 януари !!!!!!!!!!!!!!!
 Hug

вижте ми темичката за Шейново  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155969.0

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 11:10 от ninochka

# 293
  • София
  • Мнения: 4 588
Момичета пуснах,само че има още доста да се потрудя. Simple Smile Ще ме прощавате,че става бавно, но имам и работа тук, а и нетът ми е ужасен #2gunfire Чакам всякакви предложения и идеи. Laughing

# 294
  • Мнения: 1 531
даже, stanella, аз бях питала и ще се опитам да намеря направо такава количка, която си има кошче - преносимо измъкваемо, да е с легнало положение за мъъънички бебенца и после и със седящи положения за по-големи бебенца  Wink  ако нещо подробно проучиш, да знаеш, че съм фен, и ме информирай, плс  Flutter

видяхте ли темата за камера в родилното в бургас - казвам за нашите бургазлийки
  ooooh!

# 295
  • На морето!
  • Мнения: 5 759
ninochka,ще пуснеш ли линк към темата за Рд в бургас,че нещо не мога да я намеря  newsm78
Нашета бебка пък е много кротка май.На видеозона всеки път се мята щуретината,а аз въобще не я усещам  Tired апък толкова ми се иска  Blush

# 296
  • Мнения: 96
ок ако видя нещо такова ще свиркам

# 297
  • Мнения: 1 531
ninochka,ще пуснеш ли линк към темата за Рд в бургас,че нещо не мога да я намеря  newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156100.0

# 298
  • Мнения: 1 531
шезлонг например http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_71&products_id=2383 или http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_71&products_id=2384 но и двете май са само за малки бебета  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт