Операция хемороиди

  • 1 144
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте. Предстои ми лазерна операция на вътрешни хемороиди. Исках бантлигиране (с пръстените),  но доктора каза, че при мен не е възможно поради физиологична особеност, но все пак мисля да отида на второ мнение).  Може ли препоръки за доктори, от които сте доволни, и информация при вас как е минала процедурата. Чета из мрежата много гадни коментари и вече съм се наплашил.

# 1
  • Мнения: 20
Привет, аз за сега към клиниката на доктор Матев съм се ориентирала в Стара Загора и аз искам да ги махна въпреки че и мен си ме е шубе. Нооо има и много хора които казват че си се оправят и забравят за проблема, така че кураж и всичко ще е наред! Само трябва да си намериш твоя доктор, на който да имаш доверие Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря за мнението. За сега опитвам последен отчаян опит за едномесечно лечение с Детралекс и се надявам да се получи. Познатите около мен казват същото: " Има болки при възстановяването, но се ядосвам, че не съм го направил много по-рано. Щях да си спестя много мъки. ". Успех и на теб!

# 3
  • Мнения: 2 030
Мой познат се оперира в on-cliniс във Варна и каза, че няма никакви болки след оперирането. Не е класическа операция, а някакъв друг метод.
Първо правели преглед безболезнен с аноскоп.
 Но не работят по здравна каса.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 16
За операция с лазер трябва да си има в предвид за последиците,а именно възможно стесняване на ануса заради изгорялата тъкан от лазера.

# 5
  • Мнения: 309
Здравейте. Предстои ми лазерна операция на вътрешни хемороиди. Исках бантлигиране (с пръстените),  но доктора каза, че при мен не е възможно поради физиологична особеност, но все пак мисля да отида на второ мнение).  Може ли препоръки за доктори, от които сте доволни, и информация при вас как е минала процедурата. Чета из мрежата много гадни коментари и вече съм се наплашил.
Здравейте, моля за информация как мина операцията при Вас. Аз тепърва влизам в тази тема и всяка препоръка от минали по този път ще ми е полезна.
Благодаря предварително.

Последна редакция: нд, 03 сеп 2023, 19:57 от ехк

# 6
  • Мнения: 37
Сега... От много прочетена литература по въпроса мога да потвърдя едно. Стеснение на ануса се получава само и единствено, когато два хемороида един срещу друг се оперират и вече разранената кожа епитилизира една с друга. Това е причината. За това докторите някой път остават 1 хемороид, който е срещу оперирания непремахнат.  Другото несериозно.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 16
Здравейте. Предстои ми лазерна операция на вътрешни хемороиди. Исках бантлигиране (с пръстените),  но доктора каза, че при мен не е възможно поради физиологична особеност, но все пак мисля да отида на второ мнение).  Може ли препоръки за доктори, от които сте доволни, и информация при вас как е минала процедурата. Чета из мрежата много гадни коментари и вече съм се наплашил.
Трябва много внимателно да избереш лекаря,който ще те оперира с лазер изключително важно е,да е хирург с опитни ръце,защото лазера както при другите методи си има следоперативни усложнения.Лазера е подходящ за 1,2 и в някои случаи на 3 ти стадий.

Общи условия

Активация на акаунт