За бившите...

  • 3 572
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
Нямам добри спомени от никакви ' бивши"
затова са и бивши.
но наскоро чух нещо за един, който ми бепе взел акъла..
имал тежък диабет.
кофти ми стана.

# 31
  • Мнения: 9 865
натъжавам се при спомени за бившите, имам склонност да забравям лошото и да си спомням само хубавото и ме хваща носталгия по отминали времена Simple Smile
днес получих случайно и съвсем неочаквано писмо от един бивш, при това с него имахме патологична връзка - много бурна и с много негативни последици за мен... и въпреки това ми се прииска да го видя... как е, какво прави и така... Но това е мн глупаво, защото моето човечно отношение обикновено среща подигравка в отсрещната страна и често сегашното ми положение на щастлив човек предизвиква у бившите няаква неконтролируема завист...

# 32
  • Мнения: 306
Почти всички мои бивши,много държат да ми напомнят за себе си!Правят го често и всеки път успяват да ме изненадат с нещо ново!И да-тези,които са ми причинили най-много болка,са същите,които впоследствие са били готови да ми легнат в краката!Странно нещо е мъжката душа... Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 10 332
Монетата има две страни bori7 просто едната винаги ни се иска да я скрием, ако може...
Няма аз да съм човека, който да изяснява защо той си е тръгнал просто ще кажа, че стихотворението е красиво, писано е с много мъка от прекрасен човек. 

... монетата наистина е с две страни и за съжаление всеки, гледа своята!

# 34
  • Мнения: 2 784
И да-тези,които са ми причинили най-много болка,са същите,които впоследствие са били готови да ми легнат в краката!Странно нещо е мъжката душа... Thinking
И аз съм го забелязала това. И нещо друго- колкото по-гадно ги разкараш, толкова повече те уважават. Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 2 381
И да-тези,които са ми причинили най-много болка,са същите,които впоследствие са били готови да ми легнат в краката!Странно нещо е мъжката душа... Thinking
И аз съм го забелязала това. И нещо друго- колкото по-гадно ги разкараш, толкова повече те уважават. Rolling Eyes
Жълтият ламтурник - адски си права.  Peace

# 36
  • Мнения: 2 673
Ако получа такова нещо от бивш, ще направя две неща: по достойнство бих оценила стихотворението\да чудесно е\
                                                                                               бих го съжалила\бившия\, защото разгеле е осъзнал какво е загубил














# 37
  • Мнения: 126
И на мен бивши са ми звъняли по телефона един от които посред нощ,да ми казва колко ме обичат.Съпругът ми в началото не е реагирал остро,но в последствие започна да ме кара да си исключвам телефона.Всеки оценява това което е имал,чак когато го изгуби!

# 38
  • Мнения: 1 263
Тъкмо да се съглася с bori7 и видях, че безмислено напада така наречения "бивш". Монетата има две страни bori7 просто едната винаги ни се иска да я скрием, ако може...
Няма аз да съм човека, който да изяснява защо той си е тръгнал просто ще кажа, че стихотворението е красиво, писано е с много мъка от прекрасен човек. 
Да, съгласна съм ,че монетата има две страни.Не съм нападала бившия си,имах впредвид,че всеки има правото на свободен избор,но трябва да е готов да си понася и резултатите от него.Ako съм му дала време да размисли и представата, че нещата след тази негова стъпка могат да станат необратими ,но въпреки това той е решил да си тръгне по своя път,далеч от мен,къде е моята грешка тогава?Какво ми се е искало да скрия?
Може би,той ме е обичал,може би,аз съм го обичала,но въпреки любовта той е решил,че по му изнася да бъде например свободна птичка и е решил да си тръгне по своя път.Любовта е по-силна от всичко,но само с условието и двамата да вярват и постъпват така.Ако е само едностранна тогава всичко загубва смисъл в един момент.И пак ще попитам кое ме прави виновна за неговия избор?

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 11:41 от bori7

# 39
  • Мнения: 1 233
Мисля понягога, да. Само за един се сещам обаче, даже напоследък мисля за него повече отколкото трябва.....

# 40
  • София
  • Мнения: 545
bori7, стори ми се че нападаш (по-скоро обесняваш и правиш свободни съчинения) що за човек е "бившия" на nad_tab, за твоя човек нямам думата.  Ако не съм те разбрала се извинявам и искам да кажа, че понякога човек си тръгва не защото иска да е свободна птичка, а защото другия толкова го е наранил и излъгал, че няма какво да прави при него...

# 41
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
За мен миналото си е в миналото!  Rolling Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 10 332
bori7, стори ми се че нападаш (по-скоро обесняваш и правиш свободни съчинения) що за човек е "бившия" на nad_tab, за твоя човек нямам думата.  Ако не съм те разбрала се извинявам и искам да кажа, че понякога човек си тръгва не защото иска да е свободна птичка, а защото другия толкова го е наранил и излъгал, че няма какво да прави при него...

Спомни си, че монетат има две страни... ако наистина знаеше за какво става дума, истината, а не разни измишльотини, щеше да знаеш, че аз бях не по-малко наранена и излъгана!

Но... говорим за неща от преди 5години... надявам се вече да е добре и да ме е прежалил!

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 12:34 от nad_tab

# 43
  • Мнения: 1 418
Ооооо,позната ситуация.Моят бивш съпруг след Коледа ми прати СМС "Страшно много ми липсваш и много те обичам".Ох,кво да отговоря на това?

# 44
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
А ако стихотворението не е било за теб? Wink
Бившите по някоя причина са станали такива, няма смисъл да се връщаш назад и да ги мислиш, особено когато вече градиш живот с друг човек.
Много се дразня на такива бивши, на които им трябва сума време да зацепят как се чувстват и започват да правят излишни драми, все едно те са центъра на света. Като вендъж си приключил нещо, няма какво да го мислиш.

Общи условия

Активация на акаунт