Кое е най-странното име на дете което сте чували?-3

  • 30 869
  • 401
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 127
Светльо--на дедо му Ламби
Курнелия-на баба и к....а
Ташко --на дедо му Мъдьо
 newsm78

# 136
  • Мнения: 2 270
Исидора (на дядо си - Исай и баба си - Дора)
на мен ми харесва

# 137
  • Мнения: 13 512
Исидора (на дядо си - Исай и баба си - Дора)
на мен ми харесва
е, дядото надали се е казвал Исай....прилича ми на градски легенди.Има си такова испанско име и то е много  популярно

# 138
  • София
  • Мнения: 1 775
 rotfImbo Скъсахте ме от смях, бе хора. И по темата, когато избирахме име на бебо видяхме името Диван. newsm78 Кръстили го на дядовците Дилян и Иван Joy

# 139
  • Мнения: 46
Прабаба ми се казваше Евламбия и й казвахме на галено Ламбийка. Името й дал нейният кръстник, а не родителите й.
  Едно съседско дете се казва Йорданела.

# 140
  • Мнения: 11
а какво ще кажете за Купен и Продан hahaha ,а иначе моминското ми име е Пумпалова  smile3511 с най-голямо удоволствие си смених фамилията:)

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 702
Мериъм


Ясно ми е откъде идва, но изписано на български звучи глупаво и ни най-малко женствено. Даже това -ЪМ накрая докарва малко турско-арабски привкус.
Изобщо английски думи, изписани с кирилски букви, звучат по-скоро нелепо. Например бистро "Съмър"

# 142
  • Майничка
  • Мнения: 12 625
Абсолютен фаворит, макар и не на дете, ми е Пърцуца Растиколова - началната учителка на мой роднина (пърцуца викат на скоросмъртницата).
А за Капка - от много години познавам жена с това име и винаги много ми е харесвало. Преди няколко месеца видях личната й карта - тя всъщност се казвала Мария! #Crazy
И за дете - Митрофан - на мама Мийена (сигурно Милена) и татко Трифон, както с гордост ми се представи въпросния дребосък.
Иначе аз на моята щерка й казвам Гицка (нищо общо с името й, на баба Гицка от "Големанов", защото хич не чува като не й отърва) и бая възмутени погледи обирам по площадките

# 143
Светльо--на дедо му Ламби
Курнелия-на баба и к....а
Ташко --на дедо му Мъдьо
 newsm78

Вече въздух не ми остана от смях Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 144
  • Мнения: 7 640
Делчеслава  newsm78

# 145
  • Мнения: 4 194
Йоанна-Елизабет Laughing

# 146
  • Мнения: 13 512
Ъ! #Crazyгоркото дете...и това само за да ощастливят някоя баба или дядо...

# 147
  • Мнения: 7 640

Ъ! #Crazyгоркото дете...и това само за да ощастливят някоя баба или дядо...

дядото е Делчо Rolling Eyes
монда, чак сега забелязах, че темата за оригиналните имена е твоя Grinning

# 148
  • Мнения: 512
Ами то не е име на дете, но на една моя съученичка баща й се казваше Петилет - навремето през соц-а явно е било страшно модерно да си кръщаваш децата на разни безумни идеи... Та горкичката ми приятелка съответно беше Петилетова, ама добре, че поне фамилното им име беше хубаво...

# 149
  • Мнения: 512
Ами то не е име на дете, но на една моя съученичка баща й се казваше Петилет - навремето през соц-а явно е било страшно модерно да си кръщаваш децата на разни безумни идеи... Та горкичката ми приятелка съответно беше Петилетова, ама добре, че поне фамилното им име беше хубаво...

Общи условия

Активация на акаунт