По време на бременност усещали ли сте бебето през корема си?

  • 2 049
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 479
Вероятно е бебето !
Ама да знаеш само колко ти се радвам,помня първите ти постове,тогава май си търсеше още квартира и още не беше бременна...Гледах написаното под аватара ти и мислено ти стисках палци ! И ето че бебчето станало !
Ами добрее дошла,леко бременеене и още по-леко раждане !
  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти, близначе  Heart Eyes
Вече съм абсолютно убедена, че е бебчето!! Още на следващия ден ритничетата му станаха по - силни, щом и таткото ги усети  Mr. Green Днес даже и майка усети внучето  Party И е наистина нещо изключително!! И съм сигурна, че като родя ще ми липсва много... Като ме ритне 2-3 пъти преди да стана все едно ми казва "Добро утро"   bouquet  Много си го обичам това мъниче!!!!!!! И нямам търпение да се роди! Само да ми е живо и здраво!!

Много усмихнат и весел ден на всички!!!   bouquet

# 31
  • Мнения: 891
Бебчето е  Peace
Страхотно чувство, нали ?  Hug

# 32
  • Мнения: 3 478
I az mislia che e beboka, ne e rano, tukmo na vreme.

# 33
  • Мнения: 6 442
Бебчо е!Чувството е наистина страхотно и съм сигурна,че ще ми липсва страшно много!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Бебчо е Hug.Усещането е невероятно и ще го помня цял живот. понякога се сещам за бременнлийското време и изпитвам известна носталгия.Дано се повтори Praynig
Лека бременност ти желая  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 271
Аз усетих бебето още в 12 г.сНе подуване и ритничета,а леко гъделичкане.Постепенно се засили и през 18 г.с се виждаха движенията на плода.Така,че и при теб е точно това.Не се шашкай,а се радвай на бременността си!Още си спомням с наслада тези моменти и дори ми липсват!

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 973
Бебчо е  Grinning
Не се шашкай,а се радвай на бременността си!Още си спомням с наслада тези моменти и дори ми липсват!
  Peace

# 37
  • Мнения: 1 596
здравейте, и аз съм в 18 г.с седмица Simple Smile
но и аз не мога да разпозная добре,болка ли е или ритане,защото нещо шава в корема,но се притеснявам Sick
даже да ви кажа снощи за 1ви път правихме секс Blush от септември от както забременях,защото ме беше страх.
и през ноща нещо ме като че ли заболя, и станах и взех ношпа.
дали съм сбъркала?

# 38
  • София
  • Мнения: 4 589
Определено имам подобни усещания отвреме навреме. Понякога коремът ми се втвърдява от някоя страна и се бях притеснила да не са контракции, но мисля, че той се движи. newsm32 А и понякога усещам как ми натиска мехура и едвам се сдържам, но то си е нормално. Laughing

# 39
  • Мнения: 4 473
Май си получила първият си поздрав  Wink Не се притеснявай, наслаждавай се на тези мигове Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 104
И аз си го осетих твърде рано!!! Joy Срахотно е нали?  bouquet

# 41
  • Мнения: 498
Завиждам ти!  Laughing Незабравим момент! Началото на най-прекрасната комуникация в живота! Бих искала Лина още да е в корема ми Simple Smile Приятно бременеене!

# 42
  • Мнения: 5 026
Май си получила първият си поздрав  Wink Не се притеснявай, наслаждавай се на тези мигове Heart Eyes
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт