Изхвърляте ли старите биберони?

  • 1 654
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Хвърлям

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Да,хвърлям ги.

# 17
  • Мнения: 2 897
Хвърлям ги,за второто-нови Mr. Green

# 18
  • Мнения: X
Не мисля, че е редно втора употреба биберони да се дават на новородено......въпреки че се изваряват все пак де но...както и да е, аз изхвърлих всички шишета и биберони. Имам само едно шише на Авент с по-голям грамж, което още ползам за млякото вечер и 2-3 биберона залъгалка, без които неможем Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 6 164
Ъ... дрехи да пазиш разбирам, ама чак пък бибероните Stop Това са... ммм... консумативи Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 480
Изхвърлям ги.

# 21
  • Мнения: 999
аз пазя всичко защото съм вещоман, но живот и здраве ще взимаме нови когато дойде време за брадче или сестриче.

# 22
  • Мнения: 2 309
До сега всичките ги изхвърлям...

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
Да,като дойде друго бебче ще купим нови.

# 24
  • Мнения: 532
 Аз ползвам Avent и  ще купя нови за второто бебе,същото се отнася и за залъгалките.

# 25
  • Мнения: 1 043
И аз ще ги изхвърля,въпреки че все още не мисля за второ Flutter

# 26
  • Мнения: 2 677
Бибероните от шишетата сменям на два месеца. Залъгалките през месец, а някои сдават багажа на втората седмица.
Не мисля, че е много рационално да пазя биберони за евентуално второ дете.  newsm78

# 27
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Скоро си смених бибите на шишетата, незнам защо но си ги прибрах в шкафа, не че ще ги използвам отново......дори и да имам второ бебе , също бих си купила нови, но ........незнам защо не ги изхвърлих...

# 28
  • Мнения: 5 362
Изхвърлила съм ги вече.Като си имаме друго детенце, нови ще му купя.

# 29
  • Мнения: 903
лично аз ги изхвърлям. не смятам че ще спестя кой знае колко а и е божа работа кога ще стане второто детенце.

  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт