Ендометриална лигавица - дебелина

  • 351
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Здравейте.
1 ден преди да отида в клиниката по инвитро бях на лекар-гинеколог в нашето градче -и той ми каза че лигавицата ми е 6мм. (Виж снимката). На следващият ден, отидох в инвитро-клиниката за преглег и там лекарят ми каза че лигавицата ми е 8.2мм.
Как може да нарасне с 2 мм за 36 часа? – възможно ли е?
Може ли да  е объркал измерването доктора от инвитро-клиниката? – за съжеление о т там нямам снимка-недават, а и не говорят много.
Сега стоя и м е  страх....защото вече направихме трансфер и ако лигавицата наистина е била 6мм, значи и този опит е обречен.
Какво мислите за приложената снимка, правилно ли е измерена дебелината на лигавицата?

# 1
  • София
  • Мнения: 13 192
Ако си с правилната медикация, нарастването не трябва да те изненадва.

# 2
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Може да порасне и още как.Също обаче може и лекарите да са я измерили различна.Аз съм имала случай в един ден 3-ма лекари на три различни места да ми я мерят и всички я изкараха различна.Успешен трансфер(при моя такъв лекарят ми не поиска да ми каже колко е,но ми каза,че е имал пациентки забременели с лигавица 5,5)...

# 3
  • Мнения: 200
Не съм медитирала,но ще прочета за това,
Заначи на снимката всичко е точно. Ужас.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 192
Какво общо има медитирането?
За медикация говоря - т.е. за приеманите от теб лекарства.
При подготовката за трансфер се приемат лекарства,имащи за цел точно по-бързото и в значителни размери нарастване на лигавицата.

Последна редакция: ср, 26 апр 2023, 06:42 от Fever Ray

# 5
  • Мнения: 200
Не съм те разбрала, извинявай.
Лекарствата не са променяни 3х1 естрофем. Това е + фолиева киселина.
Сега след трансфера зарзио през ден + програф.
Затова се чудя как така 2 мм разлика за няма и 48 часа.

Общи условия

Активация на акаунт