Умеете ли ги тези неща?

  • 1 858
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 447
Аз съм вярна и любяща съпруга. Подаръците ми са изконно право. Не си "искам" подаръци. Очаквам да ми се подаряват красиви неща без да подканям или намеквам за това.  Crossing Arms
А, именно  Simple Smile

Кас, аз бих го изплющяла наказателно, ама така, че да го боли, и не бих взела колата  Grinning

# 31
  • Мнения: 805
Едно малко дробче го водех на кино и даже му купувах чипс.

# 32
  • Мнения: 252
Не, не ги умея тези неща. Не давам мъж да плати сметката.Чувствам се някак си newsm78 незнам-кофти. Даже след като се ожених ми беше много некомфортно когато мажО плащаше-каквото и да било hahaha

# 33
  • Мнения: 512
Ами не се бях замисляла дали ги мога тия работи, ама вие ме замислихте  Laughing.
За 10 години, откакто съм с моя мъж, не ми се е налагало да си искам подаръци, но той милия явно има шесто чувство за тия неща (е, и за други също  Embarassed) и досега нито веднъж не ме е разочаровал, познава отлично вкуса ми.
Когато бяхме пресни гаджета даже ми беше неудобно на моменти, защото само да се загледах по нещо на някоя витрина и той на другия ден ми цъфваше с него - захилен до уши - нали съм го била харесала. До сълзи ме е трогвал понякога. Само искам да уточня, че става въпрос за съвсем нормални и понякога дребни подаръци (книги, някоя дрънкулка...), а не за нещо прекалено скъпо.
През миналото лято си харесах една чанта в магазин, намиращ се на километри от нас, но се спогледахме и решихме, че нямаме пари в момента за такива работи. На другия ден излезнаха с детето на разходка, а аз останах да си върша нещо. Прибират се и детето крещи от вратата - "Мамо, ела, това е за тебе!" Отивам - чантата!!! Опакована красиво и направо... щях да литна! И не толкова, че получих, каквото исках, а просто жеста беше приказен!
Мда. Айде стига, че се разчувствах...

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Никога не съм си просила подаръци. Дори съм се чувствала неудобно, когато мъже са ми правили скъпи такива. Приемам го като някакъв ангажимент, което не ми харесва. Балама...
Сега положението е по-различно, купувам си сама каквото искам, естествено с мярка. Даже не можах да си измисля подарък от мъжа ми за Коледа...

# 35
  • Мнения: 2 897
Не. Подаръците са си подаръци. Ако искам нещо, си го купувам.

Съгласна съм с Дона,същото важи и за мен.

# 36
  • Мнения: 1 446
На мен един лъскав уж момък ме попита каква кола искам, като не пропусна да вмъкне, че всеки уикенд ще ми идват с някоя приятелка на гости. В допълнение с един силиконов член с колан за да сме се редували да го клатим. Сещаш се, карам си скромна кола-купена лично от мен и не се налага да прониквам в ничий мъжки задник.

Леле, Кас, бих се навила само заради идеята да му го набутам на некой мъж  newsm44 а ако посъбера и снимков материал от събитието - може и не само кола да карам. Само да не стане като Лилито в ББ 3 - оп! и й взеха колата, преди да й се порадва.

# 37
  • Мнения: 1 813
Умея да.
И татенцето си ми дава пари когато поискам и приятелят ми никога не отказва.
Дори и при двамата наблюдавам нещо странно : излизаме примерно гаджето ми да си купи дрехи,а той гледа витрините,харесва нещо за мен и сам иска да ми го вземе .
Не виждам нищо лошо или унизително.
Дори майка ми и сестра ми ме питат как го правя  Joy

# 38
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Не ми се е налагало да си искам подаръци от които и да е. Мъжът ми ме задоволява по всички параграфи Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми не не умея,винаги ми е било неудобно само при мисълта,че бих могла да си поискам нещо.Дори сега когато вече съм семейна,ако искам нещо все отлагам докато си го поискам да ми го купи мъжа ми или да ми даде пари да си го купя.Чакам чакам,неудобно ми е,накрая или аз си го купувам когато ме спонсорира или си казвам.

# 40
  • Мнения: 441
Ами не се бях замисляла дали ги мога тия работи, ама вие ме замислихте  Laughing.
За 10 години, откакто съм с моя мъж, не ми се е налагало да си искам подаръци, но той милия явно има шесто чувство за тия неща (е, и за други също  Embarassed)
и аз така  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт